مشاوره رایگان

ویزای تایپ D چیست ؟ راهنمای کامل و اطلاع از شرایط ویزای تایپ d

کشورهای عضو منطقه شینگن هر اندازه در قبال ورود و عبور و مرور مردمان سرزمین خود آسان میگیرند اما در قبال افرادی که خارج از سرزمین خود می باشند و برای ورود به این حوزه نیاز به ویزا دارند بسیار سخت گیرانه کرده اند. و همانطور که می دانیم بسیاری از کشور های مطرح اروپایی به عضویت این منطقه و حوزه در آمده اند و به همین دلیل می باشد که ویزای شنگن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . ویزای شنگن دارای انواع مختلفی می باشد که ما در این مقاله در مورد ویزای شنگن تایپ D  ( ویزای تایپ d یونان ، ویزای تایپ d آلمان ، ویزای تایپ d فرانسه ) خواهیم پرداخت.
 ویزای شینگن نوع  D به افرادی که در یکی از کشورهای عضو شینگن مشغول تحصیل – در حال کار و یا دارای اقامت دائمی می باشند اهدا خواهد شد ویزای ملی می‌تواند به عنوان یک ورودی برای اشخاصی  که نیاز به اقامت در کشور‌های منطقه شینگن را برای یک دوره زمانی خاصی و برای هدف معینی صرف می‌کنند و پس از آن به کشور خود باز می‌گردند باشد و  از طرف دیگر یک ویزای چند ملیتی نیز برای افرادی اعطا خواهد شد  و به این افراد اجازه می‌دهد تا صاحب آن به سفر‌های داخل و خارج از کشور‌های حوزه شینگن و همچنین در سراسر حوزه شینگن بدون نیاز به ویزای اضافی سفر کنند. 
کشورهایی مانند اسپانیا ، فرانسه ، یونان و ... عضو شینگن می باشند.
ویزای نوع Dمی‌تواند یک‌بار ورود هم باشد. با در اختیار داشتن ویزای چند بار ورود نوع D، بدون نیاز به اخذ روادید دیگری می‌توان به‌ تمامی کشورهای ناحیه شینگن بدون محدودیت سفر کرد و دیگر نیازی به ویزای دیگری نباشد .در ادامه به توضیح شرایط دریافت این نوع ویزا خواهیم پرداخت : 
ویزای تایپ D

شرایط اخذ ویزای شینگن تایپ D

متقاضی دارای ویزای تحصیلی، باید برنامه تحصیلی خود را  برای مدت بیش تر از یک سال ارائه دهد.
در موارد اورژانسی دارنده ویزای پزشکی که مراحل درمانی وی  بیشتر از مدت زمان تعیین شده به طول بی‌انجامد.
دانشجوی بین المللی که تحصیل شان در کشور‌های حوزه شینگن به پایان نرسیده و مجددا نیاز دارند که ویزای خود را به مدت یک سال یا مدت زمان بیشتری تمدید کنند .
یک متخصص که به علت تخصص و هنر و حرفه ی خود در هریک از کشور‌های شینگن مسافرت می‌کند. مانند یک ورزشکار، هنرمند و یا هر حرفه‌ای دیگر از نوع خود که با هدف به اشتراک گذاشتن تخصص خود به کشوری در منطقه شنگن مسافرت میکند
برای دریافت ویزای شنگن تایپ نوع  D به یک سری مدارک نیز همانند مدارک زیر نیاز پیدا خواهیم کرد :
فرم درخواست ویزای شینگن نوع D که این نوع فرم بسته به هر کشور دارای اطلاعات درج شده ی متفاوتی می باشد .  
شناسنامه و کارت ملی:شناسنامه باید ترجمه شده باشد و در برخی از کشورها در خواست ارائه کارت ملی را نیز دارند .  
گذرنامه: گذرنامه‌ ی شخص خواهان مهاجرت  باید حداقل به مدت  ۶ ماه اعتبار از تاریخ درخواست ویزا داشته باشد .
کپی گذرنامه تنها از صفحه و یا صفحاتی که در گذشته ویزای شینگن به آن الصاق شده است.
۳ قطعه عکس رنگی:سایز این عکس ها باید در ابعاد ۳.۵ *۴.۵ باشند و همچنین میان عکس و چهره متقاضی نباید تفاوتی وجود داشته باشد و همینطور  عکس باید دارای پس زمینه سفید و تمام رخ باشد.
مدارک شغلی مانند روزنامه رسمی، جواز کسب، گواهی اشتغال به تحصیل و یا گواهی اشتغال به کار بر روی سربرگ شرکت، به همراه مهر و امضاء مدیر به همراه سمت شغلی، حقوق ماهیانه و مدت زمان اشتغال به کار می‌باشد. تمامی مدارک فوق باید توسط دارالترجمه رسمی، ترجمه شوند.
پرینت حساب بانکی و گواهی تمکن مالی در صورت وجود :  پرینت حساب باید به زبان انگلیسی و نامه تمکن مالی باید به یورو بیان شده باشد. هر دو این ها باید به مهر و امضاء شعبه صادر رسیده باشند.
همراه داشتن اصل و ترجمه مدرک بیمه تامین اجتماعی
سند ملکی به نام شخص متقاضی؛ اصل و ترجمه رسمی سند ملکی که اصل سند هنگام دریافت پاسخ از سفارت به ایشان عودت داده خواهد شد.
شرایط اخذ ویزای تایپ D
ویزای تایپ D چیست؟
ویزای شینگن نوع D به افرادی که در یکی از کشورهای عضو شینگن مشغول تحصیل – در حال کار و یا دارای اقامت دائمی می باشند اهدا خواهد شد.
تلفن تماس جهت مشاوره در مورد ویزای تایپ d چه شماره ای می باشد ؟
برای مشاوره رایگان در زمینه ویزای تایپ D با موبایل 9123489558 تماس بگیرید.
انواع مختلف ویزای تایپ D چیست ؟
ویزای یک بار ورود و ویزای چند بار ورود از انواع ویزای تایپ دی می باشد .
مدارک مورد نیاز اخذ ویزای شینگن تایپ D چیست ؟
فرم درخواست ویزای شینگن نوع D ، شناسنامه ، کارت ملی ، گذرنامه ، مدارک شغلی ، پرینت حساب بانکی و گواهی تمکن مالی ، سند ملکی از مدارک مورد نیاز می باشد .
اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .