مشاوره رایگان

جزییات اقامت در پرتغال 2023 (PORTUGAL)

راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید طولانی مدت از پرتغال و استفاده از مزایای زندگی در کشور پرتغال، دریافت کارت اقامت دائم پرتغال و کارت اقامت دائم اتریش می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در کشورهای منطقه شینگن زندگی کنید.

 

 

جغرافیای پرتغال

پرتغال، با نام رسمی جمهوری پرتغال، کشوری واقع در امتداد ساحل اقیانوس اطلس شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا می باشد. پرتغال که زمانی بزرگترین قدرت قاره اروپا بود، با کشورهای شمال اروپا و دریای مدیترانه اشتراکات اعم از جغرافیایی و فرهنگی دارد. سواحل شمالی سرد و صخره‌ای و فضای داخلی کوهستانی آن به صورت پراکنده، خوش منظره و وحشی است، در حالی که جنوب کشور، آلگاروه، گرم و حاصلخیز است. کوه‌های ناهموار استرلا ((Serra da Estrela، یا محدوده کوه ستاره، که بین رودخانه‌های تاگوس و موندگو قرار دارد، بلندترین نقطه سرزمین اصلی پرتغال را در خود جای داده است.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت پرتغال، کارت اقامت پرتغال و درنهایت پاسپورت پرتغال را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی پرتغال، اقامت تمکن مالی اتریش، اقامت بدون خرید ملک پرتغال، اقامت بدون خرید ملک اتریش، اقامت بدون سرمایه گذاری پرتغال و اقامت بدون سرمایه گذاری اتریش می باشد.

 

تاریخ پرتغال

در هزاره اول پیش از میلاد سلتیک‌های لوسیتانی وارد شبه جزیره ایبری شدند و در این سرزمین ساکن شدند و آثار زیادی از نفوذ آنها باقی مانده است. با این حال، طبق افسانه های ملی، لیسبون، پایتخت ملی، نه توسط سلت ها، بلکه توسط جنگجوی یونان باستان، اودیسه، که گفته می شود پس از ترک وطن خود برای سرگردانی، به یک کوهستان صخره ای در نزدیکی شهر امروزی رسیده است، تأسیس شد. گفته می‌شود که رفتن او قلب پوره کالیپسو را شکست، که طبق افسانه، او خود را به مار تبدیل کرد و حلقه‌هایش به هفت تپه لیسبون تبدیل شد. البته، اگر اودیسه واقعاً به پرتغال می‌آمد، می‌توانست سرزمینی را که قبلاً توسط لوسیتانی‌ها مستقر شده بود، بیابد. قبایل لوسیتانی قبل از پیوستن به امپراتوری نسل‌ها با رومی‌ها جنگیدند و پس از آن رم چندین شهر و بندر مهم را تأسیس کرد. حضور رومی ها را می توان در نام کشور مشاهده کرد که از Portus Cale، سکونتگاهی در نزدیکی دهانه رودخانه Douro و شهر امروزی پورتو گرفته شده است. بعدها، نوادگان رومی ها و لوسیتانی ها برای چندین قرن تحت حکومت مورها زندگی کردند تا اینکه پادشاهی مستقل ایجاد شد. در نبرد و رقابت مداوم با اسپانیا، همسایه شرقی آن، پرتغال سپس به دریا روی آورد و پس از تأسیس مدرسه ناوبری توسط هنری دریانورد در ساگرس، به مرور زمان امپراتوری وسیعی در خارج از کشور تأسیس کرد که بزرگترین و ثروتمندترین امپراتوری اروپا می شد. بسیاری از آن امپراتوری به سرعت از بین رفت، اما حتی در آن زمان پرتغال دارایی های قابل توجهی را در امتداد سواحل آفریقا، در جنوب و شرق آسیا و در آمریکای جنوبی حفظ کرد. پرتغال تا اواسط دهه 1970 یک قدرت استعماری باقی ماند، زمانی که یک انقلاب مسالمت آمیز کشور را از یک دیکتاتوری به یک جمهوری دموکراتیک تبدیل کرد. پرتغال در میان فقیرترین کشورهای اروپا، در دهه های پایانی قرن بیستم مدرن شد و اقتصاد خود را از کشوری که عمدتاً مبتنی بر تولید نساجی و دامپروری بود گسترش داد و طیف وسیعی از تولیدات و خدمات را در بر گرفت.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم پرتغال و کارت اقامت دائم پرتغال وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت پرتغال، اقامت ثبت شرکت اتریش، اقامت تحصیلی پرتغال، اقامت تحصیلی اتریش، اقامت کاری پرتغال، اقامت کاری اتریش، اقامت از طریق ازدواج در پرتغال و اقامت از طریق ازدواج در اتریش.

 

لیسبون پایتخت پرتغال

لیسبون پایتخت و مرکز اقتصادی و فرهنگی پرتغال است. این شهر به تپه های کم ارتفاع اما شیب دار واقع در ساحل راست تاگوس چسبیده است و یک مقصد گردشگری محبوب است. لیسبون نسبتاً آرام‌تر از مادرید در اسپانیا است، اما به خاطر غذاهای عالی، موسیقی غم‌انگیز و رمانتیک، رقص و ورزش شهرت دارد. پرتغالی ها به طور سنتی برای زندگی ساده و بی عیب و نقص ارزش قائل بوده اند و زندگی روستایی را بر شهری و سنتی را به مدرن ترجیح می دهند، جایی که یک وعده غذایی خوب ممکن است شامل carne de porco à Alentejana (گوشت خوک بدون چربی پر شده با صدف)، نان با پوسته غلیظ و تیره باشد. پرتغالی ها از حومه شهر لذت می برند، جایی که آنها برای برگزاری پیک نیک خانوادگی جمع می شوند، به باغ ها و باغ های خود می روند و استراحت می کنند. تصور می‌شود که فادو، شکلی از تصنیف رمانتیک، از روستاها آمده است (اگرچه اکنون به وضوح با شهرهای لیسبون و کویمبرا مرتبط است)، و ورزش سنتی گاوبازی در حومه شهر است. پرتغال یک ششم شبه جزیره ایبری را در حاشیه جنوب غربی اروپا اشغال می کند. در شمال و شرق آن اسپانیا قرار دارد که بقیه شبه جزیره را تشکیل می دهد. در جنوب و غرب اقیانوس اطلس است و در غرب و جنوب غربی آزور (Açores) و جزایر مادیرا قرار دارند که بخشی از کلان شهر پرتغال هستند. پرتغال کشور بزرگی نیست، اما تنوع زیادی از جغرافیای فیزیکی دارد، از سواحل و دشت‌های کم ارتفاع گرفته تا کوه‌های استرلا، که ارتفاع آن‌ها به حدود 6500 فوت (2000 متر) می‌رسد. با گالیسیای اسپانیایی، شمال پرتغال مرز کوهستانی مستا (بلوک سنگی باستانی که هسته شبه جزیره ایبری را تشکیل می دهد) را در بر می گیرد. جنوب پرتغال همچنین دارای مناطق وسیعی از سنگ آهک و سایر لایه های رسوبی، عمدتاً فلات ها یا دشت ها است. سایر ویژگی‌های فیزیکی پرتغال را با اسپانیا پیوند می‌دهد. رودخانه‌های اصلی  Douro، Tagus (Rio Tejo)، Guadiana در مستا مرکزی یا در مورد Guadiana، جنوب به اقیانوس اطلس، در حالی که نزدیکی مستا بر آب و هوا تأثیر می گذارد و بارندگی در شمال پرتغال را افزایش می دهد.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری پرتغال، اقامت سرمایه گذاری اتریش، اقامت خرید ملک پرتغال، اقامت خرید ملک اتریش، اقامت گلدن ویزای پرتغال یا اقامت طلایی پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) و اقامت گلدن ویزای اتریش یا اقامت طلایی اتریش (ویزای طلایی اتریش) می باشد.

برج بلم (Belém Tower)

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت پرتغال، کارت اقامت پرتغال و درنهایت پاسپورت پرتغال را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی پرتغال، اقامت تمکن مالی بلژیک، اقامت بدون خرید ملک پرتغال، اقامت بدون خرید ملک بلژیک، اقامت بدون سرمایه گذاری پرتغال و اقامت بدون سرمایه گذاری بلژیک می باشد.

 

تاریخچه برج بلم

برج بلم در شهر لیسبون پرتغال در جنوب اروپا واقع شده است. این بنای تاریخی به منظور خدمت به عنوان دروازه ای به شهر لیسبون و دفاع در برابر تهاجمات و حملات احتمالی از Tagus ساخته شده است. این بارو یک نقطه استراتژیک بود و همچنین از صومعه جرونیموس محافظت می کرد که نقاط استراتژیک برای حمله به شهر را تشکیل می دادپادشاه جان دوم پرتغال (1455-1495) در مبدأ این بنا و همچنین قلعه‌های Cascais و São Sebastião da Caparica بودند. سواحل بلم زمانی توسط یک کشتی به نام Grande Nau محافظت می شد. چند سال بعد در طول پنج سال آخر سلطنت مانوئل اول پادشاه پرتغال، برج بلم جایگزین آن شد.

هنر و معماری

برج بلم یکی از آثار مهم سبک مانوئلین محسوب می‌شود، زیرا به دلیل نقش‌های معمولی فراوانی که دارد، مانند کره‌ی بازویی (نماد مانوئل اول)، صلیب راسته مسیح (که مانوئل اول به آن تعلق داشت) یا کلاهک های پیچیده با این حال، تزیینات خاصی از برج مربوط به بازسازی آن، در اواسط قرن نوزدهم است، مانند سپرهایی که صلیب دستور نظامی مسیح را بر روی خود دارند، تزئینات سنگرها و همچنین صومعه کوچک. دقیق ترین تزئینات رو به تاگوس استاز نظر معماری، برج بلم را می توان به دو بخش تقسیم کرد: سنگر به شکل شش ضلعی نامنظم و برج چهار طبقه که در جبهه شمالی سنگر قرار دارد. کل بنا کمان کارول است.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم پرتغال و کارت اقامت دائم پرنغال وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت پرتغال، اقامت ثبت شرکت بلژیک، اقامت تحصیلی پرتغال، اقامت تحصیلی بلژک، اقامت کاری پرتغال، اقامت کاری بلژیک، اقامت از طریق ازدواج در پرتغال و اقامت از طریق ازدواج در بلژیک

 

جاذبه های دیدنی پرتغال Portugal

با داشتن کارت اقامت پرتغال با روش های اقامت تمکن مالی پرتغال و اقامت سرمایه گزاری پرتغال میتوانید اروپایی شوید و هم زمان اقامت اسپانیا اقامت یونان و اقامت فرانسه و اقامت آلمان و اقامت نروژ و اقامت هلند و …. و اقامت اروپا را خواهید داشت به این معنی که میتوانید در هر نقطه از شنگن زندگی کنید.

 
 
 • Ponta da Piedade

پونتا دا پیدید واقع در لاگوس پرتغال، یک بنای طبیعی فوق العاده زیبا از صخره ها است. زیبایی Ponta da Piedade که به ساحل زیبای اطراف آن اضافه شده است، یک سناریوی فراموش نشدنی را ایجاد می کند.

 

 • Quinta da Regaleira

کینتا رگالیرا، در سینترا، از غارها، باغ ها و قصری تشکیل شده است که هوای اسرارآمیز را به این مکان می آورد. با تمام زیبایی هایی که دارد، Quinta da Regaleira مقصدی غیرقابل فراموشی است علاوه بر اینکه یکی از بهترین نقاط توریستی پرتغال به حساب می آید.

 

 • cabo da roca

کابو دا روکا، در میان نقاط توریستی اصلی پرتغال که می توانید منظره ممتاز را تحسین کنید، کابو دا روکا یکی از باورنکردنی ترین مکان هاست. از آنجایی که کابو دا روکا در غربی ترین نقطه کشور واقع شده است، به بازدیدکننده این امکان را می دهد که وسعت دریا را بدون تداخل بصری از هر نقطه ای از قاره تحسین کند.

 

 • قلعه سائو خورخه

سائو جورج، یکی از قدیمی‌ترین سازه‌های منطقه، کاستلو د سائو خورخه، در لیسبون، پرتغال، یک ساختمان باورنکردنی است که بازدیدکننده را به گذشته امپریالیستی کشور می‌برد. علاوه بر تحسین ساختن قلعه، می توان از یکی از برج ها برای دیدن منظره ممتاز لیسبون بالا رفت.

 

 • کاخ ملی پنا

کاخ ملی پنا، در سینترا نیز قرار دارد، یکی از عجایب هفتگانه پرتغال به حساب می‌آید و به بازدیدکنندگان این فرصت را می‌دهد تا علاوه بر لذت بردن از پارکی که اطراف آن را احاطه کرده است، یک قصر را از داخل تماشا کنند.

 

 • Praça do Comércio

پراکا دو کومرسیا، در لیسبون در کنار رودخانه تاگوس واقع شده است. این مکان از اهمیت تاریخی بسیار بالایی برخوردار است و ساختمان های پر از جزئیات زیبا را گرد هم می آورد که ساعت ها تفکر را به همراه دارد. در این منطقه، چندین رستوران نیز وجود دارد که برای لذت بردن از غذاهای پرتغالی عالی است.

 

 • Jardim de Santa Barbara

 باغ سانتا باربارا، در براگا، زیبایی فوق العاده ای دارد. مکانی عالی برای قدم زدن، اندیشیدن به گل های زیبا یا خواندن کتاب در حالی که روی یکی از نیمکت های سنگی نشسته اید. این یک مکان توریستی عالی برای استراحت است.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری پرتغال، اقامت سرمایه گذاری دانمارک، اقامت خرید ملک پرتغال، اقامت خرید ملک دانمارک، اقامت گلدن ویزای پرتغال یا اقامت طلایی پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) و اقامت گلدن ویزای دانمارک یا اقامت طلایی دانمارک (ویزای طلایی دانمارک) می باشد.

 

 • Algar Seco

آلگار سکو، در Carvoeiro، یکی از مکان‌های باورنکردنی در پرتغال است که می‌توانید منظره دریا را تحسین کنید و از آثار طبیعی باورنکردنی صخره‌ها شگفت زده شوید. یکی از ویژگی‌های این مکان، فسیل‌های دریایی مختلف است که در برخی صخره‌ها جاسازی شده‌اند که این مقصد را جذاب‌تر می‌کند.

 

 • Serra Barrosa

سرا باربوسا، در Miradouro da Serra Barrosa، واقع در سائو میگوئل، می توان نمایی وسیع از لاگوآ دو فوگو باورنکردنی، دومین تالاب بزرگ سائو میگل را دید. در یک روز بدون ابر، منظره تماشایی است و می تواند ساعت ها تفکر بی قرار را به همراه داشته باشد.

 

 • تله کابین مونت

تله کابین مونته پرتغال را به فونچال متصل می کند و به بازدید کننده این فرصت را می دهد که به مدت 15 دقیقه از چشم انداز باورنکردنی منطقه لذت ببرد. اگر به این منطقه سفر کردید، از این فرصت بی نظیر استفاده کنید، چرا که منظره آن واقعا دیدنی است.

 

 • Torre de Belém 

توره دو بلم که در لیسبون واقع شده است، یکی از معروف ترین مناظر پرتغال است و برای کسانی که دوست دارند معماری کاخ ها و برج های قدیمی در سراسر کشور را تحسین کنند، یک تور عالی است.

 

 • Caldeira das Sete Cidades

بزرگ‌ترین دریاچه در آزور، Caldeira das Sete Cidades، زیبا است و این منطقه ساعت‌ها پیاده‌روی و تعمق در مناظر مسحورکننده این مکان را فراهم می‌کند که از آب‌های سبز آبی دریاچه و پوشش گیاهی زیبای موجود تشکیل شده است.

 

 • رصدخانه دریاچه آلکوا

بازدید شبانه از رصدخانه دریاچه آلکوا فرصتی است برای درک جزئیات آسمان با کمک تلسکوپ از یک مکان وسیع، بدون دخالت آلودگی شهری. اگر در منصراز یا نزدیک آن هستید، این فرصت را از دست ندهید.

 

 • پارک طبیعی آرابیدا

پارک طبیعی آرابیدا، واقع در شبه جزیره ستوبال، مناظر ساحلی پرتغال را با پوشش گیاهی فوق العاده غنی گرد هم آورده است. این مکان برای لذت بردن از تابستان در اروپا عالی است و بازدیدکننده را با گیاهانی زیبا که به سختی در هیچ جای دیگری دیده می شود، فراهم می کند.

 

 • ساحل جزیره پورتو سانتو

ساحل جزیره پورتو سانتو که به دلیل رنگ شن های موجود در آن ایلها دورادا نامیده می شود، منظره بسیار زیبا و دیدنی را فراهم می کند.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت پرتغال، کارت اقامت پرتغال و درنهایت پاسپورت پرتغال را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی پرتغال، اقامت تمکن مالی دانمارک، اقامت بدون خرید ملک پرتغال، اقامت بدون خرید ملک دانمارک، اقامت بدون سرمایه گذاری پرتغال و اقامت بدون سرمایه گذاری دانمارک می باشد.

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .