مشاوره رایگان

جزئیات اقامت در اتریش 2023 (AUSTRIA)

تاریخچه اتریش

 

سلت ها

منطقه اتریش امروزی در دوران ماقبل تاریخ مسکونی بود. در زمان سلت ها (از 800 تا 400 قبل از میلاد) اولین پادشاهی به نام نوریکوم به وجود آمد. به لطف استخراج نمک و تجارت نمک، شهرک ها به سرعت رونق گرفتند. آنها با فرهنگ هالشتات صحبت می کردند که در بخش های بزرگی از بالکان گسترش یافته بود. این فرهنگ پس از مکان Hallstatt در Oberösterreich نامگذاری شده است، جایی که بسیاری از یافته های باستان شناسی در آن یافت شده است، که امروزه می توانید آنها را در موزه باستان شناسی مشاهده کنید. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اتریش و استفاده از مزایای زندگی در کشور اتریش، دریافت کارت اقامت دائم اتریش، اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

رومیها

در آغاز دوران مسیحیت، این منطقه توسط رومیان در امپراتوری جهانی خود قرار گرفت. رومی ها در آنجا شهرها و جاده هایی ساختند. مهمترین سکونتگاه رومی در اتریش Carnuntum مرکز استان رومی Pannonia Superior در نیدروسترایش کنونی بود. شهر شکوفا شد و در سال 193 سپتیمیوس سوروس توسط سربازانش امپراتور اعلام شد. مدت کوتاهی پس از آن، این شهر به عنوان مستعمره اعطا شد. امروزه در این مکان شما می توانید از یک پارک بزرگ باستان شناسی با موزه و آمفی تئاتر دیدن کنید. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا) یا اقامت گلدن ویزا اسپانیا (اقامت طلایی اسپانیا) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اتریش و اتریش را داشته باشید.

 

برج Carnuntum

با شروع مهاجرت جمعیت، نفوذ روم در کشورهای رود دانوب به تدریج از بین می رود. باجووارن ها از قرن ششم به بعد در این منطقه ساکن شدند. تا قرن هشتم بود که دوباره قدرت مرکزی قدرتمندی تحت فرمان شارلمانی حاکم فرانک وجود داشت. او تعدادی پاسگاه در جناح شرقی امپراتوری خود ایجاد کرد، عمدتاً برای جلوگیری از پیشروی اسلاوها و Awaren از شرق. یکی از این پاسگاه ها در نیدروسترایش امروزی قرار داشت. در قرن دهم، بابنبرگر لئوپولد (لئوپولد اول اتریش) یکی از مارگرهای مارش شرقی باواریا شد. در این دوره نام 'Ostarrachi' که بعداً به 'اتریش' تبدیل می شود، برای اولین بار در یک منشور ذکر شده است. با دریافت اقامت اتریش از طریق تمکن مالی یا اقامت بلژیک یا اقامت سوئد و اقامت نروژ میتوانید در کل شنگن زندگی کنید و از مزایای اقامت تمکن مالی اتریش بهره مند خواهید شد. جهت اطلاع از جزئیات با موسسه پلاتین ویزا تماس بگیرید

 

بابنبرگرها: بنیانگذاران اتریش

بابنبرگرها، پوکلارن و بعداً ملک در واچائو را به عنوان شهرهای اقامتی انتخاب کردند. در زمان بابنبرگرها، جاده‌هایی در این منطقه ساخته شد و صومعه‌ها (مثلاً کلوسترنوبورگ) تأسیس شد. در نیمه اول قرن دوازدهم، اتریش تحت فرمان هنری دوم یاسومیرگوت (هنری دوم اتریش) به دوک نشین تبدیل شد و شهر اقامتی آن وین بود. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اتریش، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

هابسبورگ ها

پس از انقراض خانواده بابنبرگر، رودولف اول هابسبورگ و پادشاه بوهم برای کسب قدرت با هم رقابت کردند. هابسبورگ ها از سوابیا در این نبرد پیروز شدند و تقریباً 650 سال بر اتریش حکومت کردند. مرکز امپراتوری هافبورگ وین بود که امروزه می توانید همه چیز را در مورد هابسبورگ ها بیاموزید. شما می توانید از خزانه داری و موزه سیسی و سایر موارد دیدن کنید. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل را برای مهاجرت به اتریش به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اتریش بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

در زمان فردریک سوم، این امپراتوری در سال 1452 به یک امپراتوری قدرتمند تبدیل شد. با سیاست اتحاد هوشمندانه، امپراتوری در زمان هابسبورگ ها به یک امپراتوری قدرتمندتر تبدیل شد. در طول قرن پانزدهم، دوک نشین بورگوندی، بوهمیا، مجارستان و اسپانیا و سرزمین های ماوراء بحری مرتبط تحت حکومت بودند. از اواسط قرن پانزدهم، هابسبورگ ها، تاج امپراتوری روم را پیوسته بر سر می گذاشتند. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت تریش، کارت اقامت اتریش و درنهایت پاسپورت اتریش را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اتریش، اقامت تمکن مالی پرتغال، اقامت بدون خرید ملک اتریش، اقامت بدون خرید ملک پرتغال، اقامت بدون سرمایه گذاری اتریش و اقامت بدون سرمایه گذاری پرتغال می باشد.

 

جنگ علیه ترکها

این ترک ها بودند که بزرگ ترین تهدید را برای امپراتوری هابسبورگ در قرن شانزدهم ایجاد کردند. در سال 1529 ارتش عثمانی تا وین پیشروی کرد. اگرچه محاصره شهر با شکست مواجه شد، اما ترک ها همچنان در قرن های بعد تهدید بزرگی به شمار می رفتند. در سال 1683 آنها دوباره در دروازه های شهر ایستادند. تحت رهبری تعدادی از ژنرال های بزرگ، از جمله شاهزاده یوجین ساووی، ترک ها دوباره بیرون رانده شدند. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اتریش و کارت اقامت دائم اتریش وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اتریش، اقامت ثبت شرکت پرتغال، اقامت تحصیلی اتریش، اقامت تحصیلی پرتغال، اقامت کاری اتریش، اقامت کاری پرتغال، اقامت از طریق ازدواج در اتریش و اقامت از طریق ازدواج در پرتغال.

 

باروک

در همان زمان، عقب‌نشینی ترک‌ها سیگنال شروعی را برای شکوفایی بی‌سابقه در هنر داد: شونبرون شلوس (میراث فرهنگی امروزی) و خانه سالزبرگر در این دوره ساخته شدند. معمارانی مانند یوهان فیشر در برابر ارلاخ، لوکاس در برابر هیلدبراند، یاکوب پراندتاور و نقاشانی مانند دانیل گرن، پل تروگر و فرانتس آنتون مولبرتش زیباترین آثار را ساختنددر قرن 18 امپراطور ماریا ترزا (1717-1780) و پسرش جوزف دوم با اصلاحات خود (دولت مرکزی، آموزش اجباری، لغو رعیت) پایه های یک دولت مدرن را پایه ریزی کردند.  از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اتریش، اقامت سرمایه گذاری پرتغال، اقامت خرید ملک اتریش، اقامت خرید ملک پرتغال، اقامت گلدن ویزای اتریش یا اقامت طلایی اتریش (ویزای طلایی اتریش) و اقامت گلدن ویزای پرتغال اقامت طلایی پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) می باشد.

 

انقلاب

انقلاب فرانسه در سال 1789 و به قدرت رسیدن ناپلئون نوید دهنده عصر تغییر بود. در سال 1804، ناپلئون امپراتوری روم را در کنفدراسیون راین ادغام کرد. امپراتور فرانتس اول امپراتوری اتریش را تأسیس کرد و در سال 1806 تاج امپراتوری روم را کنار گذاشت. اتریش به جنگ های ناپلئون کشیده می شود (1804 - 1815) و نبرد آسترلیتز در سال 1805 اتفاق می افتد. آیا می دانید اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش و یا اقامت اتریش با خرید ملک اتریش منجر به دریافت پاسپورت اتریش می شود.

 

مکان های دیدنی اتریش

مکان های دیدنی اتریش

اتریش، در قلب اروپا، تنوع گسترده ای از مناظر و فرهنگ منحصر به فرد را ارائه می دهد. سالزبورگ، زادگاه موتزارت، به اندازه پایتخت تاریخی وین ارزش دیدن دارد. همچنین در مناظر زیبای کوهستانی فرصت های دیدنی بسیاری به دست خواهید آورد. برای دریافت اقامت تمکن مالی اتریش یا اقامت تمکن مالی یونان یا اقامت تمکن مالی بلژیک یا اقامت اتریش اقامت اسپانیا و…با ما تماس بگیرید.

 

کاخ شونبرون در وین

کاخ باروک شونبرون در پایتخت اتریش وین یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری اتریش است و اهمیت تاریخی زیادی دارد. بیش از 1000 اتاق گواه قدرت هابسبورگ در آن زمان و شکوه و جلال کل امپراتوری است. پارک قلعه اطراف مجموعه زیبای دوران امپراتوری و سلطنتی را تکمیل می کند. امروزه اتاق ها و تالارها عمدتاً به عنوان موزه استفاده می شوند، اما برخی از اتاق ها نیز به عنوان آپارتمان شخصی اجاره داده می شوند. در موزه بازدیدکنندگان می توانند حکومت امپراتوری را دوباره تجربه کنند و در اتاق های زیبا شکوه امپراتوری را درک کنند. اتاق های خصوصی فرانتس و سیسی با مبلمان باروک و همچنین مجموعه نقره ای با گنجینه های آن زمان قابل مشاهده است. اما نه تنها کاخ پر شکوه شونبرون خود بازدیدکنندگان را به اتریش جذب می کند. پارک کاخ شونبرون به سبک باروک نیز یکی از جاذبه های شهر است. پارک قلعه قبلاً در طرح سازنده قلعه، فیشر فون ارلاخ وجود داشته است، اما تنها در پایان قرن هفدهم به طور دقیق طراحی شده است. بهتر است با پای پیاده کاوش شود. اگر می خواهید از تمام جاذبه های پارک قلعه دیدن کنید، باید یک روز کامل را اختصاص دهید. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اتریش، کارت اقامت اتریش و درنهایت پاسپورت اتریش را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اتریش، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اتریش، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اتریش و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

 

Swarovski Crystal Worlds

آیا چیزی متفاوت از یک نقطه عطف تاریخی می خواهید؟ پس می توانید از دنیای کریستال سواروسکی در ایالت تیرول اتریش دیدن کنید. در شهر واتنز، بازدیدکنندگان به دنیای فانتزی نفس گیر از شیشه و نور برده می شوند. غول آب ریز بالای حفاظ ورودی، در میان چیزهای دیگر، بزرگترین و کوچکترین کریستال در جهان است و اکنون در سراسر جهان شناخته شده است. علاوه بر شگفتی های نوری، بازدیدکننده در مورد تولید سنگ های درخشان و تاریخچه آنها نیز چیزهای زیادی یاد می گیرد. با عبور از این غول در ورودی، وارد نمایشگاه زیرزمینی می شوید که بدون شک مرکز آن سنتار، بزرگترین کریستال جهان با 300000 قیراط است. کوچکترین کریستال جهان در شکم غول کوهی است. همچنین دیوار کریستالی بلافاصله پس از ورودی، چشمگیر است، یک شیشه به ارتفاع 11 متر و بیش از 40 متر طول شیشه ای با مجموع 12 تن کریستال های درخشان پر شده است. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اتریش و کارت اقامت دائم اتریش وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اتریش، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اتریش، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اتریش، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اتریش و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

 

ملک ابی

صومعه ملک در کرانه دانوب اتریش نماد شهر ملک و بزرگترین مجموعه صومعه باروک اتریش است. علاوه بر کلیسا، دانشگاهی زیبا با تزئینات زیبا وجود دارد. این بنا با معماری زیبا، فضای داخلی زیبا و غنی از گنجینه های هنری-تاریخی، یکی از مهم ترین بناهای باروک در اتریش و در تمام اروپا است. ابی ملک در سال 1089 به عنوان یک قلعه تأسیس شد و بعداً به عنوان صومعه بندیکتین مورد استفاده قرار گرفت. ظاهر کنونی آن به اوایل قرن هجدهم باز می گردد، زمانی که صومعه بر اساس نقشه های معمار معروف باروک یاکوب پراندتاوئر بازسازی شد. این بنای عظیم 320 متر در امتداد محور طولی خود وسعت دارد که در بال جنوبی، تالار مجلل مرمری به اوج می رسد. از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اتریش، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اتریش، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اتریش یا اقامت طلایی اتریش (ویزای طلایی اتریش) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

 

 Wörthersee

از جاذبه های طبیعی کشور اتریش می توان به دریاچه ها اشاره کرد. مانند Wörthersee در ایالت کارینتیا اتریش. این دریاچه بین شهرهای کلاگنفورت و ویلاخ قرار دارد و گرم ترین دریاچه آلپ در اتریش است. وورترسی، علاوه بر تفریحات حمام کردن و ورزش‌های آبی، ترکیبی منحصربه‌فرد از آرامش، فرهنگ و زندگی شبانه را با ویلاهای نجیب کنار دریاچه و دهکده‌های ایده‌آل به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. دمای آب معمولاً در ماه ژوئن به 20 درجه سانتیگراد می رسد و در تابستان تا 25 درجه سانتیگراد افزایش می یابد و آن را به یکی از محبوب ترین دریاچه های حمام اتریش تبدیل می کند. چهار جزیره در Wörthersee در جنوب اتریش وجود دارد، جزیره گل، جزیره کاپوچین، ماریا لورتو و ماریا وورث. دو مورد آخر اکنون به دلیل کاهش سطح آب به خشکی متصل شده اند و اکنون تنها شبه جزیره هستند. قایقرانی، اسکی روی آب، قایقرانی، wakeboarding و پاراسلینگ از جمله محبوب ترین فعالیت ها در سطح آب دریاچه Wörthersee هستند. برای افرادی که فعالیت کمتری دارند، سفر با قایق در Wörthersee توصیه می شود. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اتریش و استفاده از مزایای زندگی در کشور اتریش، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اتریش می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

 

دریاچه Neusiedl

Neusiedlersee  و اطراف آن در شمال بورگنلند یک ذخیره‌گاه طبیعی با تعداد زیادی گونه‌های گیاهی و جانوری کمیاب است.

 

دریاچه Achen

  Achenseeدریاچه کوهستانی است که 20000 سال پیش در مناظر صخره‌ای شکل گرفته است و به طرز باشکوهی بین کوه‌های کاروندل و آلپ براندنبرگ قرار دارد. عمق آب کریستالی آن تا ده متر است و به سفرهای آرامش بخش با قایق دعوت می کند. فکر پریدن به داخل آب سرد دریاچه را نداشته باشید، زیرا آب یخچال حتی در تابستان فقط تا 20 درجه گرم می شود. ملوانان و بادبادک بازان از شرایط باد خوب دریاچه آخنسی استفاده می کنند و ماهیگیران نیز ماهی تازه صید می کنند. همچنین مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری زیادی در اطراف دریاچه وجود دارد که باعث می‌شود از رکاب زدن لذت ببرید. خیلی سخت است؟ پس بهتر است با تله کابین Karwendel در Pertisau سوار شوید. در ارتفاع 1500 متری منظره خارق العاده ای از Achensee آبی لاجوردی دارید. علاوه بر سه دریاچه ذکر شده در بالا، اتریش دریاچه های زیبای دیگری نیز در بر دارد:

  • دریاچه Millstätter در  Carinthia
  • دریاچه Ossiacher در  Carinthia
  • دریاچه  Haldensee در تیرول
  • دریاچه کنستانس در فورالبرگ
  • دریاچه Grüner در  Styria
  • دریاچه Hallstätter
  • دریاچه Mond

 

کلیسای جامع استفان در وین

کلیسای جامع سنت استفان به سبک گوتیک نماد شهر وین و زیارتگاه ملی بسیاری از اتریشی ها است. این ظاهر به ویژه با برج جنوبی سر به فلک کشیده، سقف طرح دار زیگزاگ و طراحی داخلی استادانه به سبک گوتیک و باروک بسیار چشمگیر است. ناقوس معروف در برج شمالی، Pummerin، در شب سال نو به صدا در می آید. این یکی از مهم ترین بناهای گوتیک در جمهوری آلپ است و بسیاری آن را یک گنج ملی می دانند. کلیسای جامع کاتولیک رومی بیش از 100 متر طول و 34 متر عرض دارد. چشمگیرترین آن ها سقف زیگزاگی، ورودی از طریق «دروازه غول پیکر» و البته برج سر به فلک کشیده جنوبی است که در خط افق وین غیرقابل انکار است. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید. با دریافت اقامت اتریش اقامت فرانسه اقامت هلند اقامت آلمان اقامت سوئد میتوانید از اروپا دیدن نمایید.

 

 

Wachau

واچاو مستقیماً در دانوب بین Melk و Krems در اتریش قرار دارد. این شهر به خاطر حومه زیبای خود پر از دهکده های زیبا، قلعه های قرون وسطایی و کاخ های باشکوه، شراب عالی منطقه و زردآلوهای مخملی آن شناخته شده است. Dürnstein، Stein an der Donau، Weißenkirchen و Spitz an der Donau از جذابیت خاصی برخوردار هستند. چیدمان به ظاهر بی هدف خانه های قدیمی و خیابان های پر پیچ و خم باریک بین آنها هنوز هم نمونه قرون وسطی است. امروزه واچائو نه تنها جواهری از طبیعت و معماری است، بلکه یکی از مهم ترین مناطق تولید شراب در اتریش است. شما می توانید بهترین شراب ها را در اینجا در محله "Heurigen" بچشید. علاوه بر شراب ها، زردآلوهای Wachau و محصولات مختلف ساخته شده از میوه های نرم مخملی نیز شهرت بسیار زیادی دارند. علاوه بر پیاده‌روی و تورهای دوچرخه‌سواری در امتداد دانوب، واچائو را می‌توان با آب نیز کاوش کرد. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

 

 Grossglockner High Alpine Road

برای دوستداران مناظر طبیعی، مرتفع ترین جاده اتریش می تواند بسیار جذاب باشد. جاده کوهستانی گروسگلاکنر را می توان بین ایالت های سالزبورگ و کارینتیا یافت. تپه های نرم با علفزارهای بلند کوهستانی با رشته کوه های ناهموار و برفی ابدی متناوب هستند. مارموت های آشنا به طور دسته جمعی به اطراف می چرخند و درختان بابونه و بز خجالتی گاهی جرات می کنند از مخفیگاه بیرون بیایند. جاده کوهستانی گروسگلاکنر مستقیماً به قلب پارک ملی هوه تاورن اتریش منتهی می شود و از طبیعتی دست نخورده عبور می کند. شکوه و عظمت گلهای کوهستانی مرتفع به همراه جنگلهای معطر بویژه در فصل بهار و تابستان قابل مقایسه نیست. از آنجایی که مرتفع‌ترین قسمت‌های جاده پانوراما بیش از 2500 متر است، حتی در تابستان نیز در اینجا بسیار دلپذیر است، بدون اینکه به هوای کوهستانی اتریش اشاره کنیم. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و یا اقامت اسپانیا با خرید ملک در اسپانیا منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا می شود. با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین مناطق در اسپانیا جهت سرمایه گذاری را به شما ارائه خواهند کرد.

 

 

شاردینگ

شهر قدیمی شردینگ به سبک باروک زیباترین شهر اتریش در نظر گرفته می‌شود و با عمارت‌های تاریخی، سالن رویدادهای مدرن و تعداد زیادی رستوران و کافه، مجموعه‌ای شایسته برای فرهنگ و علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. با بازارها، جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی، شهر زیبای مسافرخانه، شکاف بین سنت و مدرنیته را پر می کند. در اواخر قرون وسطی، Schärding به یک مرکز تجاری در این منطقه از اتریش تبدیل شد، که در آن نمک، سنگ معدن، چوب، شراب، شیشه، غلات و پارچه ها به طور خاص پردازش می شد. در پایان قرن هجدهم، شردینگ اهمیت خود را از دست داد. منظره شهر در آن زمان بیشتر توسعه نیافته بود و بنابراین هنوز به سبک معمولی معماری Inn-Salzach وجود دارد. با تماس با همکاران مجموعه پلاتین ویزا در مورد قوانین مهاجرت به اتریش و مزایا و معایب زندگی در اتریش به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

 

 شلوسبرگ در گراتس

شلوسبرگ با 123 متر ارتفاع با برج ناقوس معروف، نماد گراتس است. این مرتفع ترین نقطه شهر است و منظره ای فوق العاده از پشت بام های شهر در مرکز اتریش ارائه می دهد. راه آهن، غار افسانه ای، Kasemattenbühne و خود قلعه هم از نظر تاریخی و هم از نظر توریستی برای گراتس مهم هستند. با Schlossberglift یا Schlossbergbahn می توانید به راحتی به Schlossberg برسید. تعدادی ساختمان تاریخی در Schlossberg وجود دارد، مانند Türkenbrunnen با ارتفاع 94 متر که در زمان محاصره آب آشامیدنی از آن تامین می شد. یکی دیگر از ساختمان های معروف در Schlossberg، Starcke Haus است که در ابتدا به عنوان خانه تولیدکنندگان شراب ساخته شد و اکنون یک رستوران در آن قرار دارد. نوازندگان و هنرمندان مشهور بین المللی از اتریش به طور مرتب در Kasematten Bühne اجرا می کنند. اقامت دانمارک‌ -اقامت اتریش -اقامت یونان-اقامت آلمان-اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی یا اقامت سرمایه گزاری گلدن ویزا جهت این موضوع به شما کمک خواهد کرد

 

 

گلوریت در شونبرون

گلوریت در باغ های کاخ شونبرون در سال 1775 برای تکمیل مجموعه کاخ های باروک اتریش ساخته شد. امروزه کافه گلوریت منظره ای زیبا از وین را با دسرهای لذیذ وینی ارائه می دهد. ساختمان تزیینی کایزرشتاین زرد ملایم تقریبا 85 متر طول و بیش از 25 متر ارتفاع دارد و با مجسمه های یوهان باپتیست هاگناور تزئین شده است. هم پله‌های طاق‌های پیروزی شیشه‌ای و هم پله‌های کناری با پیکره‌های قدرتمندی که زره، عقاب، شیر و جنگجوی اتریش را نشان می‌دهند، قرار گرفته‌اند. برخی از عناصر، مانند سر گاوهای نر روی دیوار، از کاخ Neugebäude می آیند، که هرگز تکمیل نشد و در سال 1774 به ارتش تحویل داده شد، پس از آن تزئینات برای طراحی پارک کاخ شونبرون و کاخ ترزا در ماریا استفاده شد. کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

 

سقف طلایی در اینسبروک

بام طلایی در مرکز شهر به طور گسترده به عنوان نقطه عطف اینسبروک شناخته می شود. علاوه بر کاشی های براق سقف، نقاشی های دیواری استادانه زیر آن نیز ارزش دیدن دارد. معروف ترین سقف اتریش شکوه درخشان خود را مدیون 2657 کاشی سقف طلاکاری شده است که بلافاصله پس از ساخت آن را بسیار فراتر از مرزهای تیرول معروف کرد. هر کاشی سقف بیش از 1500 یورو ارزش دارد. Goldenes Dachl در قلب شهر در پیچ هرتزوگ فردریش استراسه واقع شده است و از دور دیده می شود، به خصوص زمانی که خورشید می تابد. این ساختمان با پنجره ای زیبا در سال 1420 به عنوان محل اقامت پادشاهان تیرولی فردریش چهارم و زیگموند ثروتمند ساخته شد. امروز، خانه پشت بام طلایی، موزه ای را در خود جای داده است که اطلاعاتی در مورد فرمانروای معروف هابسبورگ و دنیای اواخر قرون وسطی اتریش ارائه می دهد. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل را برای مهاجرت به اتریش به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اتریش بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

 

 موزه هنر مدرن در سالزبورگ

موزه هنر مدرن در سالزبورگ اتریش، متشکل از باروک اولیه روپرتینوم در شهر قدیمی و ساختمان مدرنیستی برجسته در مونچسبرگ است. دو موزه هنر مدرن و معاصر با منظره ای زیبا از شهر قدیمی، انسان را به خود جذب می کند. علاوه بر هنرمندان فردی، نمایشگاه های موضوعی مانند "آزمایش های هنر و فناوری" نیز در آنجا برگزار می شود. آیا می دانید یکی از بهترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم امریکا و پاسپورت امریکا، استفاده از روابط خوب امریکا و اسپانیا و در نتیجه اقامت اسپانیا می باشد.

 

 

موزه وین

موزه وین، که به اختصار MQ نیز نامیده می‌شود، ترکیبی از موضوع ‌های فرهنگی متنوع از معماری، هنر، مد، تئاتر، رقص، ادبیات، رسانه و موسیقی اتریشی در یک منطقه است که ارزش دیدن دارد. گروه هنر و فرهنگ در مکانی برجسته در انتهای خیابان معروف Mariahilfer و روبروی میدان زیبای Maria Theresien Platz با موزه هنر و تاریخ طبیعی وین قرار دارد. موزه لئوپولد با آثار شیله و گوستاو کلیم و موزه هنر مدرن MUMOK اتریشی با آثار پیکاسو، اندی وارهول و یوکو اونو را خواهید دید. در پشت نمای تاریخی Kunsthalle در سالن سوارکاری زمستانی سابق، می توانید نمونه های بین المللی هنر مدرن را در بالاترین سطح تحسین کنید. موزه معماری اتریش معماری و فرهنگ ساختمان قرن بیست و یکم را پوشش می دهد. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اتریش، کارت اقامت اتریش و درنهایت پاسپورت اتریش را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اتریش، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اتریش، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اتریش و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

 

دخمه های سنت پیتر در سالزبورگ

اگرچه غارها و گذرگاه های موجود در صخره مونچسبرگ اتریش هرگز به عنوان محل دفن مورد استفاده قرار نگرفتند، اما دخمه های سنت پیتر بسیار شناخته شده هستند و منظره ای بی نظیر از مرکز سالزبورگ ارائه می دهند. آنها احتمالاً به عنوان اتاق جلسات مخفی و اقامتگاه راهبان گوشه نشین در روزهای اولیه مسیحیت مورد استفاده قرار می گرفتند. 48 پله مستقیماً روی صخره حک شده است که بازدیدکنندگان را به اولین دخمه های سنت پیتر می برد. این غار که به طور طبیعی شکل گرفته است به دست انسان بزرگ شده و قرن ها به یک محراب سنگی و شش قبر مجهز شده است. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اتریش و کارت اقامت دائم اتریش وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اتریش، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اتریش، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اتریش، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اتریش و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

 

نکات برجسته سالزبورگ

شهر شمالی سالزبورگ دارای چندین مناظر تاریخی است. این شهر را برای یک روز بیرون از تعطیلات یا برای یک سفر شهری چند روزه عالی می کند. مرکز تاریخی از محبوبیت خاصی برخوردار است. یافتن این قسمت دشوار نیست زیرا در زیر قلعه بزرگی قرار دارد که روی تپه ای قرار دارد. این قلعه حتی یکی از بزرگترین قلعه های قرون وسطایی اروپا است. اما همچنین میادین مختلفی که توسط ساختمان های زیبا احاطه شده است مانند Dom of Salzburg، صومعه بندیکتین سنت پیتر، زادگاه آهنگساز مشهور موتزارت، قلعه Mirabel و خیابان ها اغلب دارای گالری‌های تاریخی، مجسمه‌ها و خانه‌های نیمه‌چوبی هستند. درست در خارج از شهر یکی دیگر از بناهای برجسته با نام شلوس هلبرون را پیدا خواهید کرد. قلعه ای محبوب که توسط یک پارک احاطه شده است. با دریافت اقامت اسپانیا، اقامت اروپا، اقامت یونان، اقامت سوئد، اقامت هلند، اقامت دانمارک و در نهایت اقامت اتریش زندگی خود و خانواده را تغییر داده و آرزوهای فرزندانتان را حقیقت بخشید.

 

 

آبشار کریملر

آیا طبیعت چشمگیر را دوست دارید؟ پس آبشار کریملر می تواند منظره خوبی باشد. ارتفاع این آبشار کمتر از 380 متر است. در این ارتفاع، این آبشار بزرگ‌ترین آبشار اروپای مرکزی و ششمین آبشار مرتفع در جهان است. آب یکباره به اعماق نمی‌افتد، در طول مسیر دو بار روی فلاتی می‌افتد. این باعث ایجاد سه آبشار در زیر یکدیگر شد. آبشارها را در پارک ملی هوه تاورن در مرز تیرول و سالزبرگرلند خواهید دید. به خصوص در فصل تابستان، آب زیادی به سمت آبشار سرازیر می شود و آن را به منظره ای چشمگیر تبدیل می کند. از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اتریش، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اتریش، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اتریش یا اقامت طلایی اتریش (ویزای طلایی اتریش) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

 

هافبورگ در وین

یکی از مشهورترین نقاط برجسته پایتخت وین، هافبورگ است. کاخ قرن سیزدهم پس از گذشت چندین قرن هنوز به عنوان اقامتگاه رسمی رئیس جمهور اتریش مورد استفاده قرار می گیرد. اما علاوه بر این، امکانات توریستی نیز در ساختمان بزرگ یافت می شود مانند آگوستیننکرک، کتابخانه دربار، آپارتمان های امپراتوری، خزانه داری و موزه سیسی. فیلم سیسی در این کاخ فیلمبرداری شده است. بیهوده نیست، زیرا مدتها پیش ملکه الیزابت (سیسی) نیز در قصر زندگی می کرد. نه تنها از داخل، بلکه از بیرون، هافبورگ یکی از نقاط برجسته شهر است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اتریش و استفاده از مزایای زندگی در کشور اتریش، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اتریش می باشد.

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .