مشاوره رایگان

جزییات اقامت در سوئد 2023 (SWEDEN)

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم سوئد و کارت اقامت دائم سوئد وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت سوئد، اقامت ثبت شرکت هلند، اقامت تحصیلی سوئد، اقامت تحصیلی هلند، اقامت کاری سوئد، اقامت کاری هلند، اقامت از طریق ازدواج در سوئد و اقامت از طریق ازدواج در هلند.

 

 

معرفی کشور سوئد

سوئد، به طور رسمی پادشاهی سوئد، یک کشور شمال اروپا واقع در شبه جزیره اسکاندیناوی است. این کشور از غرب و شمال با نروژ، از شرق با فنلاند همسایه است و در جنوب غربی با یک پل-تونل در سراسر Öresund به دانمارک متصل است. سوئد با 447425 کیلومتر مربع (172752 مایل مربع)، بزرگترین کشور شمال اروپا، سومین کشور بزرگ اتحادیه اروپا و پنجمین کشور بزرگ اروپا است. پایتخت و بزرگترین شهر استکهلم است. کل جمعیت سوئد 10.5 میلیون نفر و تراکم جمعیت کم 25.5 نفر در هر کیلومتر مربع (66 / مایل مربع) است که حدود 87٪ از سوئدی ها در مناطق شهری در نیمه مرکزی و جنوبی کشور می باشد، ساکن هستند که 1.5٪ از کل مساحت زمین را در بر می گیرد.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری سوئد، اقامت سرمایه گذاری هلند، اقامت خرید ملک سوئد، اقامت خرید ملک هلند، اقامت گلدن ویزای سوئد یا اقامت طلایی سوئد (ویزای طلایی سوئد) و اقامت گلدن ویزای هلند یا اقامت طلایی هلند (ویزای طلایی هلند) می باشد.

 

طبیعت زیبای سوئد

طبیعت در سوئد تحت تسلط جنگل ها و دریاچه های زیادی است، از جمله برخی از بزرگترین دریاچه های اروپا. بسیاری از رودخانه‌های طویل از رودخانه‌های اسکاندز در مناظر مناظر می‌گذرند و عمدتاً به شاخه‌های شمالی دریای بالتیک می‌ریزند. این کشور دارای خط ساحلی وسیعی است و اکثر جمعیت در نزدیکی یک بخش آبی بزرگ زندگی می کنند. آب و هوای سوئد با توجه به طول این کشور از 55 درجه شمالی تا 69 درجه شمالی متفاوت است. شرایط معمول برای عرض های جغرافیایی با جنوب دریایی، مرکز قاره و شمال نیمه قطبی ملایم است. پوشش برف در جنوب پرجمعیت بسیار کم است، اما در عرض های جغرافیایی بالاتر شدت بارش برف بیشتر می شود. علاوه بر این، سایه باران Scandes منجر به زمستان های کاملاً خشک و تابستان های آفتابی در بیشتر مناطق کشور می شود.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت سوئد، کارت اقامت سوئد و درنهایت پاسپورت سوئد را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی هلند، اقامت تمکن مالی هلند، اقامت بدون خرید ملک سوئد، اقامت بدون خرید ملک هلند، اقامت بدون سرمایه گذاری سوئد و اقامت بدون سرمایه گذاری هلند می باشد.

 

فرهنگ مردم سوئد

مردمان ژرمن از دوران ماقبل تاریخ در سوئد ساکن بوده‌اند و به‌عنوان گیت‌ها (به سوئدی: Götar) و سوئدی‌ها (Svear) در تاریخ ظهور کرده‌اند و مردمان دریایی معروف به نورسمن‌ها را تشکیل می‌دهند. در اوایل قرن دوازدهم یک دولت مستقل سوئدی پدیدار شد. در اواسط قرن چهاردهم، حدود یک سوم از جمعیت اسکاندیناوی کشته شدند، تسلط اتحادیه هانسی در شمال اروپا، اسکاندیناوی را از نظر اقتصادی و سیاسی تهدید کرد. این امر منجر به تشکیل اتحادیه کالمار اسکاندیناوی در سال 1397 شد که سوئد در سال 1523 آن را ترک کرد. هنگامی که سوئد درگیر جنگ سی ساله در طرف پروتستان شد، گسترش قلمروهای آن آغاز شد و امپراتوری سوئد را تشکیل داد که در حال حاضر یکی از آنها باقی مانده است.

 

شما می توانید با اقامت خرید ملک سوئد (اقامت سرمایه گذاری سوئد) و اقامت تمکن مالی هلند (اقامت بدون سرمایه گذاری هلند)، کارت اقامت دائم سوئد را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

جغرافیای سوئد

سرزمین های سوئد خارج از شبه جزیره اسکاندیناوی در طول قرن های 18 و 19 به تدریج از بین رفت و با الحاق فنلاند امروزی به روسیه در سال 1809 به پایان رسید. آخرین جنگی که سوئد مستقیماً در آن شرکت داشت در سال 1814 بود که نروژ به طور نظامی مجبور به یک جنگ شخصی شد. در سال 2014، سوئد 200 سال صلح را جشن گرفت، دوره ای طولانی تر از زمان صلح حتی از سوئیس. سوئد سیاست رسمی بی طرفی را در زمان جنگ و عدم مشارکت در اتحادهای نظامی در زمان صلح حفظ کرد، اگرچه سوئد به طور مخفیانه به زیردریایی های هسته ای ایالات متحده در طول جنگ سرد متکی بود. سوئد از سال 2008 به گروه های نبرد اتحادیه اروپا پیوسته، اطلاعاتی را در اختیار ناتو قرار داده و از سال 2009 آشکارا به سمت همکاری با ناتو حرکت کرده است.

سوئد یک پادشاهی مشروطه و یک دموکراسی پارلمانی است و قدرت قانونگذاری در اختیار 349 عضو مجلس Riksdag است. سوئد کشوری مستقل است که در حال حاضر به 21 شهرستان و 290 شهرداری تقسیم شده است. سوئد یک سیستم رفاه اجتماعی نوردیک دارد که مراقبت های بهداشتی همگانی و آموزش عالی را برای شهروندان خود فراهم می کند. این کشور دارای دوازدهمین تولید ناخالص داخلی سرانه در جهان است و از نظر کیفیت زندگی، بهداشت، آموزش، حمایت از آزادی های مدنی، رقابت اقتصادی، برابری درآمد، برابری جنسیتی، رفاه و توسعه انسانی در رتبه بسیار بالایی قرار دارد. سوئد در 1 ژانویه 1995 به اتحادیه اروپا پیوست، اما پس از یک همه پرسی، عضویت منطقه یورو را رد کرد. این کشور همچنین عضو سازمان ملل متحد، شورای شمال اروپا، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) است.

شما می توانید با مشاوران مجموعه پلاتین ویزا در ارتباط بوده و اقامت سوئد را دریافت کرده و زیبایی های این کشور لذت ببرید.

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .