مشاوره رایگان

جزییات اقامت نروژ 2023 (NORWAY)

یادآوری میکنم که با کسب اقامت اروپا اقامت اسپانیا اقامت یونان اقامت فرانسه اقامت نروژ اقامت اسکاندیناوی میتوانید در کشورهای اسکاندیناوی و نروژ به راحتی زندگی و از مزایای تحصیلی درمانی و … بهره مند شوید.

 

تاریخ نروژ

یافته های مربوط به عصر حجر و عصر برنز از سنگ نگاره هایی که دامداری و کشاورزی را در لیل-بورخ در اوستفولد نشان می دهد. این یک نمونه خوب از کنده کاری عصر برنز است، که در آن فرض می شود که نقش یک فرقه باروری است. این تصویر از دایره المعارف Store norske lexikon، منتشر شده در سال های 2005-2007 گرفته شده است. عصر حجر در نروژ به دوره تقریباً 10000 تا 1800 قبل از میلاد در نظر گرفته می شود و از زمانی که اولین مردمان به نروژ آمدند (10000 تا 4000 قبل از میلاد)، مردم با شکارکردن زندگی می کردند. در دوران نوسنگی (4000-1800 پ.م.) آنها ساکنان دائمی شدند و شروع به کشاورزی کردند. کنده کاری های صخره ای در stfold نشان می دهد که اولین آثار سکونت انسان در نروژ مربوط به عصر حجر است که در حدود 9000 تا 10000 قبل از میلاد (پیش از میلاد) آغاز شد.

 

یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت نروژ، کارت اقامت نروژ و درنهایت پاسپورت نروژ را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی نروژ، اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک نروژ، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری نروژ می باشد.

 

بقایای عصر حجر در نروژ

آثاری از مردم عصر حجر در یک منطقه حمام در مقابل یک خانه تعطیلات در Hummervikholmen در Søgne در جنوب غربی کریستیانسان کشف شد. در اینجا، یک جمجمه و مواد استخوانی کامل از دو، شاید سه نفر در کف دریا در آب کم عمق پیدا شد. سوابق موجود در محل کشف نشان داد که دلیلی وجود دارد که فرض کنیم این دشت‌ها در جایی دفن شده‌اند که زمانی دشتی ساحلی بود که بعداً زیر آب رفت. تاریخ گذاری بر روی استخوانها نشان می دهد که دفن ها در حدود 8600 سال پیش انجام شده است. حدود 9000 سال قبل از میلاد بیشتر نروژ هنوز پوشیده از یخ بود. قبلاً 30 تا 40 عصر یخبندان وجود داشت، اما از 13000 قبل از میلاد. یخ های قاره به سرعت ذوب شدند. دوره ای سرد بین 9000 تا 8000 قبل از میلاد. باعث شد یخ برای آخرین بار رشد کند و رائت بزرگ را ایجاد کرد - یک خط الراس مورن که از اوستفولد می گذرد و سپس سواحل نروژ را دنبال می کند. اولین مردم در حدود 9000-10000 سال قبل از میلاد به این سرزمین آمدند و در ساحل ساکن شدند. اولین مسیرها از Rennesøy در نزدیکی Stavanger و Pauler در نزدیکی Larvik هستند. 15. Rennesøy متر بالاتر از سطح دریا، Pauler  127 متر بالاتر از سطح دریا است. این نشان می دهد که ارتفاع زمین پس از ذوب شدن یخ های بزرگ قاره چقدر ناهموار بوده است.

 

روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم نروژ و کارت اقامت دائم نروژ وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت نروژ، اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت تحصیلی نروژ، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت کاری نروژ، اقامت کاری اسپانیا، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در نروژ.

 

شرایط زندگی در عصر حجر

آب و هوا در عصر حجر به تدریج گرمتر شد، تا حدی به این دلیل که کانال مانش باز شد و باعث شد که جریان خلیج فارس در طول ساحل تأثیر بیشتری نسبت به قبل داشته باشد. جمعیت افزایش یافت، اما بیشتر آنها در امتداد ساحل زندگی می کردند و به مناطق وسیعی برای شکار و تله نیاز داشتند. مردم در عصر حجر قدیم به دنبال منابع حرکت کردند. در زمستان، آنها احتمالاً در گروه های بزرگتر در امتداد ساحل زندگی می کردند و در آنجا به شکار و ماهیگیری می پرداختند. در ماه‌های تابستان، آنها به گروه‌های کوچک‌تری تقسیم می‌شدند، جایی که برخی در امتداد ساحل می‌ماندند و برخی دیگر در جستجوی شکار به داخل خشکی می‌رفتندمردم بیشتر در سکونتگاه‌های باز زندگی می‌کردند، اما اینها آثار کمی از خود به جای گذاشته‌اند. برخی در غارها و غارها زندگی می کردند و این خانه ها منابع اصلی ما برای آشنایی با فرهنگ شکارچی ها هستند. مهمتر از همه، زباله هایی است که آنها از خود به جا گذاشته اند تا بررسی بیشتری از زندگی آنها داشته باشیم.

 

از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری نروژ، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت خرید ملک نروژ، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت گلدن ویزای نروژ یا اقامت طلایی نروژ (ویزای طلایی نروژ) و اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) می باشد.

 

آثار به جامانده از عصر حجر

حکاکی های سنگ نگاره های جاده ای از آلتا، شکار و شکارچی را به تصویر می کشند. حدود 4000 سال قبل از میلاد عصر نوسنگی آغاز می شود. در این زمان، اولین آثار کشاورزی را در اطراف اسلوفورد به صورت مدفن و بقایای دام، غلات و ابزارآلات می یابیم. با این وجود، حدود 1500 سال طول کشید تا کشاورزی موفق شود. برای یک دوره طولانی، کشاورزی بیشتر مکمل اقتصاد شکارچی ها بود تا جایگزینی برای آن. حدود 2400 قبل از میلاد به نظر می رسد که کشاورزی پیشرفت نهایی خود را از تروندلاگ و به سمت جنوب انجام داده است. یافته‌های تبرهای جنگی و سفال‌ها به نفوذ دانمارک اشاره دارد. این بحث وجود دارد که آیا کشاورزی از طریق نفوذ فرهنگی یا مهاجرت از جنوب معرفی شده استقدیمی ترین شکل کشاورزی سویبروک نام دارد. این شامل سوزاندن بوته ها زیر درختان و سپس کاشت در منطقه جنگل است. سویبروک بازده خوبی داشت، اما زمین به سرعت فرسوده شد، به طوری که مردم مجبور شدند به مناطق جدید نقل مکان کنند. کشاورزی زمینه را برای جمعیت بسیار بیشتر از قبل ایجاد کرد. با این حال، کار سنگین زیادی را به دنبال داشت و مردم را در برابر حوادث و بیماری آسیب پذیرتر کرد. در شمال، شیوه زندگی شکارچی ها برای صدها سال آینده ادامه یافت. میدان سنگ نگاره Jiepmaluokta در آلتا با تقریباً سه هزار نقوش منحصر به فرد از این فرهنگ شکار ارائه می دهد.

 

جاذبه های نروژ (Norway)

برای دریافت اقامت دانمارک و اقامت نروژ و اقامت سوئد فقط کافیست تصمیم بگیرید و اقدام کنید تا از امکانات کشورهای اسکاندیناوی بهره مند شوید.

 

نروژ کشوری زیبا، غنی از تاریخ، سنت ها و تجربیات طبیعی است. همه امکانات برای سفر و تجربیات می تواند انتخاب دقیق محل رفتن را دشوار کند. در اینجا تعدادی از زیباترین و هیجان انگیزترین مناظر نروژ را گردآوری کرده ایم.

  • Geirangerfjord (مروارید در میان آبدره های نروژی)

Geirangerfjord توسط قله های کوهستانی باشکوه، آبشارهای وحشی احاطه شده است و یک تجربه طبیعی منحصر به فرد است. این منطقه در آخرین عصر یخبندان ایجاد شده است و در فهرست میراث جهانی یونسکو از زیباترین مکان های جهان قرار دارد. در اینجا می توانید با قایق سفر کنید، پارو بزنید یا در میان محیط های طبیعی زیبا قدم بزنید. توصیه می شود با قایق سفر کنید تا آبشارها را به شکلی کاملا منحصر به فرد تجربه کنید. Geirangerfjord به عنوان "مروارید در میان آبدره های نروژ" شناخته می شود و یکی از پربازدیدترین جاذبه های نروژ است. این آبدره 15 کیلومتر بین هللیس و گیرانگر امتداد دارد.

 

راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید نروژ و استفاده از مزایای زندگی در کشور نروژ، دریافت کارت اقامت دائم نروژ و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

  • Trollstigen

اگر به Geiranger سفر کردید، باید از پربازدیدترین جاده توریستی نروژ، Trollstigen نیز دیدن کنید. سیستم جاده ها هم اعصاب خردکن و هم جذاب است و اینجا مهم است که ترس از ارتفاع نداشته باشیم

  • Nordkapp (شمالی ترین مکان در اروپا)

Nordkapp در 71 درجه شمالی واقع شده است و به عنوان شمالی ترین نقطه در اروپا شناخته می شود. اگر دوست دارید یا گروه دوستان خود را به Nordkapp بیاورید، فعالیت های زیادی وجود دارد. در Nordkapp می توانید هوای پاک و غذاهای محلی را در منظره ای زیبا تجربه کنید.

  • کیپ شمالی

شمال نروژ پر از تضاد است، به خصوص وقتی صحبت از تابستان و زمستان می شود. در زمستان شما به سختی می توانید خورشید را ببینید، اما در تابستان یک خورشید نیمه شب وجود دارد که در آن مردم شمالی محلی جشنواره های محلی را در ساعات پایانی شب برگزار می کنند. این یک تجربه فراموش نشدنی است که خورشید هرگز غروب نمی کند و احساس اینکه روز هرگز تمام نمی شود. اگر می‌خواهید این پدیده دیدنی خورشید نیمه‌شب را تجربه کنید، مکان‌های کمی هستند که می‌توانند کیپ شمالی را شکست دهند، جایی که خورشید در طول ماه‌های تابستان ۱۸۰۰ ساعت بدون غروب طلوع می‌کند. اینکه روز هرگز تمام نمی شود، واقعاً ارزش تجربه کردن یک بار در زندگی را دارد.

 

آیا می دانید اقامت نروژ از طریق اقامت تمکن مالی نروژ با اقامت خرید ملک نروژ منجر به دریافت پاسپورت نروژ می شود.

 

  • خانه کشتی وایکینگ ها (حفظ شده ترین کشتی وایکینگ ها درجهان)

در موزه کشتی وایکینگ در بیگدوی اسلو، می توانید از نزدیک بهترین و حفاظت شده ترین کشتی وایکینگ ها را ببینید. کشتی های وایکینگ ها در خانه کشتی وایکینگ ها در قرن هشتم ساخته شدند و در اواخر قرن نوزدهم و آغاز قرن بیستم بود که سنگرهای کشتی بزرگ مربوط به عصر وایکینگ ها حفاری شدند.

  • تماشای نهنگ در ترومسو (رویارویی فراموش نشدنی با نهنگ ها)

با ما همراه باشید تا در امتداد ساحل ترومسو در یک قایق هیبریدی با منظره پانورامای 360 درجه هم از بیرون و هم از داخل تماشا کنید. در این سفر می‌توانید نهنگ‌های قاتل و نهنگ‌های گوژپشت را ببینید، در حالی که راهنماها داستان‌های شخصی از منطقه ترومسو را تعریف می‌کنند.

  • شفق شمالی

بین سپتامبر و مارس، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید که شفق شمالی را ببینید.

  •   Ekebergparken (موزه روباز هنر معاصر)

 Ekebergparken یک موزه روباز هنر معاصر است که در اسلو واقع شده است. در اطراف پارک مجسمه های هیجان انگیزی خواهید دید و پارک از محیط طبیعی به عنوان موزه مراقبت می کند و از آن استفاده می کند. اگر در اسلو هستید،  باید از Ekebergparken بازدید کنید و می توانید روز خود را با صرف ناهار یا شام در رستوران Ekeberg به پایان برسانید.

  • درختان پوشیده از برف، Ekeberg، نروژ

  • موج سواری و SUP در لوفوتن - زیباترین مجمع الجزایر جهان

از لوفوتن به عنوان زیباترین جزیره جهان یاد می شود. در اینجا طبیعت باشکوه، فرصتی برای استراحت، پیاده روی، موج سواری و موارد دیگر خواهید یافت. لوفوتن در جزیره ای در اقیانوس متلاطم دریای نروژ در شمال دایره قطب شمال قرار دارد. اگر به دنبال تجربه ای فراموش نشدنی از طبیعت هستید، لوفوتن مکان مناسبی برای شماست. موج سواران از سراسر جهان برای موج سواری و تجربه محیط منحصر به فرد به لوفوتن می آیند. در اینجا می توانید یک ورزش پایدار احاطه شده توسط قله های کوهستانی باشکوه را کشف کنید، در حالی که در امواج دریا موج سواری می کنید. می توانید بین Unstad Artic Surf در Unstad یا Lofoten Beach Camp در Flakstad یکی را انتخاب کنید. اگر یک موج سوار با تجربه هستید، بهترین زمان از آگوست تا نوامبر است. برای مبتدیان، تابستان زمان مناسبی است، جایی که می‌توانید شبانه روز با انعکاس خورشید نیمه‌شب در دریا موج‌سواری کنید. در ماه‌های اولیه تابستان، فرصت‌های فوق‌العاده‌ای برای رفتن به قله‌های تصادفی وجود دارد.

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل برای مهاجرت به نروژ یه شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به نروژ بتوانید کارت اقامت اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .