مشاوره رایگان
شما اینجا هستید : موسسه مهاجرتی  -> اقامت امارات >

اقامت امارات

امارات متحده عربی (عربی: اَلْإِمَارَات الْعَرَبِیَة الْمُتَحِدَة )، یا به سادگی امارات (به عربی: الِْإمَعَمَه)، یک کشور خاورمیانه در شرق میانه است. این کشور در انتهای شرقی شبه جزیره عربستان واقع شده است و با عمان و عربستان سعودی مرز مشترک دارد، در حالی که دارای مرزهای دریایی در خلیج فارس با قطر و ایران است. ابوظبی پایتخت این کشور است، در حالی که دبی، پرجمعیت ترین شهر، یک مرکز بین المللی است. امارات متحده عربی یک سلطنت انتخابی است که از فدراسیونی متشکل از هفت امارت متشکل از ابوظبی (پایتخت)، عجمان، دبی، فجیره، راس الخیمه، شارجه و ام القوین تشکیل شده است. هر امیرنشین توسط یک امیر اداره می شود و امیران با هم شورای عالی فدرال را تشکیل می دهند. اعضای شورای عالی فدرال از بین اعضای خود رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را انتخاب می کنند. در عمل، امیر ابوظبی به عنوان رئیس جمهور خدمت می کند در حالی که حاکم دبی معاون رئیس جمهور و همچنین نخست وزیر است. در سال 2013، جمعیت این کشور 9.2 میلیون نفر بود که از این تعداد 1.4 میلیون شهروند اماراتی و 7.8 میلیون نفر مهاجر بودند. از سال 2020، جمعیت امارات متحده عربی تقریباً 9.9 میلیون نفر است.  مجموعه پلاتین ویزا کمترین هزینه ثبت شرکت در دبی و کمترین هزینه ثبت شرکت در امارات را به همراه بهترین تجارت در دبی و بهتربن تجارت در امارات ارائه می کند. البته همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا با ثبت شرکت مجازی در دبی و ثبت شرکت مجازی در امارات، پایین ترین قیمت ثبت شرکت در دبی و پایین ترین قیمت ثبت شرکت در امارات را رائه می کنند که نازل ترین هزینه ثبت شرکت خارج از کشور می باشد.

 

عربی زبان رسمی این کشور است. ذخایر نفت و گاز طبیعی امارات متحده عربی به ترتیب ششمین و هفتمین ذخایر بزرگ جهان هستند. زاید بن سلطان آل نهیان، حاکم ابوظبی و اولین رئیس جمهور این کشور، با سرمایه گذاری درآمدهای نفتی در مراقبت های بهداشتی، آموزشی و زیرساخت ها، بر توسعه امارات نظارت داشت. امارات متحده عربی دارای بیشترین تنوع اقتصادی در میان اعضای شورای همکاری خلیج فارس است. در قرن بیست و یکم، این کشور کمتر به نفت و گاز وابسته شده است و از نظر اقتصادی بر گردشگری و تجارت متمرکز شده است. دولت مالیات بر درآمد وضع نمی کند، اگرچه مالیات شرکتی وجود دارد و مالیات بر ارزش افزوده 5 درصد در سال 2018 ایجاد شد. منطقه ای که امروزه امارات متحده عربی است، بیش از 125000 سال است که مسکونی بوده است. این شهر چهارراه تجارت تمدن های بسیاری از جمله بین النهرین، ایران و هند بوده است. امارات یک قدرت متوسط محسوب می شود. این کشور عضو سازمان ملل متحد، اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی، اوپک، جنبش غیرمتعهدها و شورای همکاری خلیج فارس (GCC) است.آیا می دانستید هزینه اقامت دبی و هزینه اقامت امارات با توجه به حقوق ها در دبی و حقوق ها در امارات بسیار معقول بوده و حتی می توان کاریابی در دبی و کاریابی در امارات را راحت تر از مناطق دیگر خلیج فارس انجام داد.

ثبت شرکت در امارات و اخذ اقامت امارات

کشور امارات از جمله کشورهای بسیار موفق در منطقه خایج فارس می باشد که رشد اقتصادی چشمگیری در دهه های گذشته در سطح جهانی داشته است. کشور امارات و دبی در پرژه های بزرگ تجاری دنیا حضوری مستمر داشته و توانسه در تمام بخش های تجاری خود به موفقیت های بزرگی در سطح بین الملل دست یابد. قوانین ساده و انجام سریع امور تجاری کشور امارات و دبی و همچنین تسهیلات فوق العاده مالی کشور امارات برای تاجران بین المللی سبب شده است تا اکثر تاجران دنیا تمایل بسیار زیادی برای سرمایه گذاری و بازرگانی در کشور امارات، دبی، ابوظبی، شارجه و دیگر شهرهای کشور امارات داشته باشند. مجموعه پلاتین ویزا کمترین هزینه ثبت شرکت در دبی و کمترین هزینه ثبت شرکت در امارات را به همراه بهترین تجارت در دبی و بهتربن تجارت در امارات ارائه می کند. البته همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا با ثبت شرکت مجازی در دبی و ثبت شرکت مجازی در امارات، پایین ترین قیمت ثبت شرکت در دبی و پایین ترین قیمت ثبت شرکت در امارات را رائه می کنند که نازل ترین هزینه ثبت شرکت خارج از کشور می باشد.

 

از جمله تسهیلات فوق العاده مالی کشور امارات و دبی می توان عدم دریافت مالیات بر درآمد برای تاجران بین االمللی نام برد. همچنین مالیات بر ارزش افزوده برای محصولات مختلف حداکثر به میزان 5 درصد می باشد. این تسهیلات سبب شده است تا بسیاری از تاجران و تولیدکنندگان ایرانی و همچنین برندهای تجاری معتبر جهانی برای ثبت شرکت، تاسیس نمایندگی و تاسیس شعبه در امارات و دبی اقدام کرده و از مزایای بی نظیر مالی کشور امارات بهره برند.  آیا می دانستید هزینه اقامت دبی و هزینه اقامت امارات با توجه به حقوق ها در دبی و حقوق ها در امارات بسیار معقول بوده و حتی می توان کاریابی در دبی و کاریابی در امارات را راحت تر از مناطق دیگر خلیج فارس انجام داد. یکی از بهترین روش های اقامت امارات، اقامت با ثبت شرکت در دبی و اقامت با ثبت شرکت در امارات می باشد. همچنین مجموعه پلاتین ویزا راه های تجاری خوب جهت خرید از فری زون دبی و خرید از فری زون امارات را خدمت شما ارائه خواهند کرد.

 

برای ثبت شرکت امارات و دریافت اقامت امارات به موارد و مدارک زیر نیاز نیست:

 • به ارائه مدرک زبان عربی یا انگلیسی نیاز نیست.
 • به ارائه مدرک تحصیلی نیاز نیست مگر در مورد برخی مشاغل که نیاز به ارائه مجوز یا مدرک حرفه ای می باشد، مثل پزشکان)
 • نیاز به ارائه مدارک مبنی بر داشتن شرکت درگذشته نمی باشد.
 • به ارائه سوابق کاری نیاز نمی باشد.
 • نیاز به ارائه مدارک تمکن مالی نمی باشد.
 • به ارائه سوابق بیمه ای نیاز نمی باشد.
 • نیاز به ارائه مدرک مبنی بر اجاره دفتر یا محل کار نمی باشد بلکه می توان با ارائه مدرک اجاره دفتر مجازی معتبر این امر را تسهیل کرد.

 

مهمترین مزایای ثبت شرکت امارات و دریافت اقامت امارات:

 • می توان با ثبت شرکت امارات در معتبرترین منطقه آزاد تجاری دنیا به طور همزمان تا ۱۰ فعالیت تجاری مختلف را انجام دهید.
 • شرایط سنی برای اعضای موسس در ثبت شرکت امارات وجود ندارد.
 • برای هریک از مدیران و موسسان ثبت شرکت امارات به همراه خانواده هایشان به مدت 2 سال اقامت امارات و آی دی کارت امارات صادر می گردد که به صورت نامحدود و به سادگی قابل تمدید می باشد.
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان  در بهترین مدارس و دانشگاه های امارات
 • امکان دریافت خدمات درمان فوق العاده برای تمام اعضای خانواده
 • با ثبت شرکت امارات، جذب نیروی کار خارجی و استخدام نیروی کار خارجی و امکان صدور جاب آفر نیروی کار خارجی به سادگی قابل فراهم می باشد.
 • امکان ثبت شرکت امارات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان ثبت شرکت امارات با کمترین هزینه ممکن نسبت به سایر کشورها
 • پس از ثبت شرکت امارات، امکان افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی و دریافت credit card و تسهیلات بانکی فراهم می باشد.
 • امکان ثبت برند تجاری و ثبت برند بین المللی معتبر

ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت دبی

دبی بهترین شهر تجاری در خلیج فارس

عموما اکثر تاجران بین المللی و تاجران ایرانی در کشور امارات و دبی، شرکت ال ال سی ثبت می کنند. شرکت LLC مخفف کلمه Limited Liability Company می باشد. این نوع شرکت همراه با مجوز تجاری یا همان لایسنس تجاری (commercial license)  و مزایای تسهیلاتی فوق العاده برای تولیدکنندگان و تاجران کشورها می باشد. مجموعه پلاتین ویزا کمترین هزینه ثبت شرکت در دبی و کمترین هزینه ثبت شرکت در امارات را به همراه بهترین تجارت در دبی و بهتربن تجارت در امارات ارائه می کند. البته همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا با ثبت شرکت مجازی در دبی و ثبت شرکت مجازی در امارات، پایین ترین قیمت ثبت شرکت در دبی و پایین ترین قیمت ثبت شرکت در امارات را رائه می کنند که نازل ترین هزینه ثبت شرکت خارج از کشور می باشد.

 

مهمترین مزایای ثبت شرکت دبی و دریافت اقامت دبی

 • امکان مالکیت صد در صدی شرکت ثبت شده در امارات برای ایرانیان بدون استفاده از کفیل
 • برای هریک از مدیران و موسسان شرکت ثبت شده در دبی به همراه خانواده هایشان به مدت 2 سال اقامت دبی و کارت ملی امارات و آی دی کارت دبی صادر می گردد که به صورت نامحدود و به سادگی قابل تمدید می باشد.
 • پس از ثبت شرکت دبی، امکان افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی و دریافت credit card و تسهیلات بانکی فراهم می باشد.
 • امکان تایید شدن ویزای کشورهای اروپایی و کانادا و تسهیل شدن سفر به سایر کشورها پس از دریافت کارت اقامت امارات و کارت اقامت دبی
 • مالکیت صد درصدی خرید انواع اتومبیل به صورت اقساط 5 ساله با پرداخت اولیه ده درصد مبلغ کل و دریافت سریع گواهینامه رانندگی امارات
 • امکان دریافت وام هایی با بهره بسار کم تا دو درصد با باز پرداخت 15 و 20 ساله جهت حمایت شرکت های تولیدی و دانش بنیان
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان  در بهترین مدارس و دانشگاه های امارات
 • امکان دریافت خدمات درمان فوق العاده برای تمام اعضای خانواده
 • عدم پرداخت مالیات بر درآمد برای شرکت و اعضای موسس شرکت
 • ثبت شرکت معتبر بین المللی قابل مراوده تجارتی آسان با بیشتر کشورهای جهان

سرمایه گذاری در امارات و سرمایه گذاری در دبی

یکی از سریعترین روش های دریافت اقامت امارات و اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری یا خرید املاک مسکونی و تجاری در امارات و دبی می باشد. خرید ملک در دبی در بخش مسکونی شامل آپارتمان در دبی و ویلا در دبی می باشد و در بخش تجاری نیز شامل املاک تجاری در دبی در تمام مراکز تجاری دبی می باشد. جهت دریافت اقامت امارات و اقامت دبی لازم است خرید خانه در دبی یا خرید خانه در امارات یا خرید ملک تجاری در دبی و یا خرید ملک تجاری در امارات با حداقل سیصد هزار دلار سرمایه گذاری انجام دهید. البته شما با خرید ویلا در دبی و خرید ویلا در امارات یا خرید آپارتمان در دبی و یا خرید آپارتمان در امارات نیز می توانید اقامت امارات و اقامت دبی را بدست آورید که در ابتدا اقامت 2 ساله به شما و تمام اعضای خانواده اعطا می گردد. اگر فرد متقاضی، املاک خریداری شده در امارات را در در 3 سال گذشته به فروش نرساند، اقامت موقت برای فرد و همه اعضای خانواده قابل تمدید خواهد بود. آیا می دانستید هزینه اقامت دبی و هزینه اقامت امارات با توجه به حقوق ها در دبی و حقوق ها در امارات بسیار معقول بوده و حتی می توان کاریابی در دبی و کاریابی در امارات را راحت تر از مناطق دیگر خلیج فارس انجام داد.

 

سرمایه گذاری در امارات و سرمایه گذاری در دبی می تواند در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی دبی و کشور امارات باشد. به طوریکه الزامی به خرید ملک در امارات یا خرید ملک در دبی نیست. مجموعه پلاتین ویزا به شما کمک خواهد کرد تا با ثبت یک شرکت تجاری در دبی و کشور امارات، اقامت دائم دبی و اقامت دائم امارات را بدست آورید که میزان مالیات و هزینه استخدام کمتری نسبت به سایر کشورها دارد. ثبت شرکت در دبی و ثبت شرکت در امارات  نیازمند یک بیزینس پلن یا طرح تجاری قوی برای ثبت شرکت در دبی و امارات می باشد. از جمله مواردی که در بیزینس پلن باید بیان گردد، اثبات مفیدبودن شرکت ثبت شده در امارات و دبی برای اقتصاد امارات و اقتصاد دبی است. یکی از بهترین روش های اقامت امارات، اقامت با ثبت شرکت در دبی و اقامت با ثبت شرکت در امارات می باشد. همچنین مجموعه پلاتین ویزا راه های تجاری خوب جهت خرید از فری زون دبی و خرید از فری زون امارات را خدمت شما ارائه خواهند کرد.

اقامت دبی و اقامت امارات از طریق ازدواج

برای دریافت اقامت دائم دبی و اقامت دائم امارات برای خانم های خارجی، شرایطی فراهم شده است تا از طریق ازدواج با یک مرد اماراتی بتوانند اقامت دائم دبی و اقامت دائم امارات را پس از ده سال زندگی مشترک با یک مرد اماراتی بدست آورند. شرایط دریافت اقامت دائم دبی و اقامت دائم امارات برای مردان خارجی فراهم نیست یعنی مردان خارجی از طریق ازدواج با خانم های اماراتی نمی توانند اقامت دائم دبی و اقامت دائم امارات را بدست آورند. این ازدواج باید کاملا واقعی و محضری بوده و مورد تایید کارشناسان اداره مهاجرت امارات واقع گردد. بدین صورت که سند ازدواج به همراه ترجمه آن، گواهی سلامت، پاسپورت و مدارک هویتی خانم جهت بررسی به ادراه مهاجرت امارات ارائه گردد. آیا می دانستید هزینه اقامت دبی و هزینه اقامت امارات با توجه به حقوق ها در دبی و حقوق ها در امارات بسیار معقول بوده و حتی می توان کاریابی در دبی و کاریابی در امارات را راحت تر از مناطق دیگر خلیج فارس انجام داد.

دریافت اقامت دبی و اقامت امارات از طریق کارآفرینی

کارآفرینی در دبی و کارآفرینی در امارات به دو شکل صورت می پذیرد. روش اول همانند سایر کشورها با داشتن تمکن مالی و یک طرح تجاری یا بیزینس پلن کاربردی و قوی امکانپذیر می باشد که به سرمایه حدود 1.5 میلیون دلار نیاز می باشد و در ابتدا اقامت 5 ساله دبی و اقامت 5 ساله امارات را دریافت خواهید کرد. روش دوم از طریق خرید بخشی از سهام یک شرکت اماراتی یا ثبت شرکت در دبی و ثبت شرکت در امارات با مالکیت صد درصدی خودتان صورت می پذیرد. یکی از بهترین روش های اقامت امارات، اقامت با ثبت شرکت در دبی و اقامت با ثبت شرکت در امارات می باشد. همچنین مجموعه پلاتین ویزا راه های تجاری خوب جهت خرید از فری زون دبی و خرید از فری زون امارات را خدمت شما ارائه خواهند کرد. مجموعه پلاتین ویزا کمترین هزینه ثبت شرکت در دبی و کمترین هزینه ثبت شرکت در امارات را به همراه بهترین تجارت در دبی و بهتربن تجارت در امارات ارائه می کند. البته همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا با ثبت شرکت مجازی در دبی و ثبت شرکت مجازی در امارات، پایین ترین قیمت ثبت شرکت در دبی و پایین ترین قیمت ثبت شرکت در امارات را رائه می کنند که نازل ترین هزینه ثبت شرکت خارج از کشور می باشد.

اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .