مشاوره رایگان

جزییات اقامت در آلمان 2023 (GERMANY)

راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید طولانی مدت از آلمان و استفاده از مزایای زندگی در این کشور، دریافت کارت اقامت دائم آلمان و اقامت دائم سوئد می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در کشورهای منطقه شینگن زندگی کنید.

 

کشور آلمان از شمال در شبه‌جزیره یوتلند به دانمارک محدود می‌شود. دریای بالتیک و سواحل دریای شمال، مرز شمالی را کامل می‌کنند. از غرب  با هلند، بلژیک و لوکزامبورگ همسایگی دارد. جنوب‌غربی آن با فرانسه هم‌مرز می‌باشد. جنوب آلمان به سوئیس و اتریش و جنوب‌شرقی‌اش به جمهوری چک متصل می‌شود. شرق و شمال شرقی آن لهستان قرار دارد.اقوام ژرمن در دوران باستان بیشتر قلمرو امروزی آلمان را اشغال کردند. آن‌ها به یکی از زبان‌های ژرمنی صحبت می‌کردند.

آب و هوای آلمان معتدل می‌باشد. جریان گرم اقیانوس اطلس شمالی باعث بالا رفتن دما در تابستان و یخ‌بندان طولانی‌مدت در زمستان می‌شود. نقش آلمان به‌دلیل مکاتب فلسفه و سبک‌های مختلف هنر، از دیرباز در فرهنگ غرب بسیار تأثیرگذار بوده‌است. اولین زادگاه چاپ‌خانه‌ی مدرن دنیا آلمان می‌باشد.

 

با دریافت کارت اقامت آلمان و کارت اقامت اروپا میتوانید به راحتی از شهر کهن فرانکفورت دیدن نمایید.

فرانکفورت (Frankfurt)

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت آلمان، کارت اقامت آلمان و درنهایت پاسپورت آلمان را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی آلمان، اقامت تمکن مالی سوئیس، اقامت بدون خرید ملک آلمان، اقامت بدون خرید ملک سوئیس، اقامت بدون سرمایه گذاری آلمان و اقامت بدون سرمایه گذاری سوئیس می باشد.

 

 

تاریخ فرانکفورت آلمان

با توجه به  یافته های باستان شناسی 200000 ساله از منطقه شهر فرانکفورت تاریخ فرانکفورت در واقع با اولین انسانهای عصر حجر آغاز می شود، اولین سکونتگاه ها و مزارع پس از پایان آخرین عصر یخبندان پدید آمدند، زمانی که حدود 7000 سال پیش مردمان اروپای جنوب شرقی، بعداً به عنوان کشاورزان و دامداران به منطقه راین-مین آمدند. بسیاری از گورهای آنها را هنوز می توان در جنگل شهر فرانکفورت یافت. در زمان سزار، رومیان به راین رسیدند و برای تقریباً 3 قرن تحت حکومت رومیان قرار گرفت. Saalburg شامل مجموعه‌ها و قلعه‌های بی‌شماری است که شامل Nida (Nidda)، moenus و Taunu که مهم‌ترین آنها شهر روم باستان Nida در فرانکفورت-هدرنهایم امروزی است. با مهاجرت بزرگ مردم آلمان، آلمانی‌ها در قرن چهارم و فرانک‌ها از قرن ششم به منطقه فرانکفورت آمدند، که متعاقباً به مرکز قدرت خانواده سلطنتی مرووینگ فرانک تبدیل شد. در حدود سال 700 پس از میلاد، یک کلیسای سنگی و کاخ سلطنتی در محل کلیسای جامع امروزی ساخته شد، که در مکان معروف به نام فرانکوفورد (امروزه) قراردادی امضا شد. خانواده سلطنتی کارولینژیان در قرن نهم بعد از مرووینگی ها، کاخ سلطنتی، کلیساها و سکونتگاه ها در رومربرگ امروزی و اطراف آن رشد کردند. تقریباً تمام مناطق فرانکفورت که به -هایم ختم می‌شوند (بورنهایم، پراونهایم و غیره) روستاهای اولیه فرانکونی بودند.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم آلمان و کارت اقامت دائم آلمان وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت آلمان، اقامت ثبت شرکت سوئیس، اقامت تحصیلی آلمان، اقامت تحصیلی سوئیس، اقامت کاری آلمان، اقامت کاری سوئیس، اقامت از طریق ازدواج در آلمان و اقامت از طریق ازدواج در سوئیس.

 

دوران پادشاهی در فرانکفورت آلمان

از سال 1138، پادشاهان اشتاوفر در فرانکفورت اقامت کردند، یک قصر جدید (سالهوف) داشتند و در حدود سال 1220 اولین استحکامات شهری، استافن ماور، ساخته شد. هیچ "تاسیس شهری" با حقوق شهر ثابت وجود نداشت، اما نامگذاری به عنوان "شهر" برای اولین بار در سال 1140، به قدرت رسیدن فرانکوفورد و اهمیت آن برای کل امپراتوری و به همراه آن تغییر جمعیت آن از "پادشاهان برده" به "شهروندان" مسیر خود را طی کرد. قرن‌های بعدی با توسعه اجتماعی و حقوقی پیچیده مشخص می‌شوند که به یک شهر آزاد خودگردان عملی ختم شد. عادتی که کارولینگی ها در سال 1147 معرفی کردند، یعنی انتخاب مکرر پادشاه آلمان در فرانکفورت توسط انتخاب کنندگان، به سرعت به «قانون عرفی» تبدیل شد. از سال 1257 به بعد، فرانکفورت تنها محل انتخابات بود، این امر به طور رسمی توسط امپراتور چارلز چهارم در سال 1356 با به اصطلاح "گلدن بول" تعیین شد که در همان زمان آخن را به عنوان محل تاجگذاری تعیین کرد. یک نمایشگاه تجاری فرانکفورت برای اولین بار در سندی در سال 1227 ذکر شد و در سال 1240 توسط امپراتور فردریش دوم ممتاز شد، شرایطی که علاوه بر موقعیت جغرافیایی، متعاقباً سهم ارزشمندی در رونق داخلی و خارجی شهر داشت: در سال 1330 و بعد از آن، نمایشگاه بهاری نیز برگزار شد تا نمایشگاه کتاب از سال 1480 برگزار شود.

 

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری آلمان، اقامت سرمایه گذاری سوئیس، اقامت خرید ملک آلمان، اقامت خرید ملک سوئیس، اقامت گلدن ویزای آلمان یا اقامت طلایی آلمان (ویزای طلایی آلمان) و اقامت گلدن ویزای سوئیس یا اقامت طلایی سوئیس (ویزای طلایی سوئیس) می باشد.


فرانکفورت در عصر جدید

در آغاز قرن سیزدهم، شهرداران فرانکفورت قبلاً مهر خود را داشتند، یک مهر شهر فرانکفورت از سال 1253 حفظ شده است که به مدت 500 سال به شکل بدون تغییر استفاده می شد و یک قرن بدون تغییر بود. در سال 1266، علاوه بر دفتر شهردار منصوب سلطنتی و قضات غیر روحانی، «شورای فرانکفورت» با تعداد مساوی از 1/3 قضات غیر روحانی، سرشناسان و نمایندگان اصناف و شهروندان از سال 1311 به رهبری دو نفر ایجاد شد. ناآرامی های داخلی، قیام های صنفی و حتی جنگ ها تغییر چندانی در سلطه اجتماعی پاتریسیون ها تا قرن نوزدهم نداشتند و بخش بزرگی از ساکنان از مشارکت سیاسی محروم ماندند. از هر ده فقط یک نفر - منحصراً مرد - حق رای داشت. در قرن چهاردهم، فرانکفورت به عنوان یک شهر تجاری به اوج خود رسید: به منظور ایجاد فضای کافی برای تقریباً 10000 نفر، یک دیوار شهری جدید با یک خندق عریض که توسط مین تغذیه می شد. اقدامات حفاظتی ضروری بود زیرا شاهزادگان و اربابان کورماینتس، هانائو، ناسائو، فالکنشتاین یا اپشتاین ایم تاونوس تلاش های کافی برای به دست گرفتن کنترل شهر داشتند.

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .