مشاوره رایگان

جزییات اقامت دانمارک 2023 (DENMARK)

نیاز به یادآوری نیست که فقط با یک تصمیم میتوانید سرنوشت خود و خانواده را با دریافت اقامت اسپانیا اقامت دانمارک و اقامت یونان و… دگرگون نمایید و اروپایی شوید و از مزایای اقامت تمکن مالی و اقامت طلایی گلدن ویزا بهره مند گردید.

 

 

کپنهاگ

شهر هافن (بندر) به عنوان یک مرکز ماهیگیری و تجارت آغاز شد و قبلاً در قرن نهم کم اهمیت نبود. سکونتگاه های عصر وایکینگ ها نیز در Kgs یافت شده است Nytorv و Gammel Strand که به قرن هفتم بازمی‌گردد، بندر طبیعی برای پیمایش آسان بود و به راحتی با شهر Øresund شلوغ راه داشت، جایی که ماهیگیری شاه ماهی در آنجا بسیار رونق داشت. رشد واقعی شهری در قرن یازدهم آغاز شد و هاون به سرعت به یک شهر تجاری مهم تبدیل شد.

 

 

شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در دانمارک را داشته باشید.

 

 

شهر قرون وسطایی

در حدود سال 1160، اسقف روسکیلد، آبسالون، شهر را تصرف کرد و قلعه ای برای آن فراهم کرد. کپنهاگ در سال 1254 به عنوان یک شهر بازار شناخته شد و تقریباً 250 سال در اختیار مقر اسقف در روسکیلد بود. در آغاز قرن پانزدهم، زمانی که اورسوند به یک گذرگاه اصلی تبدیل شد، شهر توسط اریک پادشاه پومرانیا تصرف شد. سپس پادشاه کپنهاگ را به عنوان اقامتگاه دائمی خود در مبارزه خود برای تسلط بر دریای بالتیک انتخاب کرد.

 

آیا می دانید اقامت دانمارک از طریق تمکن مالی دانمارک و یا اقامت دانمارک با خرید ملک منجر به دریافت پاسپورت دانمارک می شود.

 

شهر بازار 1536-1850

پس از قرون وسطی، کپنهاگ پیشرفت اقتصادی زیادی را تجربه کرد. در قرن‌های بعد، پادشاهان متوالی استحکامات شهر را گسترش دادند و قلعه‌ها و ساختمان‌های باشکوه متعددی توسط قدرت سلطنتی، اشراف و بورژوازی ساخته شد. پس از معرفی قدرت مطلق در سال 1660، نهادهای اداری و نظامی رو به رشد دانمارک و نروژ در کپنهاگ گرد آمدند. کپنهاگ با 42000 سکنه در سال 1672 ده برابر بزرگتر از دومین شهر بزرگ پادشاهی، آلبورگ بود. به ویژه در قرن 18، تلاش های مداوم برای ایجاد توسعه صنعتی در شهر انجام شد. صنایع جدید با امتیازاتی ارتقا یافتند که به کپنهاگ بر دیگر شهرهای کشور ارجحیت داد. در همان زمان، تجارت خارجی در کپنهاگ متمرکز شد و شهر رشد قابل توجهی را تجربه کرد، در حالی که دیگر شهرهای کشور تقریباً در حالت توقف بودند.

 

با تماس با همکاران مجموعه پلاتین ویزا در مورد قوانین مهاجرت به دانمارک و مزایا و معایب زندگی در دانمارک به طور کامل آشنا خواهید شد.


صنعتی شدن و رشد شهری

رشد اقتصادی پس از سال 1840 ادامه یافت که به معنای افزایش جمعیت و افزایش تولید بود. در حدود سال 1800، کپنهاگ به 100000 نفر رسید و در سال 1860 بیش از 160000 نفر بود. رشد زیاد سیستم بانکی تجارت و صنعت را تحریک کرد که به شدت پیشرفت کرد. در حدود سال 1850، دفاع کپنهاگ اهمیت نظامی خود را از دست داده بود، و بنابر این باروهای قدیمی رها شدند و شهر اجازه گسترش یافت. اولین راه‌آهن کشور بین کپنهاگ و روسکیلد در سال 1847 افتتاح شد و شبکه راه‌آهن نیوزیلند با شروع شبکه قطار S کپنهاگ در دهه 1930 به طور کامل توسعه یافت. در دهه 1880، Vesterbro و Nørrebro متراکم ساخته شدند، به طوری که این شهر می تواند بسیاری از مردمی را که از استان به کپنهاگ مهاجرت کردند، در خود جای دهد. دو شرکت‌ بسیار بزرگ در کپنهاگ و در نتیجه در دانمارک، در پایان قرن نوزدهم، Carlsbergs Bryggerier  بودند که حدود 1200 نفر را استخدام می‌کرد و Burmeister & Wains Maskin og Skibsbyggeri  با حدوداً. 3000 کارمند در دهه‌های پایانی قرن نوزدهم، رشد بسیار زیادی در جمعیت ایجاد کردند، به این معنی که شهر در سال 1901 بیش از 450000 نفر جمعیت داشت. بسیار بیشتر از میانگین جمعیت این کشور در سال 1890 است.

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل برای مهاجرت به دانمارک را به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به دانمارک بتوانید کارت اقامت اروپا و اقامت دائم شنگن را دریافت نمایید.

 

شهر صنعتی 1900-1970

در آغاز دهه 1900، این شهر به یک شهر صنعتی بزرگ تبدیل شده بود. مناطق بندر بسیار توسعه یافته بودند، مناطق صنعتی به وجود آمدند، و مناطق مسکونی با ساختمان های آپارتمانی در اطراف شهر قدیمی به وجود آمدند. در همان زمان، خیابان های خرید پر جنب و جوش با مغازه های بسیاری در مرکز شهر وجود داشت. رشد شهر آنقدر سریع بود که جمعیت از حدود 540000 نفر به بیش از یک میلیون نفر در سال 1940 رسید، یعنی تقریباً دو برابر شد. پس از جنگ جهانی دوم، رشد انفجاری شهر تقریباً متوقف شد و بنابراین رشد کل منطقه شهری در دهه 1950 کاهش یافت. از سوی دیگر، توسعه سریع در شهرداری های اطراف ادامه یافت، به این معنی که رشد در منطقه پایتخت با وجود عدم رشد در کپنهاگ ادامه یافت. در اواسط دهه 1960، تقریباً 1.4 میلیون نفر در منطقه شهری زندگی می کردند. اکنون مردم حومه شهر به تعداد زیادی با قطار، اتوبوس یا ماشین شخصی خود برای کار به کپنهاگ می‌رفتند. بزرگترین محل کار در سال 1960 هنوز کارلزبرگ و برمایستر اند واین بودند.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت دانمارک، کارت اقامت دانمارک و درنهایت پاسپورت دانمارک را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی دانمارک، اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک دانمارک، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری دانمارک و اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا می باشد.


پس از صنعت 1970 تا امروز

اهمیت بندر کاهش یافت، اما در عوض فرودگاه کپنهاگ تبدیل به یک مرکز ترافیک برای شمال اروپا شد. در دهه 1990، پس از چندین سال، تمایل به ساخت و سازهای گسترده برای صنایع مسکن و خدمات آغاز شد. در سال 2000، پل اورسوند افتتاح شد که به معنای افزایش ترافیک و اتصال تجاری به جنوب سوئد بود. در توزیع شغلی، به ویژه بخش خدمات و تجارت است که با مجموع 83 درصد نیروی کار در سال 2002 غالب است. اداره دولتی به طور خاص بسیاری را استخدام می کند و در عین حال کپنهاگ مرکز سازمان ها، بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری می باشد.

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .