مشاوره رایگان

جزییات اقامت هلند 2023 (NETHERLAND)

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با دریافت اقامت هلند و اقامت اروپا اروپایی شوید. اقامت تمکن مالی و اقامت خرید ملک روشهای اقامتی موجود خواهد بود.

 

 

آمستردام هلند

آمستردام، مانند تمام شهرهایی که در طول تاریخ در ساحل دریا توسعه یافته اند، از یک دهکده ماهیگیری کوچک به وجود آمده است. در قرن دوازدهم، ساخت یک سد بر روی رودخانه آمستل نام خود را به شهر واقع در آنجا داد: آمستلدام. در سال 1358 بخشی از اتحادیه هانسیاتیک بود و به عنوان یک مرکز تجاری در شمال اروپا شروع به برجسته شدن کرد. کارلوس پنجم اسپانیایی هلند را از مادربزرگش ماریا از خاندان دوک بورگوندی به ارث برد. وابستگی به اسپانیا و کشف دنیای جدید فرصت های جدیدی را برای آمستردام باز کرد که پس از لیسبون به مهم ترین بندر جهان تبدیل شد. در تجارت غلات و اسلحه تخصص داشت و پس از افتتاح شعبه ای از سوی پادشاه پرتغال در این شهر، محل فروش مجدد ادویه ها از هند بود.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت هلند، کارت اقامت هلند و درنهایت پاسپورت هلند را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی هلند، اقامت تمکن مالی فنلاند، اقامت بدون خرید ملک هلند، اقامت بدون خرید ملک فنلاند، اقامت بدون سرمایه گذاری هلند و اقامت بدون سرمایه گذاری فنلاند می باشد.

 

جنگ هشتاد ساله هلند

در سال 1578 آمستردام به جنگ علیه اسپانیا پیوست. علل شورش علیه سربازان اسپانیایی پادشاه فیلیپه دوم، مبارزه برای آزادی مذهبی، دفاع از امتیازات طبقات حاکم و ناسیونالیسم فزاینده بود. همراه با ناراحتی ناشی از سرکوب انجام شده توسط دوک آلبا و اعمال مالیات های جدید مانند سنتسیمو و آلکابالا. ویلیام اورنج "کم حرف" رهبری شورشیان را بر عهده گرفت و پس از جنگ 80 ساله هلند اسپانیایی ها را شکست داد و به استقلال دست یافت. در سال 1580، با اتحاد اسپانیا و پرتغال، آمستردام مجبور شد به دنبال تامین کنندگان جدید باشد. برخلاف ممنوعیت اسپانیا، کشتی های او به مالابار، مالاکا، مولوکاس و آنتیل کوچک رسیدند. در سال 1609، بانک آمستردام به تقلید از بانک ونیز ایجاد شد که یک واقعیت اساسی برای توسعه تجارت آن بود. در این قرن به قدرتمندترین مرکز مالی جهان تبدیل شد و بازار سهام آن برای اولین بار به صورت روزانه فعالیت می کرد.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم هلند و کارت اقامت دائم هلند وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت هلند، اقامت ثبت شرکت فنلاند، اقامت تحصیلی هلند، اقامت تحصیلی فنلاند، اقامت کاری هلند، اقامت کاری فنلاند، اقامت از طریق ازدواج در هلند و اقامت از طریق ازدواج در فنلاند.

 

اولین قرن طلایی هلند

قرن هفدهم اولین عصر طلایی آمستردام در نظر گرفته می شود. در این زمان تالار شهر میدان دام ساخته شد و شهر محل سکونت روشنفکران و هنرمندانی بود که با فرار از جنگ هایی که اروپا را ویران کرد، به شهر آباد پناه بردند: رامبراند، اسپینوزا، دکارت. در سال 1632 آکادمی آمستردام ایجاد شد. با ورود یهودیان اخراج شده از اسپانیا و سایر نقاط، آمستردام به مرکز بین المللی فلزات و سنگ های گرانبها تبدیل شد. این اشراف بازرگان بودند که شهر را کنترل کردند و برای دفاع از منافع خود، دو بار سدهای شهر را شکستند، اولی برای مخالفت با ویلیام دوم و دومی با لوئی چهاردهم فرانسه. در سال 1602 دفتر مرکزی شرکت هند شرقی هلند در آمستردام تأسیس شد. ترافیک استعماری آن در رقابت با انگلیسی ها، اسپانیایی ها و پرتغالی ها، نیمی از جهان را پوشش می داد. در سال 1664، شرکت هند غربی در آمستردام ایجاد شد که در حمل و نقل بردگان بین آفریقا و آمریکا برتری داشت. در اواخر قرن هفدهم، به دلیل رقابت با انگلیسی ها، هلند شروع به از دست دادن قدرت و کنترل مستعمرات خود کرد، آمستردام نیز قدرت سیاسی را به نفع لاهه از دست داد. جنگ با انگلستان، با سربازان پروس و فرانسه به دو قرن رونق پایان داد.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری هلند، اقامت سرمایه گذاری فنلاند، اقامت خرید ملک هلند، اقامت خرید ملک فنلاند، اقامت گلدن ویزای هلند یا اقامت طلایی هلند (ویزای طلایی هلند) و اقامت گلدن ویزای فنلاند یا اقامت طلایی فنلاند (ویزای طلایی فنلاند) می باشد.

 

آمستردام پایتخت هلند

در سال 1810 ناپلئون به هلند حمله کرد و آمستردام پایتخت آن شد. این تهاجم بر تجارت آنها تأثیر گذاشت که بهای گزاف محاصره بین المللی را پرداخت. پس از شکست نیروهای فرانسوی، کنگره وین در سال 1815 پادشاهی متحد جدید هلند را ایجاد کرد که بلژیک و لوکزامبورگ را در بر گرفت. آمستردام به عنوان پایتخت کشور جدید باقی ماند. در سال 1830 بلژیکی ها شورش کردند و به استقلال دست یافتند. پس از آن، لوکزامبورگ نیز از آن پیروی کرد. دومین عصر طلایی آمستردام در دهه های پایانی قرن نوزدهم رخ داد و دست در دست هم با انقلاب صنعتی شروع شد. ثروت جدید چشم انداز شهری را به طور قابل توجهی تغییر داد، زمان کارهای عمومی بزرگ، موزه های جدید، ایستگاه مرکزی، Concertgebouw و افتتاح کانال های جدید بوددر طول جنگ جهانی اول، هلند بی طرف ماند. در جنگ جهانی دوم سعی کردند بی طرف بمانند اما نیروهای نازی اجازه ندادند و در 10 می 1940 به آنها حمله کردند. آزار و شکنجه یهودیان در آمستردام یکی از تاریک ترین صفحات آن روزها بود، 100000 یهودی به اردوگاه های مرگ تبعید شدند. یکی از قربانیان این اشغال، آن فرانک معروف بود.

 

آمستردام امروز

امروزه آمستردام اهمیت تجاری خود را به نفع بندر روتردام و قدرت سیاسی را به نفع لاهه، پایتخت اقتصادی فعلی هلند از دست داده است. آمستردام همچنان مرکز فکری هلند است. یک شهر صنعتی (تراش الماس) و خدمات (فرودگاه شیپول)، با ویژگی چند نژادی با درصد زیادی از مهاجران.

 

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .