مشاوره رایگان

جاب آفر چیست ؟

این سوال بیشتر برای افرادی پیش می آید که قصد مهاجرت به کشور مورد علاقه ی خود را دارند . بهتر است که قبل از مهاجرت و دریافت اقامت کشور مورد نظر خود حتما با روش هایی که می توانید اقامت خود را دریافت کنید آشنا شوید . همانطور که می دانید برای ورود به کشور مورد نظر خود و دربافت اقامت هر کشوری دارای قوانین و شرایط خاص خود می باشد که شما با توجه به انتخاب نوع کشور خود می توانید با قوانین و روش های هر کشور برای دریافت اقامت آشنا شوید . یکی از این روش ها که برای دریافت اقامت می باشد جاب آفر می باشد. شاید حتی تا به امروز این کلمه به گوشتان نخورده باشد ، ام اگر قصد آشنایی با روش های مهاجرت و دریافت اقامت را دارید با ما همراه شوید تا در این مقاله در مورد کلمه ی جاب آفر توضیحاتی را ارائه بدهیم .
معنی کلی کلمه ی جاب آفر به معنی پیشنهاد کاری می باشد و می توان گفت یکی از بهترین روش های دریافت اقامت کشورهای اروپایی مانند اقامت فرانسه ، اقامت اسپانیا ، اقامت یونان و ... می باشد . در این روش یک شرکت خارجی واقع در کشور اروپایی به شخصی که درخواست اقامت دارد  درخواست رسمی کار ارسال می‌کند. به کمک این دعوت نامه ی کاری یا همان جاب آفر سریع‌تر و راحت‌تر از سایر روش های مهاجرت بتواند اقامت اروپا را به دست بیاورد .
حال برای دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی باید چه کرد ؟ برای دریافت دعوت نامه باید فرد متقاضی با توجه به تخصص و حرفه ای که دارد به سایت های مربوطه وارد شود و رزومه ی خود را برای شرکت هایی که خواهان نیروی کار غیر اروپایی می باشند ارسال کنند. کارفرمای اروپایی در صورت داشتن شرایط مناسب فرد متقاضی با شخص ارتباط بر قرار می کند و یک دعوت نامه برای فرد ارسال خواهد کرد . 
همانطور که در قبل هم ذکر کردیم روش جاب آفر بهترین روش دریافت اقامت می باشد و فردی که از این طریق اقامت اروپا را دریافت میکند نسبت به سایر روش ها مناسب تر می باشد اما این نکته را هم نیز باید بیان کرد که این روش نسبت به سایر روش ها زمان بر تر می باشد . زیرا کارفرماهای کشورهای اروپایی باید به مدت 6 ماه آگهی استخدام خود را ثبت کنند و در صورتی که شخص مورد نظر از کشور خود پیدا نشود با فردی غیر کشور خود و شخصی که رزومه ی مناسب تری نسبت به حرفه و تخصص خود داشته باشند تماس گرفته و در صورت تایید طرفین دعوت نامه ای برای وی ارسال خواهد شد . 
جاب آفر چیست
اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .