مشاوره رایگان
شما اینجا هستید : موسسه مهاجرتی  -> درباره ما >

درباره ما

مجموعه مهاجرتی پلاتین ویزا، راه حل های قانونی و پشتیبانی کاملی را برای نیازهای مهاجرتی شما ارائه می دهد. این گروه مهاجرتی، با کادری متبحر و خبره در زمینه اصول و فنون مهاجرت به کشور های مطرح دنیا، راه شما را برای رسیدن به رویا هایتان هموار می کنند. پلاتین ویزا در زمینه مهاجرت به سه کشور اسپانیا و اقامت اسپانیا ، فرانسه و یونان به طور تخصصی فعالیت می کند و خدمات زیر را در این خصوص به شما متقاضیان عزیز ارائه می دهد:
مشاوره در مورد قوانین مهاجرت به کشور های مختلف ، کمک به اخذ مجوز اقامت در کشور های مختلف ، تهیه پیش نویس و تهیه کلیه مدارک مورد نیاز در طول فرآیند درخواست مجوز اقامت ، 
کمک حقوقی عمومی ، پشتیبانی سازمانی در مراحل اولیه (کمک به دریافت دعوت نامه های ویزای کوتاه مدت برای اولین بازدید، کمک به رزرو هتل و غیره) ، حضور شخصی و کمک یک وکیل در هنگام ثبت اسناد در دفتر امور شهروندی و مهاجرت ، نمایندگی مشتری هنگام برخورد با موسسات دولتی و محلی ، تهیه و تنظیم اسناد برای تمدید مجوز اقامت در اداره امور شهروندی و مهاجرت ، کمک و جستجو در جهت خرید املاک متناسب با بودجه شما ، مشاوره در مورد بازار املاک و مستغلات اسپانیا، فرانسه و یونان ، تحقیقات در مورد بازار املاک و مستغلات اسپانیا، فرانسه و یونان ، بررسی دقیق املاک و مستغلات ، کمک کامل، پشتیبانی و مشاوره حقوقی در هنگام خرید ملک شما .
از دیگر خدمات گروه مهاجرتی پلاتین ویزا نیز می توان به : تهیه و مذاکره در مورد شرایط و ضوابط یک حساب امانی ، تهیه پیش نویس و تشکیل اسناد در طی مراحل تأیید با ثبت املاک ، مدیریت املاک، کمک در انتخاب بهترین استفاده برای خرید ملک شما ، کمک به مدیریت ملک در این سه کشور در زمان غیبت مالک ، کمک به بانکداری محلی (گشایش حساب های بانکی خصوصی) ، مشاوره مالیاتی، خدمات حسابداری، گزارش مالیاتی و نمایندگی با مقامات مالیاتی محلی ، ارائه خدمات ترجمه از فارسی به انگلیسی، اسپانیولی و فرانسوی. (شرکای ما در شرکت ترجمه می توانند به مشتریان ما برای غلبه بر مانع زبانی کمک کنند.) ، تشکیل شرکت، راه اندازی کسب و کار در اسپانیا، فرانسه و یونان اشاره کرد.
خدمات و فعالیت های دیگر برای متقاضیان عزیز به صورت فرد به فرد متفاوت است. به ما بگویید که مایل به دریافت چه نوع اقامتی هستید تا به شما کمک کنیم. ضمنا می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت، در ساعات مشخص با ما تماس بگیرید. منتظر شما در گروه مهاجرتی ویزا پلاتین هستیم.

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .