مشاوره رایگان

جزییات اقامت در ایتالیا 2023 (ITALY)

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت ایتالیا، کارت اقامت ایتالیا و درنهایت پاسپورت ایتالیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی ایتالیا، اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک ایتالیا، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری ایتالیا می باشد.

 

جغرافیای ایتالیا:

ایتالیا واقع در دریای آدریاتیک می‌باشد. از شرق با شبه‌جزیره، از جنوب با دریای سیسیل، از جنوب‌شرقی با دریای ایونی، از غرب با دریای لیگوری و دریای تیرنیا همسایه است. همه‌ی این دریاها بخشی از مدیترانه هستند

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم ایتالیا و کارت اقامت دائم ایتالیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت ایتالیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی ایتالیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری ایتالیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در فرانسه و اقامت از طریق ازدواج در ایتالیا.

 

تاریخ ایتالیا:

جزایر مدیترانه‌ی متعلق‌به ایتالیا، ساردینیا در غرب و سیسیل در جنوب می‌باشند. ایتالیا مرکز فرهنگ یونان و روم باستان بود و در قرن پانزدهم رنسانس را ایجاد نمود. اولین بانک جهان در جنوای ایتالیا تأسیس‌شد. اولین کازینو در ونیز بود. اولین خانه‌ی اپرای عمومی در سال 1637 در ونیز افتتاح گردید.

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری ایتالیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک ایتالیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای ایتالیا یا اقامت طلایی ایتالیا (ویزای طلایی ایتالیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

فرهنگ ایتالیا:

ایتالیا به‌دلیل غذاهایش مانند پیتزا، پاستا، پروشوتو، پنیر پارمزان، سالامی، شراب و بستنی (ژلاتو) شهرت دارد. انواع مختلفی از قهوه ایتالیایی(اسپرسو و..) وجود دارد. ونیز یکی‌از اولین بنادر اروپایی بود که دانه‌های قهوه را در قرن شانزدهم وارد کرد.

 

ونیز (Venice)

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت ایتالیا، کارت اقامت ایتالیا و درنهایت پاسپورت ایتالیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی ایتالیا، اقامت تمکن مالی نروژ، اقامت بدون خرید ملک ایتالیا، اقامت بدون خرید ملک نروژ، اقامت بدون سرمایه گذاری نروژ و اقامت بدون سرمایه گذاری ایتالیا می باشد.

 

 

شهر ونیز، ایتالیا  "La Serenissima"، یک اثر هنری بی نظیر است. ونیز و تالاب آن که به دلیل زیبایی در سراسر جهان جشن گرفته می شود، در سال 1987 در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت.

ونیز ایتالیا

این شهر که توسط ونیزی ها در قرن شانزدهم برای فرار از تهاجمات بربرها تأسیس شد، بر روی 118 جزیره کوچک ساخته شده است که با پل ها به هم متصل شده اند و با کانال هایی که توسط پل های مشخص از هم جدا شده اند و توسط گوندولاها، بناهای تاریخی، میدان ها، کوچه های باریک و آب بی صدا در پایش جاری می شود. به نظر می رسد که روی آب های تالاب شناور است و به منظره ای فراموش نشدنی شکل می دهد که زیبایی بی نظیر آن الهام بخش Canaletto، Guardi، Turner و بسیاری از نقاشان دیگر شده است. در حدود سال 1000 این شهر به یک مرکز مهم سیاسی، فرهنگی و تجاری، یکی از قدرتمندترین شهرهای اروپا تبدیل شده بود. به عنوان شاهدی بر عظمت و شکوه جمهوری دریایی ونیز، هنوز هم می‌توان مجموعه‌ای از مجموعه‌های معماری بی‌نظیر را تحسین کرد، از میدان‌های باشکوه گرفته تا پل‌ها و ساختمان‌هایی که درون آن‌ها آثار جاویدان جورجیونه، تیتیان، تینتورتو، ورونز و بسیاری دیگر نگهداری می شوند. در قرن هجدهم ونیز یکی از تصفیه‌شده‌ترین شهرهای اروپا بود که تأثیر زیادی بر هنر، معماری و ادبیات آن زمان داشت، اما این تنها نشانه‌ای از افول بی‌وقفه آن بود. پس از 1000 سال استقلال، در 12 مه 1797 دوج لودویکو مانین و شورای بزرگ توسط ناپلئون مجبور به کناره گیری و اعلام "دولت موقت شهرداری ونیز" شدند. امروزه این شهر یکی از قطب های اصلی جاذبه توریستی در کل ایتالیا است که سالانه هزاران بازدید کننده را به خود جذب می کند. ونیز آنقدر ثروتمند است که نمی توان حتی نیمی از زیبایی های آن را فهرست کرد. در اینجا منتخبی از نقاط غیرقابل چشم پوشی از شهر را تشریح می کنیم.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم ایتالیا و کارت اقامت دائم ایتالیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت ایتالیا، اقامت ثبت شرکت پرتغال، اقامت تحصیلی ایتالیا، اقامت تحصیلی پرتغال، اقامت کاری ایتالیا، اقامت کاری پرتغال، اقامت از طریق ازدواج در پرتغال و اقامت از طریق ازدواج در ایتالیا.

 

میدان و کلیسای سن مارکو

پیاتزا سن مارکو همیشه مرکز ونیز بوده است. برای قرن ها، این میدان نشان دهنده تعادل کامل بین "قدرت سیاسی" و "قدرت مذهبی" جمهوری Serenissima بود و همچنین صحنه مهم ترین رویدادها در تاریخ شهر بود. پیاتزا امروز در تعادل بسیار دشواری بین تاریخ هزاره‌ای خود زندگی می‌کند که از بناهای تاریخی و زیبایی‌های معماری و فرهنگی بی‌ارزش آن روایت می‌شود و واقعیت زمان حال که آن را به یکی از مشهورترین و پربازدیدترین مکان‌های جهان تبدیل می‌کند. کلیسای سن مارکو یک بنای تاریخی منحصر به فرد برای غنای تاریخ، شکوه نما و فضای داخلی آن است، آزمایشگاهی باشکوه که هنرمندان بزرگ ایتالیایی و اروپایی قرن ها در آن کار کرده اند. شخصیت بیزانسی که آن را مشخص می کند بیش از هر چیز در موزاییک های بزرگی که داستان های سن مارکو را روایت می کند، اما همچنین قسمت های عهد عتیق و جدید ظاهر می شود. عظمت ونیز همیشه در غنی سازی باسیلیکا منعکس شده است: ونیزی ها آن را در طول قرن ها با آوردن مصنوعات و آثار هنری گرانبها از دورافتاده ترین مکان ها تزئین کرده اند و بنای یادبودی با فشردگی بسیار ایجاد کرده اند. به نظر می رسد نور ملایمی که از بالا وارد باسیلیکا می شود، جهان زمین را از ماوراء طبیعی که در طاق ها به خاطر موزاییک های طلایی اش می درخشد، جدا می کند. همچنین صعود به برج ناقوس را نباید از دست داد، یک رصدخانه ممتاز برای لذت بردن از چشم انداز کامل کل شهر ونیز از بالا منظره ای که نفس شما را بند می آورد.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری ایتالیا، اقامت سرمایه گذاری آلمان، اقامت خرید ملک ایتالیا، اقامت خرید ملک آلمان، اقامت گلدن ویزای ایتالیا یا اقامت طلایی ایتالیا (ویزای طلایی ایتالیا) و اقامت گلدن ویزای آلمان یا اقامت طلایی آلمان (ویزای طلایی آلمان) می باشد.

 

کاخ دوکال 

کاخ دوژ در ونیز که شاهکاری از هنر گوتیک است، در لایه‌بندی باشکوهی از عناصر سازنده و زینتی ساخته شده است: از پایه‌های باستانی تا طرح کلی قرن چهاردهم و پانزدهم، تا درج‌های برجسته رنسانس، تا نشانه‌های شیک و مجلل. این بنا از سه ساختمان بزرگ تشکیل شده است که ساختمان‌های قبلی را ترکیب کرده و یکپارچه کرده‌اند: بال به سمت حوضه سن مارکو (که شامل سالا دل ماگیور کانسیلیو است) که قدیمی‌ترین ساختمانی است که از سال 1340 بازسازی شده است. بال به سمت میدان (که قبلاً Palazzo di Giustizia بودبا Sala dello Scrutinio که ساخت آن به شکل فعلی در سال 1424 آغاز شد. در طرف مقابل، بال رنسانس، با اقامتگاه دوژ و بسیاری از ادارات دولتی، بین سال‌های 1483 و 1565 بازسازی شده است. ورودی عمومی Palazzo Ducale P است.

 

قبل از معرفی ونیز ایتالیا باید بگوییم اگر در این دنیا زندگی می کنید و هنوز ونیز را ندیده اید هرچه سریعتر برای بازدید از ونیز با کسب اقامت اروپا و اقامت سوئد و اقامت ایتالیا اقدام نمایید و از بازدید ونیز لذت ببرید.

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .