مشاوره رایگان

4 دلیل برای مهاجرت و اقامت در یونان

یونان کشوری گرم و با آب و هوای معتدل است. به دلیل برخورداری از آب و هوای شگفت‌ انگیز، مردمان مهمان‌ نواز، هزینه نسبتاً پایین زندگی و موقعیت مکانی آن، دسترسی آسان برای سفر به طیف گسترده‌ ای از کشورهای همسایه و سایر دلایل دیگر، یک انتخاب عالی برای مهاجران است. شما می‌توانید برای آخر هفته تان، برنامه سفر به لندن یا لبنان را بریزید.
این کشور به دلیل پاکیزگی آب و هوا و همچنین داشتن مردمانی قانونمند، مکانی فوق العاده برای اتخاذ سبک سالمی از زندگی است. مردم یونان به صمیمی، مفید و دلسوز بودن شهرت دارند.
چرا به یونان مهاجرت کنم؟
در اینجا چهار دلیل وجود دارد که به خوبی بیان می کند چرا یونان را به عنوان مقصدی بالقوه برای هر کسی که آماده مهاجرت از ایران است توصیه می کنیم:
1. هزینه های کم در کنار زندگی با کیفیت و عالی
زندگی در یونان فوق العاده مقرون به صرفه است، به خصوص زمانی که با آمریکای شمالی و بسیاری از سایر نقاط اروپا مقایسه شود. قیمت خرج های ضروری روزانه (غذا، حمل و نقل و غیره) حداقل 20 درصد ارزان تر از ایالات متحده و هزینه های اجاره آپارتمان حتی تا 70 درصد کمتر است.
در سرتاسر یونان، در صورتی که مهاجران از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند، تفریحات چشمگیر و زیادی در مناطق توریستی نداشته باشند، از خرید در بازارهای محلی و صرف غذا در خارج از خانه صرف نظر کنند و به طور کلی مقتصد باشند و در هزینه های خود صرفه جویی کنند، می توانند با 1830 دلار در ماه یا کمتر به راحتی در این کشور زندگی کنند.
2. مردمان و سبک زندگی آسان
یونانیان ملتی خونگرم هستند که بر خانواده، سنت و عشق به طبیعت تأکید دارند. از آنجایی که گردشگری نقش مهمی در اقتصاد یونان ایفا می کند، زیان انگلیسی در بسیاری از مناطق به طور گسترده صحبت می شود و زیرساخت های این کشور به خوبی برای افراد بومی این کشور و مهاجران به طور یکسان ارائه می شود.
3. مراقبت های بهداشتی عالی
کیفیت مراقبت های پزشکی در یونان به طور کلی عالی است، به خصوص در مراکز بزرگی مانند آتن و تسالونیکی. مراقبت های بهداشتی اضطراری در یونان بدون در نظر گرفتن ملیت رایگان است. داروخانه ‌ها در سرتاسر کشور فراوان هستند و سرانه داروسازی یونان از هر کشور دیگری در اروپا بیشتر است.
4. امنیت
یونان یکی از امن ترین کشورهای اروپایی است و احساس راحتی و آرامش در زندگی در این کشور کاملا ملموس است. این نکات قطعا می تواند به تصمیم شما برای اقامت یونان کمک کند.
مهاجرت و اقامت در یونان

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .