مشاوره رایگان

جزییات اقامت در اسپانیا 2023

اقامت دائم اسپانیا

کشوری که رویای مهاجرت به آن را در سر دارید و در این لحظه هم به همین خاظر اینجا هستید. اما درست قبل از اینکه این امر به واقعیت تبدیل شود، فرد با همان مانعی روبرو می شود که سختی های برداشتنش، او را برای مهاجرت دو دل می کند؛ مانعی به اسم نیاز به دریافت مجوز اقامت! شاید بسیاری از افراد در همین ابتدای راه پشیمان شوند، اما افراد مصصم تر چنین سوالاتی را از خودشان می پرسند:
1. ساده ترین راه برای دریافت اقامت در اسپانیا کدام است؟ 
2. چگونه می توان ویزای اقامت دائم در اسپانیا را دریافت کرد؟
 
در این مقاله ما تمام گزینه های مختلف اقامت شما در کشور اسپانیا را بررسی می کنیم و تمام الزامات هر مجوز را تجزیه و تحلیل می کنیم تا در نهایت دریابید که بهترین مسیر برای شما کدام است. ما کاملا از این موضوع آگاه هستیم که هر مطلبی که بتواند به سوالات و ابهامات فرد متقاضی مهارجرت به شکل درست و دقیقی پاسخ دهد، تا چه حد ارزشمند است. بنابراین سعی کرده ایم تا مطالب مختلفی را پیرامون مساله مهاجرت و اخذ اقامت در اسپانیا جمع آوری کنیم تا شما نیاز به خواندن مقالات متعدد نداشته باشید. ضمنا، خبر خوش اینکه این مقاله در بازه های زمانی 3 روزه آپدیت می شود و اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید، می توانید مجددا به وبسایت ما مراجعه فرمایید. بدون مقدمه چینی بیشتر، به سراغ اصل مطلب می رویم. شما می توانید با اقامت خرید ملک (اقامت سرمایه گذاری) و اقامت تمکن مالی (اقامت بدون سرمایه گذاری)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

معرفی اسپانیا بهشت اروپا

معرفی اسپانیا

پادشاهی اسپانیا، نام رسمی این کشور است. پایتخت آن شهر مادرید، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای صنعتی اسپانیا به‌حساب می‌آید. واحد پول رسمی آن یورو است و پیش‌شماره‌ی آن‌جا +34 می‌باشد. جزایری اطراف اسپانیا وجود دارد که جزو خاک آن هستند. مانند جزایر بالئاری در دریای مدیترانه و جزایر قناری در سواحل آفریقایی اقیانوس اطلس. مردم دنیا، اسپانیا را به‌دلیل هنر، گاوبازی، فلامنکو، سواحل و ساعات آفتابی زیاد در سال می‌شناسند. اما جذابیت‌های آن خیلی بیشتر از این‌هاست. این سرزمین هزاران سال یکی‌از مراکز فرهنگی اروپا محسوب می‌شد و بسیاری از شهرهایش، حتی دورافتاده‌ترین آن‌ها، دارای بناهای تاریخی منحصربه‌فرد هستند. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک یونان (اقامت سرمایه گذاری یونان) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی یونان (اقامت بدون سرمایه گذاری یونان)، کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم یونان را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و یونان را داشته باشید.

 
 

مزایای ویژه اسپانیا

سالانه هزاران فرد خارجی از سراسر جهان به اسپانیا نقل مکان می کنند. مناظر طبیعی چشم نواز همراه با مردم خوب و خونگرم، به علاوه غذاهای خوشمزه و آب و هوای خوب در هر 365 روز سال، اسپانیا را به مکانی عالی برای شروع یک زندگی جدید تبدیل کرده است. می پرسید چرا؟ در ادامه به صورت کوتاه توضیح داده ایم:

داشتن موقعیت جغرافیایی استراتژیک

اسپانیا در منتها الیه جنوب غربی قاره اروپا واقع شده است و مرز مشترک با دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد. 

دارای فرهنگ و تاریخی غنی

بسیاری از شاعران و فیلسوفان در قرون وسطی، اسپانیایی بوده اند.

یکی از ابر قدرت ها در سده های اخیر

با انقلاب صنعتی، اسپانیا با جهشی بزرگ در اقتصاد، به یکی از ابرقدرت های بزرگ در دوران مدرن تبدیل شد. این کشور با بهره گیری از قدرت نیروی دریایی خویس توانست بر مناطق زیادی در جهان سلطه یابد و کشوری پهناور با ملیت های متعدد تشکیل دهد. همچنان که می بینیم بخش عمده ای از مردمان ساکن در آمریکای لاتین، به زبان اسپانیولی صحبت می کنند.

موقعیت سیاسی تاثیرگذار در نظم جهانی

اسپانیا یکی از اعضای مهم اتحادیه اروپا و هم پیمان در منطقه شنگن است. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی فرانسه و خرید ملک در فرانسه به ترتییب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت فرانسه خواهد شد.

مزایای کارت اقامت دائم اسپانیا

برخی مزایای اقامت دائم اسپانیا:

 • سفر به کشورهای شنگن بدون نیاز به ویزا
 • اقامت دائم و زندگی در کلیه کشورهای شینگن (اقامت  دائم شنگن)
 • تحصیل رایگان فرزندان در بهترین مدارس و دانشگاه های اروپا
 • خدمات درمانی فوق العاده و رایگان در بهترین مراکز درمانی اروپا
 • افتتاح حساب بانکی در بانک های اروپا و دریافت  credit card
 • ثبت شرکت اروپایی قابل مراوده کاری با کل دنیا

شما می توانید با اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی فرانسه (اقامت بدون سرمایه گذاری فرانسه) و اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک فرانسه (اقامت سرمایه گذاری فرانسه)، کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم فرانسه را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و فرانسه را داشته باشید.

مزایا و معایب اقامت در اسپانیا

نکات مثبت مهاجرت به اسپانیا:
 • شما می توانید به طور مشترک با اقوام خود درخواست اقامت خودتان را ارائه دهید و در صورت پذیرش درخواست، مستقیماً کارت اقامت دریافت نمائید.
 • با دریافت اقامت دائم، به عنوان فردی با ملیت اسپانیایی محسوب می شوید.
 • پس از دریافت کارت اقامت اسپانیا، می توانید آزادانه در سراسر اتحادیه اروپا سفر کنید.
 • زمانی که کارت اقامت اولیه خود را دریافت کردید، تمدیدهای بعدی آسان تر است، بنابراین می توانید برای طولانی مدت در کشور بمانید.
 • اقامت های خاصی مانند اخذ ویزای دانشجویی را می توان تنها پس از 20 روز از ارسال درخواست شما اعطا کرد.
در صورت نیاز به مطالعه بیشتر در مورد زندگی در اسپانیا می توانید مقاله زندگی در اسپانیا را در سایت مطالعه کنید. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

انواع مجوزهای اقامت در اسپانیا

 انواع مجوزهای اقامت در اسپانیا

قبل از تجزیه و تحلیل این لیست، ابتدا باید بدانید که دو روش مختلف برای طبقه بندی تمام مجوزهای اقامت در اسپانیا وجود دارد. بسته به اینکه ویزای اقامتی انتخابی شما در کدام گروه باشد، مسیر دریافت آن به کلی تغییر خواهد کرد. به همین دلیل است که باید تفاوت بین آن ها را کاملاً درک کنید. این طبقه بندی اساساً به دو چیز بستگی دارد:

 • کشور مبدا شما (خواه از اتحادیه اروپا باشید یا نه)
 • مقدار زمانی که مایلید در کشور بگذرانید.

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود. با در نظر گرفتن این دو عامل، می توانید شروع به تعریف الزاماتی کنید که باید برآورده کنید. پس بیایید تفاوت های اصلی را با هم بررسی کنیم.

انواع مجوزهای اقامت در اسپانیا

انواع مجوزها با توجه به مدت اقامت در کشور اسپانیا

اقامت کوتاه مدت

برای مثال، شما دارای ویزای کوتاه مدت هستید که به شما امکان می دهد از 90 تا 180 روز در این کشور بمانید؛ اما قانونا اجازه کار ندارید. به این ویزا، ویزای شینگن یا توریستی می گویند.

اقامت طولانی مدت

اگر قصد دارید بیش از 6 ماه در اسپانیا زندگی کنید و حتی قصد دارید در این کشور کار کنید، باید برای یک مجوز اقامت دائم درخواست دهید.

انواع اجازه اقامت بسته به کشور مبدا شما

همانطور که قبلاً هم به اختصار اشاره کردیم، مسیر دریافت مجوز دائم و موقت کاملاً متفاوت است، چه تبعه اتحادیه اروپا باشید یا نباشید. متأسفانه باید بگوییم که روند اخذ اقامت در اسپانیا برای غیر اروپایی ها، کمی پیچیده تر و البته سخت تر است. اما نگران نباشید، در این مقاله همه الزامات و توصیه های مفید را دریافت خواهید کرد تا برنامه مهاجرتی شما با موفقیت به نتیجه برسد.

نحوه دریافت اقامت اسپانیا به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا

اکنون بیایید تمام مسیرهای مختلف موجود برای شهروندان غیراروپایی برای اخذ اقامت قانونی در این کشور را تجزیه و تحلیل کنیم. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا

ویزای دانشجویی اسپانیا

این نوع اقامت برای کسانی که علاقه مند به تحصیل یا انجام تحقیقات در اسپانیا هستند ایجاد شده است. از این نظر، شما می توانید برای ویزای دانشجویی برای دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و سایر دوره های کوتاه مدت (به شرطی که در موسسات معتبر برگزار شود) درخواست دهید. اولین چیزی که در هنگام درخواست برای این مجوز باید در نظر بگیرید این است که مراحل درخواست را از کجا شروع کنید. در حال حاضر، دو گزینه مختلف موجود است:

1. شما می توانید این کار را در کنسولگری اسپانیا واقع در کشور خود انجام دهید (ویزای خود را دریافت کنید و سپس بتوانید به اسپانیا سفر کنید).

2. یک راه دیگر نیز وجود دارد؛ ابتدا به عنوان یک توریست وارد کشور شوید و پس از گذشت 60 روز، از همانجا برای دریافت ویزای دانشجویی اقدام کنید.

در طول روند درخواست نوع دوم، شما عمدتاً باید سوابق کیفری و جنایی خود، یک صورت حساب بانکی با حداقل موجودی 10000 یورو و مدرکی مبنی بر ثبت نام در یک دوره آموزشی که حداقل 20 ساعت در هفته به مدت یک سال طول می کشد را ارائه دهید. پس از ارسال تمام آن مدارک، اجازه اقامت دانشجویی خود را دریافت خواهید کرد. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

ویزای دانشجویی

اعتبار و تمدید ویزای دانشجویی

باید در نظر داشته باشید که مدت زمان این ویزای اقامتی بستگی به مدت تحصیل شما دارد که بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاه می تواند از 3 تا 9 ماه و یا حتی 2 تا 4 سال متغیر باشد. این نوع ویزا قابل تمدید است، اما تنها در صورتی که پس از انقضای مجوز اولیه به تحصیل در همان دانشگاه ادامه دهید، یا برای اخذ مدرک بالاتر (مثلاً انتقال از لیسانس به فوق لیسانس) درخواست می دهید. این ویزا به شما اجازه می دهد تا کارت شناسایی خارجی TIE – (tarjeta de entidad del extranjero) را دریافت کنید، البته در صورتی که تحصیل شما بیش از 9 ماه طول بکشد. در غیر این صورت، شما هیچ کارت شناسایی دریافت نمی کنید. به هر صورت نگران نباشید؛ چرا که تمدید ویزای دانشجویی در اسپانیا قابل انجام است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

اخذ ویزای تجاری اسپانیا

ویزای تجاری اسپانیا

اگر مایل به راه اندازی کسب و کار در کشور اسپانیا و اخذ اقامت دائم آن در حین انجام کار هستید، در صورتی که ایده کسب و کار شما نوآورانه باشد و طرح آن دارای نوعی تکنولوژی جدید در فرآیند پیاده سازی آن باشد، می توانید برای ویزای کارآفرینی اقدام کنید. در نظر داشته باشید که برای دریافت مجوز تحت این ویزا نیاز به تاییدیه قبلی از وزارت اقتصاد دارید و آن ها واقعاً در مورد پروژه های انتخابی سختگیرانه و گزینشی عمل می کنند. به همین دلیل است که باید پیش از ارائه آن، با دقت هر چه تمام تر بر روی طرح تجاری خود کار کنید. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

ویزای تجاری
 
اگر پروژه شما چندان نوآورانه نیست، می توانید برای مجوز کار خوداشتغالی معمولی، این بار در کشور مبدا (در سفارت اسپانیا) درخواست دهید. اگرچه تحت این گزینه ارائه یک طرح تجاری نیز الزامی است، اما مؤسسه ای که مسئول تأیید آن است مانند مورد قبلی سفت و سخت نیست!

با این وجود، به خاطر داشته باشید که به طور کلی ویزای تجاری در واقع به نوعی از ویزای توریستی اطلاق می ‌شود که به آن دسته از افراد خارجی‌ که قصد دارند در اسپانیا (برای مدتی نه بیشتر از 90 روز) به منظور ملاقات با مشتریان احتمالی یا شرکت در نمایشگاه های تجاری اقامت گزینند، داده می شود. برای مثال یک تاجر زعفران برای یک سری رایزنی ها و جذب مشتریان خارجی، قصد دارد مدتی را در اسپانیا سپری کند. این فرد نیاز به ویزای تجاری دارد. همکاران ما بهترین شغل را برای مهاجرت به اسپانیا به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

اخذ ویزا برای اقامت دائم اسپانیا

اقامت دائم اسپانیا

اگر قصد کار یا تحصیل نداشته باشید چه اتفاقی می افتد؟! آیا باز هم امکان مهاجرت به این کشور هست؟ در این بخش از مطلب شما را با روشی به نام اخذ ویزا برای اقامت دائم اسپانیا آشنا می کنیم. اگر می خواهید بدون انجام هیچ گونه فعالیت تحصیلی، اقتصادی یا شغلی در اسپانیا زندگی خود را آغاز کنید، این شیوه دریافت ویزا برای شما مناسب است. ویزای غیر پرسود به شما این امکان را می دهد که برای مدتی بیش از 90 روز در اسپانیا زندگی کنید که از لحظه اعطای آن 1 سال طول می کشد. این نوع اجازه اقامت قابل تمدید است اما باید حداقل برای مدت 183 روز در اسپانیا زندگی کرده باشید (از این رو مقیم شده اید). هنگامی که این مدت را در کشور اسپانیا سپری کردید، واجد شرایط درخواست تمدید خواهید بود. این کارت اقامت به شما امکان اقامت 2 سال دیگر را می دهد. برای درخواست این ویزا، باید آن را در کنسولگری دیپلماتیک اسپانیا در کشور مبدا انجام دهید. پس از دریافت ویزای خود، روی پاسپورت خود مهر می زنید و سپس 1 ماه فرصت دارید تا وارد اسپانیا شوید و کارت اقامت فیزیکی خود را دریافت کنید. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

اخذ ویزا برای اقامت غیر پرسود
الزامات اصلی برای دریافت اقامت دائم اسپانیا

1. اول از همه، باید ثابت کنید که بیش از 26000 یورو در یک حساب بانکی دارید.

2. ارائه قرارداد بیمه درمانی خصوصی

این قرارداد باید با یک شرکت اسپانیایی که به تازگی در اسپانیا فعالیت می کند و پوشش کامل را در کل کشور ارائه می دهد، بسته شود. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

اخد اقامت به وسیله مجوز کار به عنوان کارمند یک شرکت اسپانیایی و اقامت اسپانیا از طریق کار

اقامت اسپانیا از طریق کار

یکی از مهمترین انواع اقامت در اسپانیا، اقامت اسپانیا از طریق کار می باشد. اگر مایل هستید که شغلی در اسپانیا داشته باشید، اما راه اندازی یک شرکت برایتان امکان پذیر نیست، چکار باید بکنید؟ یعنی می خواهید شغلی پیدا کنید و در یک شرکت اسپانیایی کار کنید.

مجوز کار به عنوان یک کارمند ("por cuenta ajena" در اسپانیایی)، گزینه مناسبی خواهد بود و شما می توانید از دو مسیر مختلف به آن برسید.

قانون 14/2013 بیان می‌کند که:" کسانی که پیشنهاد شغلی در یک موقعیت با شرایط عالی دریافت می‌کنند، می‌توانند ویزای کارگری با شرایط عالی دریافت کنند." 

همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

کارمند یک شرکت اسپانیایی
 

داشتن یک پیشنهاد شغلی به عنوان یک متخصص بسیار ماهر به چه معناست؟

عمدتاً اینکه این موقعیت یک موقعیت مدیریتی یا مشابه است و با حقوقی بالاتر از 40000 یورو در سال است. در این صورت می توانید مراحل درخواست را در حالی که در اسپانیا هستید شروع کنید. کسانی که پیشنهاد شغلی معمولی دریافت می کنند باید در کشور خود برای مجوز کار معمولی درخواست دهند. اما در اینجا یک، هشدار مهم وجود دارد. تکمیل این گزینه واقعاً دشوار است! زیرا موقعیت شغلی خاصی که برای آن درخواست می دهید، باید در لیست کمبودهایی باشد که به وضعیت ملی بیکاری در کشور احترام می گذارد. بنابراین همه مشاغل معتبر نخواهند بود!

همانطور که می بینید، شرط اصلی این است که ابتدا شرکتی را پیدا کنید که مایل به استخدام شما باشد. در واقع، این کارفرمای جدید شما خواهد بود که تمام کارهای اداری را شروع می کند. همکاران ما بهترین شغل را برای مهاجرت به اسپانیا به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

اخذ ویزای طلایی اسپانیا و اقامت طلایی اسپانیا

اقامت گلدن ویزای اسپانیا، اقامت طلایی اسپانیا، ویزای طلایی اسپانیا

در این قسمت می خواهیم به موضوع اقامت طلایی اسپانیا بپردازیم. با توجه به شرایط کمی که مشخصه این مجوز است، ویزای طلایی یکی از پرتقاضاترین کارت های اقامت موجود است. ما در مورد ویزای اقامت دائم صحبت می کنیم که برای افرادی که در کشور اسپانیا سرمایه گذاری می کنند صادر می شود. این سرمایه گذاری معمولاً از طریق خرید ملک انجام می شود. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

ویزای طلایی

جزییات دریافت اقامت سرمایه گذاری اسپانیا

در این صورت، مجوز به آن دسته از شهروندان غیر اتحادیه اروپا داده می شود که حداقل 500000 یورو در املاک اسپانیا سرمایه گذاری کنند. با این وجود راه های دیگری نیز برای دریافت این مجوز وجود دارد. مهاجری که قصد مهاجرت به اسپانیا را دارد نیز می تواند با داشتن 1 میلیون یورو سهام یک شرکت اسپانیایی یا بدهی عمومی به ارزش حداقل 2 میلیون یورو، این ویزا را دریافت کند. علاوه بر آن، باید ثابت کنید که توانایی مالی کافی برای حمایت از خودتان و خانواده خود را به ارزش حداقل 30000 یورو به عنوان سرمایه گذار دارید. اگر می‌خواهید به صورت خانوادگی برای اخذ ویزا اقدام کنید، 10000 یورو اضافی برای هر عضو مورد نیاز است. همچنین هر متقاضی باید تحت پوشش کامل بیمه درمانی در اسپانیا باشد. با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما بهترین مناطق در اسپانیا را جهت سرمایه گذاری اسپانیا و دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا و درنهایت دریافت پاسپورت اسپانیا را به شما ارائه خواهند کرد.

نکته مهم: متقاضیانی که سن قانونی را رد کرده اند، نمی توانند هیچ گونه سابقه کیفری داشته باشند.

ویزای تجدید گروه خانواده و اقامت دائم اسپانیا

ویزای تجدید گروه خانواده و اقامت دائم اسپانیا

اگر شما اقامت دائم اسپانیا را دارید و 1 سال کامل از اقامت شما می گذرد، می توانید با توجه به قانون تجدید گروه خانواده، بستگان خود را به این کشور بیاورید. این امر در مورد همسر، فرزندان و والدین شما صدق می کند. (البته در شرایط خاص، در مورد سایر بستگان نیز می تواند اعمال شود. برای مثال شخصی که قیومیت شخص دیگری را بر عهده دارد).

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

ویزای تجدید گروه خانواده

رویه arraigo

دریافت اقامت دائم از روش رویه arraigo

اگر با استفاده از هیچ کدام از روش های بالا قادر به مهاجرت به اسپانیا نیستید، روش جایگزین آرایگو نیز وجود دارد؛ که برای صدها خارجی که نمی توانند مسیر مناسبی با گزینه های ذکر شده پیدا کنند، استفاده می شود. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 رویه arraigo
مثال: فرض کنید که 3 سال است که در یک موقعیت غیرقانونی در اسپانیا زندگی می کنید، چه اتفاقی می افتد؟ آیا محکوم به بازگشت به کشور خود هستید؟

خبر خوب: نه! شما می توانید برای چیزی که ما آن را ریشه های اجتماعی یا همان (arraigo) می نامیم درخواست دهید. خوشبختانه الزامات آن هم ساده است: شما باید به مدت 3 سال در شهرداری ثبت نام کنید و البته در طی این سال، نمی توانید بیش از 120 روز کشور را ترک کنید. سپس، انجام یک دوره آموزشی کاتالان (اگر در کاتالونیا هستید) یا اسپانیایی به مدت 45 ساعت به همراه دریافت یک پیشنهاد شغلی، به شما امکان می‌دهد با خدمات اجتماعی مصاحبه کنید تا بعداً با موفقیت روند arraigo را طی کنید. سپس، از این طریق می توانید به یک مجوز اقامت متفاوت دست پیدا کنید! اما این همه ماجرا نیست. دو نوع دیگر از روش آرایگو وجود دارد، اگرچه به ندرت اتفاق می افتند و این روش ها چندان رایج نیستند.

 • labor arraigo: در صورتی برای شما ایده آل است که حداقل 6 ماه غیرقانونی کار کرده باشید.
 • arraigo آشنا: این مجوز اقامت برای کسانی است که والدین یا فرزندان شهروندان اسپانیایی هستند (مثل پدر خوانده، مادر خوانده و فرزند خوانده). در صورتی که این شرایط را داشته باشید، اقامت به راحتی به شما اعطا می شود. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

اقامت در اسپانیا از طریق پناهندگی و کارت قرمز

اقامت اسپانیا از طریق پناهندگی و کارت قرمز

در صورتی که به دلیل اینکه کشور شما از یک بلای طبیعی رنج می برد یا در منطقه جنگ و درگیری بوده اید، به اسپانیا نقل مکان کرده اید، می توانید درخواست پناهندگی کنید و سپس کارت اقامت را دریافت کنید. بنابراین مادامی که منتظر مشخص شدن وضعیت خود هستید و در کمپ پناهندگان به سر می برید، به شما کارت قرمز می دهند. این کارت به شما اجازه می دهد تا 6 ماه در اسپانیا بمانید و تا زمانی که از اداره مهاجرت پاسخی دریافت نکنید، تمدید خواهد شد. با تماس با همکاران ما در مورد قوانین مهاجرت به اسپانیا و مزایا و معایب زندگی در اسپانیا به طور کامل آشنا خواهید شد.

پناهندگی اسپانیا

چه مدارکی برای دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا لازم است؟

مدارک لازم جهت دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا

تا به اینجای کار، ما تمامی روش های دریافت اقامت اسپانیا و الزامات خاص هر یک از این روش ها را بررسی کرده ایم. اما بررسی مدارکی که برای دریافت کارت اقامت مورد نیاز است را در بخش شرایط عمومی اقامت قرار می دهیم. شایان ذکر است که، بدون توجه به مجوز اقامت خاصی که برای آن درخواست می کنید، الزامات عمومی نیز باید رعایت شوند. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید از اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

مدارک دریافت کارت اقامت

این مدارک و الزامات عمومی برای اقامت در اسپانیا کدامند؟

 • پاسپورت و کپی معتبر از آن.
 • همچنین باید گواهی عدم سوء سابقه بگیرید و یا اینکه سوابق کیفری خود را در 5 سال گذشته درج کنید.
 • چند قطعه عکس  پرسنلی (با همان فرمتی که برای شناسنامه و کارت ملی تان می گیرید).
 • بیمه درمانی خصوصی در صورتی که برای یک شرکت اسپانیایی کار نمی کنید.
 • فرم درخواست مربوط به روش انتخاب شده برای اخذ اقامت. (یعنی فرم ویزای تجاری با فرم ویزای دانشجویی متفاوت است).

نحوه تمدید مجوز اقامت در اسپانیا

تمدید کارت اقامت اسپانیا

اگر هدف شما اقامت طولانی مدت در اسپانیا است، تمدید کارت اولیه به اندازه دریافت آن مهم است. معمولاً اولین کارت اقامتی که دریافت می کنید یک سال اعتبار دارد. زمانی که این دوره به پایان رسید، باید آن را تمدید کنید. 

می پرسید چگونه؟

با برآورده کردن همان الزاماتی که در درخواست اولیه خود رعایت کردید یا حداقل با نشان دادن اینکه آن شرایط اولیه، هنوز هم معتبر و به قوت خود باقی هستند. به عنوان مثال، برای تمدید ویزای غیر سودآور، باید نشان دهید که برای زندگی در دو سال آینده بودجه کافی خواهید داشت (زیرا تمدید آن به جای 1 برای 2 سال متوالی است). یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

مراحل دریافت اقامت دائم اسپانیا

اگرچه رویای بسیاری از شما، همان دریافت اولین کارت اقامت خود در اسپانیا است، اما روند تمدید مداوم می تواند به یک دردسر تبدیل شود و شما را کلافه کند. حفظ اقامت قانونی شما در این کشور مستلزم ارائه مدارک زیادی برای هر 1 سال یکبار یا 2 سال یکبار است. اما این اتفاقات تا زمان دریافت اقامت دائم برقرار است. پس از 5 سال زندگی متوالی در اسپانیا، می توانید اقامت دائم دریافت کنید و دیگر از این دردسرها خبری نیست. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

تمدید ویزای اسپانیا

نحوه تمدید کارت اقامت دائم اسپانیا به صورت مرحله به مرحله

اگر کارت اقامت اولیه شما منقضی یا گم بشود، باید آن را مجددا تمدید کنید. با این وجود، ممکن است در مورد این فرآیند ابهامات زیادی در ذهن شما وجود داشته باشید: این که 

دقیقاً چگونه باید این کار را انجام دهید؟ 

چه مدارکی مورد نیاز است؟

به کجا باید مراجعه کنید؟

و از این دست سوالات که هر کدام از ما هنگام انجام هر کاری در مرتبه اول، از خودمان و دیگران می پرسیم. اما اصلا جای نگرانی نیست! چون شما در شرف حل همه آن ها هستید. در این راهنمای کامل، همه چیزهایی را که برای تمدید اقامت در اسپانیا نیاز دارید را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت. ما مدارک و الزامات اصلی را که باید ارسال کنید، روال قانونی که باید طی کنید و سریع ترین راه برای انجام این کار را بررسی خواهیم کرد و آن ها را در قالب پرسش و پاسخ به شما ارائه می دهیم. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

تفاوت  NIE و TIE در چیست؟

بیایید با ایجاد یک تمایز کاملاً مهم شروع کنیم. هر خارجی که شروع به زندگی قانونی در اسپانیا کند و اقامت بگیرد، TIE دریافت می کند. TIE کارت شناسایی خارجی است، یک سند فیزیکی که حاوی نوع مجوز اقامت مهاجر است. این کارت، به نوبه خود، با یک عکس و یک شماره فردی که هویت فرد خارجی را نشان می دهد چاپ می شود.

بنابراین، اگر چیزی وجود داشته باشد که منقضی شود یا از بین برود، آن TIE است، نه NIE. شماره NIE همیشه در طول اقامت شما به عنوان یک فرد خارجی در کشور مقصد یکسان خواهد بود. تنها کاری که در مورد آن باید انجام دهید، این است که در صورت انقضا آن را دوباره فعال کنید. شما می توانید با اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی یونان (اقامت بدون سرمایه گذاری یونان) و اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک یونان (اقامت سرمایه گذاری یونان) کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم یونان را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و یونان را داشته باشید.

آیا کارت های TIE و NIE به طور خودکار تمدید می شوند؟

کارت اقامت دو نوع مختلف دارد: TIE و NIE. پس از خواندن بخش قبل، اکنون می توانیم به راحتی به این سوال پاسخ دهیم. از یک طرف، ما کارت TIE را به عنوان یک خارجی داریم که به طور خودکار تمدید نمی شود و خودتان باید پیگیر انجام این فرآیند باشید. برای انجام این کار، باید نشان دهید که شرایطی که به شما اجازه می‌دهد اجازه اقامت خود را هنگام ورود به اسپانیا دریافت کنید، امروزه نیز صادق است. به عبارت دیگر، الزامات تمدید تا حد زیادی به نوع اجازه اقامت شما بستگی دارد. اما از طرف دیگر شماره NIE را داریم که به طور خودکار تمدید نمی شود زیرا هرگز منقضی نمی شود. این شماره همیشه پس از تخصیص همراه شما خواهد بود و نمی توان آن را از دست داد یا تمدید کرد. این یک شناسه صرف است. (دقیقا مثل کد ملی). آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

در صورت به سرقت رفتن کارت NIE خود، چگونه آن را تمدید کنیم؟

بیایید ببینیم برای تمدید شماره NIE دقیقاً چه چیزی باید ارسال کنیم. در نظر گرفتن این الزامات در همان لحظه اول، برای جلوگیری از مشکلات اساسی در مراحل بعدی است که به شما این امکان را می دهد که همه چیز را از قبل آماده کنید و از به وجود آمدن دست اندازهای زمانی جلوگیری کنید (چیزی که می تواند منجر به مشکلات قانونی شود). راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

تمدید ویزا اسپانیا

بنابراین، برای تمدید به چه چیزی نیاز دارید؟

فرم 15EX: اولین مدرکی که باید ارسال کنید فرم درخواست 15EX- است که بایستی تمام فیلدهای مربوطه آن به درستی تکمیل شود.

نکته مهم: توجه داشته باشید که توصیه می شود ابتدا این فرم را در رایانه خود پر کنید و بعداً آن را چاپ کنید (به جای اینکه آن را با دست پر کنید). همچنین باید اصل پاسپورت خود و یک کپی کامل از آن را ارائه دهید. باید معتبر باشد (اگر منقضی شده باشد، یک کپی از درخواست تمدید باید ارسال شود). این مکانیزمی است که مقامات برای تأیید ورود و خروج شما در کشور استفاده می کنند.

عکس پاسپورت :همچنین ارائه یک قطعه عکس (در همان شکل و اندازه ای که برای پاسپورت می گیرید) که در کارت جدید به همراه شماره شناسایی شما درج می شود، الزامی است.

مبلغ پرداختی: برای تمدید این کارت، باید هزینه مربوطه را بپردازید که در این مورد معادل 7.17 یورو است. پس از پرداخت، باید سندی را ارائه دهید که ثابت کند پرداخت به درستی انجام شده است. (مثل همان فیش تراکنش خودمان).

مدرک کتبی: یکی دیگر از مدارکی که باید ارائه دهید، سندی است که دلایلی را که می خواهید این رویه را رسمی کنید، توجیه کند. یعنی اگر می خواهید NIE خود را تمدید کنید به این معنی است که می خواهید مدت بیشتری در اسپانیا بمانید؟ به چه دلایلی؟ چگونه به این امر دست خواهید یافت؟

مهم است که در نظر بگیرید که باید یک سند رسمی باشد: یعنی توسط یک دفتر اسناد رسمی تنظیم شده است. یا از طرف دیگر می تواند توسط کارفرمای شما صادر شود.

امنیت اجتماعی: اگر در اسپانیا کار می کنید، باید شماره وابستگی تامین اجتماعی خود را نیز ارائه دهید.

همراهی: در صورتی که تمدید کننده زیر 18 سال سن داشته باشد، باید پدر و مادر یا قیم قانونی اش، او را در طی این پروسه همراهی کنند و مدارکی مانند شناسنامه و کپی آن نیز همراه شان باشد.

کجا کارت اقامتم را تمدید کنم؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که موسسه مسئول اعطای NIE اداره کل کشور است. با این حال، توسط DGP ("Dirección General de la Policía")  صادر می شود. بیایید سه راه ممکن برای رسمی کردن تمدید کارت اقامت خود را، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین بررسی کنیم

 •  NIE را به صورت آنلاین تمدید کنید؛

اول از همه، به عنوان گزینه ای که ما توصیه می کنیم، می توانید این روش را کاملاً آنلاین انجام دهید. مسیر تله‌ ماتیک سریع‌ترین و بهترین گزینه در میان گزینه ‌های موجود است. برای انجام این کار، شما باید از طریق سیستم Mercurio به پلتفرم آنلاین اداره عمومی دسترسی داشته باشید. در این صورت، داشتن گواهی دیجیتال یا شناسه الکترونیکی ضروری خواهد بود، زیرا پس از بارگذاری تمام مدارک در پلتفرم، باید آن ها را به صورت آنلاین امضا کنید. از این نظر و همانطور که در قسمت الزامات دیدیم، باید مدرکی مبنی بر پرداخت هزینه های مربوطه را اضافه کنید. این پرداخت را می توان از طریق درگاه پرداخت سازمان مالیاتی (آنلاین) و یا از طریق بانک خود انجام داد

 • تمدید حضوری

همچنین می توانید با مراجعه حضوری به اداره مهاجرت مربوط به محل خود، تمدید را انجام دهید. برای این کار باید از طریق یک لینک مشخص وقت ملاقات بگیرید. منطقه خود و روش اخذ اقامت تان را انتخاب کنید و سپس روز و ساعتی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. توصیه ما به شما این است که قرار خود را از قبل دریافت کنید، زیرا نوبت ها خیلی سریع پر می شوند. در روز قرار ملاقات، باید تمام اسنادی که تا به حال از آن ها صحبت کرده ایم را ارائه دهید. منشی مسئول بررسی کاملی را انجام می دهد تا در نهایت تصمیم بگیرد که آیا درخواست تایید شده است یا خیر.

 • تمدید از طریق پست

 در نهایت، روش سوم که همان ارسال تمام اسناد از طریق پست است. مجدداً باید تمام مدارک را تهیه کرده و با آن به نزدیک ترین اداره پست محل زندگی خود مراجعه کنید. آن ها تمام مدارک را مهر می کنند، یک کپی به شما می دهند و همه چیز را مستقیماً به دفتر خارجی ارسال می کنند. فراموش نکنید که اسناد را با رسید و از طریق پست تایید شده ارسال کنید. چرا که برخورداری از بالاترین امنیت بسیار مهم است.

نمونه کار های موسسه پلاتین ویزا

کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

نمونه کار پلاتین ویزا

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل برای مهاجرت به اسپانیا را به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

تاریخ اسپانیا

تمدن اسپانیا

شواهد باستان‌شناسی در اسپانیا نشان می‌دهد ساکنان اصلی در دوره‌ی نوسنگی(۳۰۰۰_۵۰۰۰ قبل از میلاد) به آن راه یافته‌اند. برخی معتقدند که این ساکنین از شرق دریای مدیترانه آمده‌اند و برخی دیگر اعتقاد دارند که آن‌ها بخشی از ساکنان اصلی اروپای غربی(ایرلند، بریتانیای کبیر و فرانسه) بوده‌اند که توسط یونانی‌ها ایبروس نامیده می‌شدند. تمدن تارتسوس اولین تمدن اروپای غربی در شبه‌جزیره‌ی ایبری به‌عنوان قشر تحصیل‌کرده‌ شهرت داشتند.

 

حضور فینیقیها و کارتاژها

در حدود ۱۱۰۴ قبل از میلاد فینیقی‌ها به شبه جزیره‌ی ایبری وارد شدند. آن‌ها شهرهایی تأسیس کردند. مانند: ابولا(هوئلوا)، گادیر(کادیز)، مالاکا(مالاگا) و آبدرا(آدرا، آلمریا). شهر کارتاژ که توسط فینیقی‌ها تأسیس شده‌بود استقلال یافت و دولت پونیک را ایجاد کردند. ازاین‌رو جنگی با هدف تسلط بر دریای مدیترانه درگرفت و این به‌معنای پایان استقلال مردم ایبری و تمدن تارتسوس بود. دراین‌راستا کارتاژها با رومیان درگیر شدند که این درگیری‌ها به جنگ‌های پونیک شهرت یافتند. در نبرد اول پونیک، کارتاژها شکست خوردند. پس تلاش کردند ضررهای خود را جبران نموده و تسلط خود بر ایبریا را افزایش دهند. هانیبال و دیگر ژنرال‌های کارتاژی مناطق تجاری فینیقی آندلس و شام را به کنترل خود درآوردند و در پی آن نفوذ خود را بر دیگر مردمان ایبری گسترش دادند. ازاین‌رو جزایر اطراف ایبری مانند بالئاریک هم تحت حاکمیت کارتاژها درآمد. در جنگ دوم پونیک، کارتاژها دوباره شکست سختی متحمل شدند. با شکست هانیبال در این جنگ، کارتاژی‌ها سقوط کرده و شبه‌جزیره‌ی ایبری به‌دست رومیان افتاد. اسپانیا فرهنگ رومی را به‌طور کامل جذب کرد و زبان آن‌ها را نیز پذیرفت.

دوره‌ی ویزیگوت‌ها

ویزیگوت‌ها توانستند روم را تصرف کنند و در سال ۴۱۲ وارد شبه‌جزیره‌ی ایبری شوند. آن‌ها شهر تولدو را به‌عنوان پایتخت انتخاب کردند. این گوت‌ها با مردمان بومی اسپانیا هم‌زیستی داشتند اما از یک‌دیگر مستقل و هریک قوانین خاص خود را دارا بودند. حتی  مذهبشان نیز تفاوت داشت. مثلاً اکثریت جامعه‌ی اسپانیایی-رومی کاتولیک و گوت‌ها پیرو مذهب آریانیسم بودند. در سال ۵۸۷ پادشاه گوتیک برای یک‌پارچگی اسپانیا مذهب کاتولیک را رسمی اعلام کرد. در سال ۷۱۱ مسلمانان از تنگه‌ی جبل‌الطارق عبور کرده و وارد اسپانیا شدند. آخرین پادشاه گوت‌ها رودریگز شکست خورد و حدود ۴ سال مسلمانان تقریباً بر کل شبه‌جزیره‌ی ایبری تسلط یافتند. آن‌جا به‌نام اندلس تغییر نام یافت.

سلسله‌ی هابسبورگ و اسپانیا

بعد از ایجاد امپراطوری مسیحیان در اسپانیا در سال ۱۵۵۶ امپراطوری آن‌ها تجزیه شد و اسپانیا میان اعضای خاندان هابسبورگ، خانواده‌های اسپانیایی و اتریشی تقسیم گشت. دوره‌ی سلسله‌ی هابسبورگ، اسپانیا به اولین قدرت اروپایی و اولین امپراطوری تاریخ تبدیل شد که درپی آن پیشرفت اقتصادی و شکوفایی هنر و فرهنگ را به‌همراه داشت و دراصل، عصر طلایی اسپانیا شکل‌گرفت. بعداز درگذشت آخرین پادشاه هابسبورگ، لوئی چهاردهم در فرانسه به سلطنت رسید.

 

اسپانیای معاصر

درنتیجه‌ی انقلاب فرانسه، اسپانیا به جمهوری جدید اعلام جنگ کرد، اما شکست خورد. وقتی ناپلئون به ‌سلطنت رسید با اسپانیا اعلام جنگ کرد و برادرش را به آن‌ها تحمیل نمود. ازاین‌رو در اسپانیا جنگ استقلال شکل‌گرفت که ۵ سال به‌طول انجامید. بعداز شکست ناپلئون در سال ۱۸۱۵ فردیناد هشتم به‌سلطنت رسید و سیستم مطلق‌گرایی را ایجاد نمود. این دوره با وجود قوانینی که فردیناد صادر کرد جنگ‌های داخلی درگرفت که به رکود اقتصادی و سیاسی انجامید. ازاین‌ زمان تا سال ۱۸۹۵ اسپانیا بین پادشاهی‌های مختلف ایتالیا و آن بش دست به‌دست می‌شد.

تیبی دابو (Tibidabo)

معرفی کوه تیبیدابو

کوه تیبیدابو واقع‌در بارسلونا، به‌عنوان کوه جادو شناخته‌ می‌شود که در پارک طبیعی کولسرولا قراردارد. منشأ نام این مکان نامشخص است. اما نشان می‌دهد که از کلمات لاتین تشکیل شده که معنی اسپانیایی آن(من به شما خواهم‌‌داد) می‌باشد. این کلمات در برخی از آیات کتاب مقدس دیده می‌شود.این کوه دارای مکان‌های دیدنی بسیار و متنوعی است. از معروف‌ترین آن‌ها پارک تفریحی و معبد(کلیسا) هستند. همچنین به رصدخانه‌ی نجومی باشکوه به‌نام فابرا و برج کولسرولا می‌توان اشاره‌کرد. از بالای کوه می‌توان کل شهر بارسلونا را مشاهده‌کرد.

بالاترین نقطه در کوه، معبد قلب مقدس عیسی قراردارد. ساخت این معبد از سال ۱۹۰۲ آغازشد و سرانجام در سال ۱۹۶۱ به‌پایان رسید. اما هنوز هم در حال بازسازی و ساخت است. دلیل ساخت این مکان ترس از این بود که معبد پروتستان در همان مکان برپا شده‌بود. برای صعود به قله‌ی کوه تیبیدابو می‌توانید از وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی یا حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. برای بازدید معبد و مناظر بالای کوه باید با آسانسور بالا بروید که دسترسی به آن پولی می‌باشد.

ساگرا فامیلیا (Sagrada familia)

با داشتن اقامت دائم اسپانیا، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما حساب بانکی افتتاح کرده و credit card دریافت نمایید.

 

تاریخچه ساگرادا فامیلیا، بارسلونا اسپانیا معبدی در پنج نسل

تاریخچه ساگرادا فامیلیا از پنج مرحله اصلی تشکیل شده است که از آغاز ساخت آن تا به امروز را در بر می گیرد. برای بازگشت به اصل آن، باید به سال 1866 سفر کنیم، زمانی که جوزپ ماریا بوکابالا ای وداگر انجمن معنوی فداییان سن خوزه را ایجاد کرد. گفته می‌شود که انجمنی ایجاد معبدی را که به ساگرادا فامیلیا اختصاص داده شده بود، ترویج کرد و ساخت آن را در سال 1882 با طراحی فرانسیسکو دو پائولا دل ویلار و لوزانو، اولین معمار ساختمان آغاز کرد. اما اندکی پس از شروع، فرانسیسکو دی پائولا کمیسیون را رها کرد و آنتونی گائودی بزرگ جایگزین او شد. پیش از این به دستور پدر مدرنیسم کاتالان، دخمه در سال 1889 به پایان رسید. اما پس از دریافت کمک مالی ناشناس با ارزش، گائودی تصمیم گرفت طرح اولیه را اصلاح کند و آن را به طرحی بسیار جاه طلبانه و عظیم تر تغییر دهد. هنگامی که آنتونی گائودی در سال 1926 درگذشت، تنها برج ناقوس سن برنابه تکمیل شده بود و هدایت پروژه به دست دومنک سوگرانیز، یکی از همکارانش، رسید. اما این تنها شکستی نیست که ساخت کلیسا از آن رنج می‌برد. در سال 1936، در طول جنگ داخلی، بیشتر آثار به دست انقلابیون رادیکال سوزانده و تخریب شد.

 

آیا می دانید یکی از بهترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم امریکا و پاسپورت امریکا، استفاده از روابط خوب امریکا و اسپانیا و در نتیجه اقامت اسپانیا می باشد.

 

پس از جنگ، کارها از سر گرفته شد، این بار تحت فرمان فرانسیس د پائولا کوئینتانا ای ویدال، یکی دیگر از شاگردان گائودی. پس از او، ایزیدر پویگ-بوآدا و لوئیس بونت ای گاری، همچنین همکاران استاد مدرنیست، این پروژه را تا سال 1983 کارگردانی کردند. از آن زمان، فرانسیس د پائولا کاردونر ای بلانچ، جوردی بونت ای آرمنگول و جوردی فاولی ای اولر مسئولیت این پروژه را برعهده داشتند که دومی کارگردان فعلی است. در سال‌های اخیر پیشرفت‌ها بیش از حد قابل توجه بوده است و به نظر می‌رسد که در سال‌های نه چندان دور، بالاخره آرزوی مردمی شهر بارسلونا برای پایان یافتن ساگرادا فامیلیای خود محقق خواهد شد.

کنجکاوی ها و رازهای ساگرادا فامیلیا

صحبت در مورد اسرار مربوط به ساگرادا فامیلیا به ناچار صحبت از تاریخ اتمام آن است. طبق پروژه فعلی، این معبد در سال 2026 به پایان می رسد، بنابراین در مجموع 144 سال ساخت آن اضافه می شود. اما کلیسا اسرار بیشتری دارد. اولین آنها مربعی است که در نمای شور واقع شده است. با ابعاد قابل توجه، مربع شامل شانزده عدد است که در داخل آن به صورت سودوکو توزیع شده و مجموع آنها در همه جهات 33 است، یعنی سن مسیح در هنگام مرگبرای یافتن کنجکاوی بعدی از ماشین حساب استفاده می کنیم. کسانی که داخل ساگرادا فامیلیا را می شناسند، می دانند که بقایای گائودی در Capilla del Carmen، در سردابه قرار دارد. واقعیت عجیب از این نظر، سال تکمیل آثار فوق‌الذکر، 2026 است، زیرا پایان مدت‌ها انتظار آن مصادف با صدمین سالگرد مرگ هنرمند برجسته کاتالونیایی است.

 

راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا  و استفاده از مزایای زندگی در این کشور، دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شینگن زندگی کنید.

 

جدول زمانی و بلیط های ساگرادا فامیلیا

اگر قصد بازدید از معروف ترین معبد بارسلون را دارید، باید بدانید که انواع مختلفی از بلیط ها برای ساگرادا فامیلیا وجود دارد. همه چیز به نوع بازدیدی که می خواهید انجام دهید بستگی دارد. اگر قبلاً به کلیسا رفته اید، تاریخچه و ترکیب آن را می دانید، بلیط اصلی را پیشنهاد می کنیم که قیمت آن 15 یورو است. اما اگر برای اولین بار است که نمی دانید چه چیزی را در ساگرادا فامیلیا ببینید یا تاریخچه و توزیع آن را نمی دانید، باید بدانید که چندین احتمال مختلف دارید. به طور خاص، می‌توانید بین یک تور با راهنما از طریق برخی کلاه‌های ایمنی، که در یکی از روش‌های آن شامل صعود به برج‌ها می‌شود، از یکی از بهترین مناظر بارسلون لذت ببرید، یا بازدیدی که توسط راهنمای تخصصی انجام می‌شود. در هر سه مورد قیمت ها از 22 یورو تا 29 یورو متغیر است.

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

شهر ماربیا اسپانیا (Marbella)

شما می توانید با اقامت خرید ملک (اقامت سرمایه گذاری) و اقامت تمکن مالی (اقامت بدون سرمایه گذاری)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

ماربلا (ماربیا، کاستا دل سول) ابتدا معدن، سپس کشاورزی و در نهایت توریستی بود. شهری باستانی و اصیل است. اما تعداد کمی می دانند که اولین سکونتگاه ها به دوران پارینه سنگی باز می گردد. که ردپای عمیق رومی وارث چشمه‌های آب گرم لاس بووداس (تنها چشمه‌ای با ساختار هوایی) یا شهر ریو ورد (که موزاییک‌های آشپزی آن استثنایی هستند) است. که دارای یکی از معتبرترین بناهای ویزیگوتیک در کشور است، کلیسای دیرینه مسیحی Vega del Mar. که مسلمانان قبلاً آن را «مسکن» نامیده‌اند و قلعه‌ای ساخته‌اند که امتحان خود را پس داده است. و اینکه به شهری سلطنتی تبدیل شد، مملو از دیدگاه‌ها، با ساختمان‌های اشرافی، مانند بیمارستان بازان، و صومعه‌هایی که در نجات اسیران بربری (از جمله سروانتس) واسطه بودند.

 

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و یا اقامت اسپانیا با خرید ملک منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا می شود.

 

این باسیلیکای Vega de Mar است که سکونتگاه‌هایی را که در این منطقه رخ داده است و مورخان Cilciniana باستانی را در آن قرار داده‌اند، ثابت می‌کند. در محیط، در طول کاوش های مختلف، قبرها و اشیاء سرامیکی و فلزی یافت شده است. هنگامی که ماربلا مسلمان توسط پادشاهان کاتولیک تسخیر شد، کلیدها به صلیبی تحویل داده شدند که در حال حاضر در زیارتگاه کوچکی در مالاگا نگهداری می‌شود: کروز دل هومیلادرو است. از آن لحظه به بعد، شهر از محوطه دیواری قلعه خارج شد تا در سراسر منطقه گسترش یابدقبلاً در قرن نوزدهم، ماربلا با اولین کوره بلند در اسپانیا به پایتخت ملی صنعت فولاد تبدیل شد: سه کوره در املاک La Concepción و سه مورد در El Ángel، متعلق به خانواده Heredia و Ejiró. در اینجا، 75 درصد آهنی که در اسپانیا از مزرعه ال پنونسیلو ذوب می شد، تولید شد که تا سال 1931 مورد بهره برداری قرار گرفت. سرانجام، صنعت فولاد به دلیل رقابت از شمال (Vizcaya)، که قبلا از زغال سنگ از کک استفاده می کرد، سقوط کرد. سودآور از زغال چوب گران قیمتی است که در مالاگونیا استفاده می شود.

 

با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین مناطق در اسپانیا جهت سرمایه گذاری را به شما ارائه خواهند کرد.

 

در همان زمان، ماربلا با مستعمرات Marqués del Duero و تا حدی El Ángel پیشگام کشاورزی شد. در پایان قرن نوزدهم، ژنرال Manuel Gutiérrez de la Concha، Marqués del Duero، San Pedro Alcantara را طراحی کرد، بزرگترین کار استعمار کشاورزی در کشور ما توسط یک فرد در زمینی به وسعت 10000 هکتار واقع بین رودخانه های Guadaiza و Guadalmansa. این یک مستعمره بود که به کشت نیشکر و چغندر اختصاص داشت، با کارخانه قند خود، ساختمانی که هنوز حفظ شده است، اگرچه برای برگزاری رویدادهای فرهنگی از آن استفاده می شود.

 

با تماس با همکاران مجموعه پلاتین ویزا در مورد قوانین مهاجرت به اسپانیا و مزایا و معایب زندگی در اسپانیا به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

قبل و بعد از جنگ داخلی، ماربلا سقوط اقتصاد خود را تجربه کرد، که نبض خود را به لطف پدیده‌ای که فقط بینندگان بو می‌کشیدند، بازیابی کرد: گردشگری. دگرگونی دیدنی در سال 1940 آغاز شد، اگرچه جهش بزرگ در سال 1943 با ورود ریکاردو سوریانو، مارکیز ایوانری، که Venta y Albergues del Rodeo را تأسیس کرد، آغاز شد. این یک مجتمع مسکونی با شهرنشینی همسایه بود که سبک و جهت توریستی شهر را مشخص می کرد. ایوانری این خانه ییلاقی را از ایالات متحده کپی کرد، اگرچه بسیار روستایی تر، شبیه به کلبه های دهقانی. این الهام بخش هنرمندان آن زمان، مانند ادگار نویل، کونچیتا مونتز یا آنتونیو "ال بایلارین" بود که روی یک ماربلای ایده‌آل، با سواحل تپه‌های شنی و لا کونچا به عنوان نمایه ابدی، ضامن آب و هوای خوب آن شرط بندی کردندشهر برای پذیرایی از بازدیدکنندگان دگرگون شد، خانه‌ها بازسازی شدند و ارزش زمین تغییر کرد. در بیشتر موارد، مالکان به توسعه دهندگان دیگری که تجارت بزرگی داشتند، فروختند. شاید، به عنوان یک حکایت، اشاره کنید که زمینی که امروز در منطقه ناگوئلس به قیمت 13 میلیون پستا (کمی بیش از 78000 یورو) فروخته شد، منطقه ای است که به "مایل طلایی" معروف است. هتل های جدیدی مانند El Fuerte، San Nicolás، Guadalmina یا Salduba، و Los Monteros و Don Pepe ایجاد می شوند.

 

کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

در حالی که تمام این عملیات ها در حال انجام بود، اولین سازندگان «مکه گردشگری» به ماربلا رسیدند: آقای آلفونسو دی هولنلوه و آقای خوزه بانوس. دومی با بزرگترین شهرنشینی که تاکنون در کشور شناخته شده است، یک تبلیغ بزرگ انجام می دهد. یک پروژه کلان به نام پورتو بانوس که شامل چندین هتل (هتل دل گلف و اندلس پلازا)، زمین های گلف، میدان گاوبازی، دیسکوها و یک اسکله تفریحی بود که از زمان افتتاح (با حضور گریس کلی و رینیر از موناکو) به بزرگترین تبدیل شد. در اروپاسال ها بعد، در دهه 1980، اعراب به عنوان سرمایه گذاران بزرگ وارد شدند. در آن زمان ملک فهد قصری در شهر بر روی یک ملک حصارکشی غول پیکر ساخت و مسجد ماربلا نیز ساخته شد که هر دو بناهای باشکوهی بودند. و بانک های عربی رسیدند. این زمانی بود که به انتشار تصویر مکه برای میلیاردرها، تجار و زنان و هنرمندان مشهور جهان کمک کرد. دون آلفونسو د هولنلوه به این پویایی کمک کرد که شروع به جذب یک شخصیت کرد. با دریافت اقامت اسپانیا و اقامت اروپا از این شهر زیبا دیدن نمایید.

جزیره ایبیزا (IBIZA)

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین شغل برای مهاجرت به اسپانیا را به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

ایبیزا (به زبان کاتالان و به طور رسمی Eivissa) جزیره‌ای است که در دریای مدیترانه قرار دارد و همراه با جزیره‌های مایورکا، منورکا و فورمنترا و چندین جزیره کوچکتر مانند کابررا، مجمع‌الجزایر و جزایر بالئاریک تشکیل می‌شود. این سومین جزیره بزرگ پس از مایورکا و منورکا است، اما دومین جزیره از نظر جمعیت با تقریبا 141000 نفر است. پرجمعیت ترین مایورکا است که پایتخت مجمع الجزایر پالما د مایورکا در آن قرار دارد. گروه های زیادی از مردم دنیا هستند که برای موسیقی، فضاهای دیدنی و مردم آن با هواپیما به ایبیزا سفر می کنند، اما حقیقت این است که چیزهای بیشتری برای ارائه دارد. این جزیره که در سال 1999 به عنوان میراث جهانی اعلام شد، خود را در برابر فضایی از خلیج‌های بت‌نیوز، دهکده‌های جذاب و فضاهای طبیعی می‌بیند که کوهنوردان نیمی از جهان را متحیر می کند. برای رفتن به تعطیلات به این جزیره بالئاری، مسافر فقط باید وسایل حمل و نقل مناسب را داشته باشد تا آنها را به مقصد برساند. بنابراین، کشتی Denia Ibiza رویای بسیاری را برآورده خواهد کرد. از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

گردشگران برای خورشید، ساحل و آب و هوا، همیشه دلایلی برای خوش گذرانی در اینجا پیدا می کنند، تا این مکان را به مکانی که بیشتر از همه در دریای مدیترانه دوست دارند تبدیل کنند. در ادامه برای اینکه کمی بهتر این مکان را درک کنید، بخشی از جذابیت های آن را برایتان بیان می کنیم. سواحل دلیل اصلی پروازهای زیادی از هر نقطه اروپا به ایبیزا هستند. آبی فیروزه‌ای آب‌های آن با سفیدی شن‌ها مخلوط می‌شود تا مسافر بتواند بعدازظهرها و روزها را در اینجا بگذراند. با جزر و مد نسبتا آرام، حتی اگر با بچه ها بیایید، این فرصت را دارید که به آرامش دست یابید. با اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا و یا اقامت گلدن ویزا و یا با دریافت کارت اقامت اتریش -کارت اقامت سوئد-کارت اقامت دانمارک-کارت اقامت نروژ-کارت اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و یا سرمایه گزاری میتوانید از دیدن اروپا لذت ببرید.

 

 

آیا می دانید یکی از بهترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم امریکا و پاسپورت امریکا، استفاده از روابط خوب امریکا و اسپانیا و در نتیجه اقامت اسپانیا می باشد.

 

ایبیزا به خاطر زیبایی خلیج ها و سواحل و کیفیت آب هایش و همچنین به خاطر مهمانی ها و دیسکوها که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند در سراسر جهان مشهور است. از جمله معروف ترین باشگاه ها می توان به اسپیس، پاچا، پریویلیج ایبیزا، آمنزیا، کافه دل مار، Es Paradís Terrenal یا Ushuaïa Ibiza اشاره کرد. از ایبیزا، که به عنوان جزیره سفید نیز شناخته می شود، می توانید از تنها کشتی معمولی که مسیر ایبیزا-فورمنترا را می گذراند، برای بازدید از آخرین بهشت ​​در دریای مدیترانه استفاده کنید. شن‌های سفید و آب‌های کریستالی آن، این جزیره کوچک بالئاری را به آرزوی همه کسانی که عاشق طبیعت، خورشید، آرامش و سواحل بهشتی هستند تبدیل کرده است. بله، بسیار مراقب کارهایی که در Formentera انجام می دهید باشید، زیرا جزیره کاملاً محافظت شده است زیرا یک منطقه محاصره منحصر به فرد در دریای مدیترانه است.

 

راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در این کشور، دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شینگن زندگی کنید.

 

ذخایر مربوط به عصر مفرغ، هم در جزیره ایبیزا و هم در فورمنتراهای کوچک یافت شده است که جمعیت آنها را از 2000 تا 1600 قبل از میلاد ثابت می کند. جزیره ایبیزا بقایای باستان‌شناسی فنیقی را که گمان می‌رود نام آن از آن گرفته شده است، حفظ می‌کند، و پونیک، زیرا یک منطقه تجاری مهم در فرهنگ دریایی این شهر بود. تقریباً در اواسط قرن هفتم قبل از میلاد. اولین سکونتگاه پایدار در جزیره تأسیس شد، سایت Sa Caleta، که تا پایان همان قرن اشغال خواهد شد، زمانی که متروک خواهد شدتقریباً در همان زمان، شهر ایبیزا در همان مکان امروزی شروع به شهری شدن کرد. همچنین تقریباً در همان زمان، این جزیره تا زمانی که بعداً توسط آشوری‌ها و کارتاژنی‌ها فتح شود، تا زمانی که رومیان آن را در سال 146 قبل از میلاد فتح کنند، در مدار قطب کنعانی خاورمیانه باقی خواهد ماند. در زمان رومیان، ایبیزا با نام مقدس فینیقی خود Isla de Bes به عنوان "Insula Augusta" نیز شناخته می شد. طولی نمی کشد که به آن وضعیت شهرداری رومی می رسد که به آن حقوق بیشتری می دهد. با این حال، این نتوانست جلوی کاهش آهسته را بگیرد. پس از انتخاب تاراکو (تاراگونا کنونی) به عنوان پایتخت استان تاراکونزیس، ترافیک دریایی تغییر کرد و مسیرهایی را به مایورکا که اخیراً فتح شده بود، تغییر داد.

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

در مورد نام مکان، ʾībošim نامی بود که فنیقی ها به آن داده بودند، و Ebusus اقتباس آن به لاتین، که در نهایت در کاتالان Eivissa شد. به همراه Formentera، به دلیل وجود فراوان درختان کاج از سه نوع مختلف، به جزایر پیتیوساس معروف هستند. در حالی که جزایر بزرگتر توسط قبایلی که از نظر فرهنگی کمتر توسعه یافته بودند و با سنت های وحشیانه از نظر فرهنگ هلنیستی زندگی می کردند، مردم سنت سامی در Pitiusas، فرزندان مهاجران از خاورمیانه، قارت هادشت یا شهرهای سامی جنوب زندگی می کردند. شبه جزیره ایبری. . دلیل نامگذاری این جزایر تنها می تواند این باشد که آنها را "جزیره کنعانیان" نخوانیم، زیرا در واقع، درختان کاج در مایورکا و منورکا نیز وجود دارد. پس از اشغال وندال ها و بیزانس (قرن 6 تا 8، جزایر بالئاریک، از جمله ایبیزا، وارد دوره هرج و مرج شدند.

ایبیزا و تسخیر مجدد مسیحیان

اعراب در سال 902 ایبیزا را به تصرف خود درآوردند و در شهری که امروزه به عنوان پایتخت باقی مانده است، ساکن شدند که بخش قدیمی آن دالت ویلا (شهر مرتفع) نامیده می شود. مهاجران جدید بربر به جزیره می‌رسند و به جمعیت محلی اضافه می‌شوند که اکثراً مسلمان می‌شوند.

 

شما می توانید با اقامت خرید ملک (اقامت سرمایه گذاری) و اقامت تمکن مالی (اقامت بدون سرمایه گذاری)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

جیمی اول آراگون، زمانی که جزیره فتح شد، فتح مجدد جزایر پیتیوساس را که در آن زمان به تایفای دینیا تعلق داشت، به اسقف اعظم منتخب تاراگونا، گیلم دو مونتگری، که با کنت روسیلون ارتباط داشت، اعطا کرد. Nunó Sanç، و با پدرو نوزاد پرتغالی برای تلاش. نیروهای تاج آراگون قلعه ایبیزا را در 8 آگوست 1235 اشغال کردند. سپس جمعیت مسلمان بومی به طور گسترده تبعید شدند، همانطور که در مایورکا و شام اتفاق افتاد، و مهاجران مسیحی از جرونا، به ویژه از جایی که اکنون به آن معروف است، آورده شدند. کاستا براوا ایبیزا در پادشاهی مایورکا که اخیراً تأسیس شده است، در تاج آراگون ادغام شد. پادشاهی مایورکا دادگاهی نخواهد داشت، بنابراین پادشاه مایورکا باید به آراگون برود تا به آنها خدمت کند. پس از دریافت اقامت اسپانیا با تمکن مالی یا خرید ملک میتوانید به راحتی از ایبیزا دیدن کنید و لذت ببیرید.

پارک گوئل (PARK GUELL)

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و یا اقامت اسپانیا با خرید ملک منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا می شود.

 

 پارک گوئل در سال 1900 از رویای مشترک بین تاجر یوسبی گوئل و آنتونی گائودی متولد شد و تا سال 1914 در حال ساخت بوده است. هدف اولیه ساخت یک محله مسکونی در بارسلون با الهام از مدل بریتانیایی "باغ شهر" بود. دقیقاً به همین دلیل بود که صنعتگر آن را به انگلیسی Park Güell  نامید.Eusebi Güell  این ملک بزرگ را با خانه مزرعه مارکیز ماریانو، در منطقه ای که عموماً به نام Montaña Pelada شناخته می شود، به دست آورد. این پروژه قصد داشت 60 قطعه زمین را به خانواده های بورژوای بارسلون بفروشد، و اگرچه هدف اولیه انجام نشد، گائودی شگفتی واقعی را برای آیندگان به جا گذاشت.

 

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و یا اقامت اسپانیا با خرید ملک منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا می شود.

 

گائودی کمیسیون دشوار و جالب گوئل را پذیرفت و پیشنهاد ساخت 60 خانه را داد. او بهترین موقعیت را برای هر خانه در زمین مربوطه خود مطالعه کرد: لازم بود که دید همسایه ها را مسدود نکنند، اما باید حریم خصوصی قابل قبولی را تضمین می کردند. نیمکت های بیرونی Detail Park Guellیک چالش بزرگ و یک مسابقه با مانع می باشد. با توجه به محدودیت‌های اعمال‌شده توسط گائودی، این مکان دور از شهر بود و ارتباط ضعیفی با مرکز بارسلونا داشت، واقعیتی که مشتریان بالقوه آن را دوست نداشتند. در مواجهه با این وضعیت، مروج هزینه ساخت انباری در نزدیکی محل استقرار گارد ملکی را پرداخت کرد. کار به معمار Juli Batllevell سپرده شد، بسیار نزدیک به صومعه سن خوزه د لا مونتانا، مکانی بسیار محبوب، طراحی شده توسط Francesc Berenguer Mestres - دستیار اصلی گائودی. با وجود این، با وجود پولی که گوئل سرمایه‌گذاری می‌کرد، زمین‌ها فروخته نشدند.

 

با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین مناطق در اسپانیا جهت سرمایه گذاری را به شما ارائه خواهند کرد.

 

در سال 1905،Batllevell اولین خانه در شهرنشینی را برای وکیل Martí Trías ساخت. بعداً به برنگر خانه دیگری سپرده شد، برنامه هایی که گائودی برای آن امضا کرد، تا به عنوان یک الگو و ادعای افزایش فروش باشد. این دومین و آخرین خانه خانوادگی در شهرنشینی بود که توسط پیمانکار خوزه پاردو کازانواس ساخته شد. این خود گائودی بود که آن را در سال 1906 خرید تا با پدر، خواهرزاده و خدمتکارش زندگی کند. خیابان اصلی در قسمت پایینی املاک قرار داشت، با نمایی متصل به خیابان لارارد، که از طریق آن به املاک مارکیز می رسید. در این مکان گائودی با سبک شخصی خود دو غرفه باشکوه لژ باربر و یک پلکان بزرگ و بسیار تزئین شده را طراحی کرد که بازدیدکننده را به یک ایوان بزرگ به نام تالار هیپوستیلا هدایت می کرد که برای نصب بازاری در داخل آن طراحی شده بود.

 

با تماس با همکاران مجموعه پلاتین ویزا در مورد قوانین مهاجرت به اسپانیا و مزایا و معایب زندگی در اسپانیا به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

پلکان بزرگ بر روی این فضای سرپوشیده ساخته می‌شود، منظره‌ای بی نظیر از شهر که در کل محیط آن توسط نیمکت‌های پروفیل موج‌دار، که با قطعات بتنی پیش‌ساخته پوشیده شده با ترنکادی‌های سرامیکی مرزبندی شده است. این مکان دارای یک آمفی تئاتر کوچک بود تا بتوان از اجراهای برنامه ریزی شده لذت برد. گائودی که همیشه به اصول خود وفادار است، از موادی که هر مکان به او ارائه می دهد استفاده قابل تحسینی می کند. او توپوگرافی دشوار کوه را به دقت مطالعه کرد و سیستمی از خیابان‌ها و راه‌راه‌ها را برای رسیدن به خانه‌ها ساخت و حفاری‌های مربوطه را انجام داد و به یک کار عمرانی با حداقل تأثیر و انطباق بهینه منظر دست یافت. او با ترکیب طبیعت و معماری خوب، نیازهای آینده ساکنان را پیش بینی کرد. گائودی یک آب انبار بزرگ در زیر ایوان ساخت که آب باران را جمع آوری می کرد تا پوشش گیاهی خوبی داشته باشد. آب از طریق یک سیستم مبتکرانه زهکشی که در داخل ستون های بزرگ سبک نئودوریک قرار داشت به آب انبار می رسید. سرستون ها از طاق های کروی بتنی پیش ساخته کوچکی پشتیبانی می کردند که در داخل نیز با ترنکادی پوشانده شده بودند.

 

کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

با توجه به موفقیت اندک املاک و مستغلات، این آثار در سال 1914 رها شدند. Eusebi Güell در سال 1918 درگذشت و وارثان او تصمیم گرفتند که از املاک جدا شوند. شورای شهر بارسلونا آن را در سال 1922 به مبلغ 3200000 پستا خریداری کرد و آن را به یک پارک عمومی تبدیل کرد، مکانی در بالای شهر که تا چند سال پیش آرام و دوست داشتنی بود. در حال حاضر بخشی از پارک شهری «Tres Turons» است و مکانی است که برای مردم بارسلون ارزش زیادی دارد.

  به راحتی و بدون سرمایه گزاری اقامت اسپانیا را اخذ و از زندگی لذت ببرید.

فراری لند (FERRARI Land)

 

اقامت اسپانیا را اخذ و از این مجموعه تفریحی و پارک آبی بزرگ دیدن کنید.

 

FERRARI Land:

یکی از زیباترین جاذبه های دیدنی اروپا واقع در تاراگونا بارسلونا اسپانیا می باشد. دوستداران سرعت و تیم ایتالیایی فراری یک شهربازی با عنوان Ferrari Land ساخته اند.  این مکان در مجتمع تفریحی PortAventura World در سالو (Tarragona) واقع شده است و هر ساله بیش از 700000 بازدید کننده را به خود جذب می کند. این یک مکان عالی برای طرفداران این ورزش و تکمیل سفر به PortAventura است. بیش از 16 جاذبه در سرزمین فراری وجود دارد که همگی با رنگ ها و نمادهای برند ایتالیایی و دارای گزینه هایی برای همه مخاطبان هستند. یکی از آنها، نیروی سرخ، بلندترین و سریع ترین ترن هوایی اروپا است.

 

آیا می دانید یکی از بهترین راه ها جهت دریافت اقامت دائم امریکا و پاسپورت امریکا، استفاده از روابط خوب امریکا و اسپانیا و در نتیجه اقامت اسپانیا می باشد.

 

آیا مسابقات فرمول 1 را دوست دارید و آیا همیشه می خواستید سرعت و آدرنالین رفتن در یکی از این اتومبیل ها را احساس کنید؟ اکنون شما این فرصت را دارید که به لطف جذب نیروی قرمز زمینی فراری که شتاب یک خودروی F1 را از تیم ایتالیایی شبیه سازی می کند، چیزی مشابه را تجربه کنید. در 7 آوریل 2017 این شهربازی با چهره های شناخته شده افتتاح شد: راننده آزمایشی فراری مارک ژنه و خواننده ادورن آن را افتتاح کردند.

 

همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

در نیروی سرخ چه چیزی در انتظار شماست؟ ترن هوایی یک خط شتاب افقی را دنبال می کند که در آن به لطف موتورهای القایی خطی می رسد که تنها در پنج ثانیه به سرعت کمتر از 180 کیلومتر در ساعت می رسد! پس از آن، از یک برج عمودی "کلاه بالایی" بالا می رود و به بالاترین ارتفاع در سرزمین فراری و همچنین در اروپا می رسد: 112 متر. با این ارتفاع، از ترن شامبالا، از PortAventura پیشی گرفت و چهارمین ترن هوایی مرتفع در جهان شد.

 

شما می توانید با اقامت خرید ملک (اقامت سرمایه گذاری) و اقامت تمکن مالی (اقامت بدون سرمایه گذاری)، کارت اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

و بعد از بالا رفتن از برج عظیم چه اتفاقی می افتد؟ شما از قبل می دانید که هر چیزی که بالا می رود، پایین می آید: سپس یک سقوط چشمگیر در انتظار شما است که با آن به امتداد نهایی مسیر می رسید. به دلایل فنی یا هواشناسی، گاهی قطار به سرعت کافی برای بالا رفتن از برج 112 متری نمی رسد. در این موارد، قطار به لطف سیستم عقبگردی که جاذبه دارد به سمت عقب سقوط می کند و شما در امتداد خط مستقیم اولیه به نقطه مبدأ باز خواهید گشت. اگر این اتفاق افتاد نگران نباشید و فکر کنید که جاذبه را به شکلی منحصر به فرد تجربه می کنید.

 

آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی و یا اقامت اسپانیا با خرید ملک منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا می شود.

 

در مجموع، این تور از جاذبه‌های نیروی سرخ فراری لند با سه قطار 880 متر طول دارد. این واگن ها حداکثر ظرفیت 12 نفر را در هر یک دارند، بنابراین جاذبه می تواند تا 1200 نفر در ساعت را جذب کند. نیروی قرمز نمادین ترین جاذبه یکی از بهترین پارک های موضوعی اروپا، فراری لند، با سه لوگوی غول پیکر اسب پرنسینگ است: آنها 12 متر ارتفاع، 9 متر عرض و 9 تن وزن دارند. علاوه بر این، ترن هوایی توسط 161 ستون فولادی پشتیبانی می شود. همه آنها، علاوه بر قطارها، با رنگ انحصاری فراری رنگ آمیزی شده اند، چگونه می تواند غیر از این باشد: روسو کورسو. علاوه بر قطارهایی که وانمود می‌کنند فراری F1 اصیل هستند، همراهانی که نمی‌خواهند سوار ترن هوایی شوند، می‌توانند برای تماشای شتاب از یک جایگاه بزرگ بمانند که آن‌هایی را که در مدارهای واقعی یافت می‌شوند، بازسازی می‌کند.

 

با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین مناطق در اسپانیا جهت سرمایه گذاری را به شما ارائه خواهند کرد.

 

Red Force:

رد فورس، یک ترن هوایی در سرزمین فراری است که به عنوان "قوی" طبقه بندی شده است، بنابراین برای جسورترین کسانی که به دنبال احساسات قوی هستند نشان داده شده است. علاوه بر این، به دلایل ایمنی الزامات ارتفاع وجود دارد: حداقل 1.40 متر و حداکثر 1.95 متر. با این حال، تنوع عملکردی هنگام سوار شدن به Ferrari Land Red Force مشکلی نیست: دسترسی انحصاری برای افراد دارای معلولیت و کاهش تحرک وجود دارد، بنابراین همه بدون هیچ مانعی می توانند سرعت را روی پوست خود احساس کنند. از طرف دیگر، Red Force یک صف Single Rider دارد، برای افرادی که به تنهایی صعود می کنند زیرا نتوانسته اند همراهان خود را متقاعد کنند که تمام سرعت یک فراری را احساس کنند.

 

با تماس با همکاران مجموعه پلاتین ویزا در مورد قوانین مهاجرت به اسپانیا و مزایا و معایب زندگی در اسپانیا به طور کامل آشنا خواهید شد.

 

قبل از سوار شدن به جاذبه، باید تمام وسایلی را که با خود حمل می‌کنید در برخی از کمدها بگذارید تا از شکستگی و گم شدن جلوگیری کنید، زیرا شتاب بسیار وحشتناک است. علاوه بر این، کسانی که در ردیف جلو می روند باید از عینک محافظ استفاده کنند. اگر اپراتورها به دلیل بی احتیاطی آنها را به شما نداده اند آنها را بخواهید. به هر حال، کل مسیر نیروی سرخ توسط یک دوربین فیلمبرداری ضبط شده است و یک دوربین عکاسی دیگر در امتداد اولیه وجود دارد. فراموش نکنید که بعداً در فروشگاه جاذبه ها به دنبال یکدیگر بگردید تا به حالات خود بخندید و اگر خندیدید، خاطره ای از آن لحظه را برای همیشه با خود ببرید.

 


پارک پورت آونتورا (Port Aventura park)

پارک‌آبی بی نظیر پورت آونتورا را با دریافت اقامت اسپانیا -اقامت یونان -اقامت اروپا ببینید 

 

 

پارک پورت آونتورا:

 Port Aventura که در کوستا دورادا قرار دارد، کمتر از یک ساعت و نیم با بارسلونا فاصله دارد. پارک تفریحی است که باید در طول اقامت خود در کاتالونیا آن را کشف کنید. این پارک که از ماه می سال 1995 افتتاح شده است، بین سالو و ویلا سکا قرار دارد و در مدت کوتاهی به یکی از مهم ترین پارک های تفریحی اروپا تبدیل شده است. با مساحتی بیش از 119 هکتار، پورت آونتورا در طول سال ها فعالیت های فوق العاده سرگرم کننده زیادی را توسعه داده است. در این پارک بسیاری از جاذبه ها به حداقل ارتفاع 1.20 متر نیاز دارند. پورت آونتورا در حال حاضر در بین 10 شهربازی برتر جهان قرار دارد. مانند بسیاری از پارک‌ها، Port Aventura  ما را به جهان دیگری می‌برد. این پارک بیش از 42 جاذبه را به نمایش می گذارد.

Furius Baco

فوریوس باکو، سریع ترین ترن هوایی در اروپا است. شتاب صفر تا 135 کیلومتر در ساعت 3.5 ثانیه است.

پلی‌نزی:

زیر سایه درختان نخل و موسیقی با پرندگان استوایی، می‌توانید در آبشار آتشفشان، آبشار توتوکی، خنک شوید.

چین:

در جهان امپراتوری چین برجسته ترین جاذبه های پورت آونتورا را خواهید یافت: اژدها خان با 8 حلقه و شامبالا، مرتفع ترین ترن هوایی در اروپا.

مکزیک:

 سفر به دوره امپراتوری مایاها. در Hurakan Condor شما را به بالای یک برج می برند و در سقوط آزاد به ارتفاع 100 متر می اندازند.

غرب وحشی:

در وسط شهری در غرب آمریکا، یک نمایش Cancan فرانسوی و یک نمایش سوارکاری را خواهید دید.

فراری لند:

در سال 2017، این پارک دنیای جدیدی به نام فراری لند را برای دوستداران اتومبیل باز کرد.

هتل پورت آونتورا

می توانید در یکی از پنج هتل موجود در پارک اقامت کنید، این هتل که در سال 2011 ایجاد شد، دارای ده ها جاذبه خانوادگی است.

رودخانه طلا:

تبدیل به یک شهر واقعی هندی شوید

کارائیب:

 در یک واحه گرمسیری کارائیب به تبعید بروید. در سواحل کارائیب، شما می توانید بیش از 4300 گیاه گرمسیری را کشف کنید و فعالیت های آبی متعددی انجام دهید: سرسره های چند مسیره، رفتینگ، استخرهای موج...

عمارت لوسی:

به لطف این خانه 5 ستاره ویکتوریایی در زمان سفر کنید.

ال پاسو:

در فضای عجیب و غریب مکزیک استعماری و در استخری که یک کشتی غوطه‌ور در آن وجود دارد، شیرجه بزنید.

از آنجایی که Port Aventura نزدیک به سالو است، اقامتگاه های زیادی در نزدیکی پارک وجود دارد. پس از حضور در محل، می توان یک کالسکه ساده (7 یورو) یا دو نفره (12 یورو) و یک ویلچر دستی (9 یورو) یا موتوردار کرایه کرد.

در نهایت، Sésamo Aventura  جدیدترین منطقه پارک است.

بناهای تاریخی مهم اسپانیا

اسپانیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان از نظر تاریخ است. بناهای تاریخی مربوط به دوره های رومی، المحاد، ناصری، فنیقیه و غیره در سراسر قلمرو اسپانیا پراکنده شده است. با دریافت اقامت تمکن مالی و یا اقامت اسپانیا -اقامت یونان-اقامت سوئد -اقامت فرانسه- اقامت دانمارک از طریق تمکن مالی و بدون سرمایه گزاری با دریافت اقامت گلدن ویزا اسپانیا میتوانید از بناهای اسپانیا دیدن کنید.

 

آلکازار تولدو

Alcazar de Toledo  که بر روی یک تپه قرار دارد، قدیمی ترین بنای تاریخی شهر تولدو است. این بنا در سال 1545 توسط امپراتور چارلز پنجم دستور داده شد تا اقامتگاهی شایسته چنین پادشاهی داشته باشد. در سال 1936 توسط سرهنگ شورشی موسکاردو به فرماندهی گارد مدنی اشغال شد و 70 روز تا زمان آزادی او مقاومت کرد. در حال حاضر کتابخانه کاستیا لا مانچا در آن قرار دارد و یکی از مهمترین بناهای تاریخی اسپانیا است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

صومعه اسکوریال

این صومعه مهیب به سبک رنسانس که بین سال‌های 1563 تا 1584 ساخته شد، در شهر سن لورنزو دل اسکوریال واقع شده است. این کاخ محل سکونت خانواده سلطنتی اسپانیا بوده است، باسیلیکا محل دفن پادشاهان اسپانیا است و صومعه ای که توسط راهبان هیرونیمیتی تأسیس شده است، در حال حاضر توسط رهیاب های نظم سن آگوستین اشغال شده است. بدون شک یکی از مهم ترین بناهای تاریخی اسپانیا است. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

کاخ سلطنتی مادرید

کاخ سلطنتی مادرید یکی از 20 کاخ زیبا در جهان و همچنین یکی از 10 بنای مهم اسپانیا است. ساخت آن در سال 1738 آغاز شد و کار به مدت هفده سال به طول انجامید. این کاخ با مساحت 135000 متر مربع و 3418 اتاق، بزرگترین کاخ سلطنتی در تمام اروپای غربی است. این مکان دارای میراث ارزشمند تاریخی-هنری است که مجموعه ای از آلات موسیقی معروف به استرادیواریوس را برجسته می کند. سالن‌های باشکوه آن با نقاشی‌های هنرمندانی مانند کاراواجو، ولاسکز یا فرانسیسکو دو گویا و دیگران تزئین شده است. از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

شهر سن سباستین (san sebastian) اسپانیا امن ترین شهر اروپا

 

امن ترین شهر در کل اروپا سن سباستین اسپانیا است. این موضوع را در سایت numbeo میتوانید خودتان سرچ کنید و ببینید. با اخذ کارت اقامت اسپانیا با روش تمکن مالی اسپانیا و یا گلدن ویزا اسپانیا (اقامت سرمایه گزاری اسپانیا) همان کارت اقامت طلایی اسپانیا از این شهر بی نظیر دیدن نمایید.

 

 

 

جاذبه های اصلی سن سباستین چیست؟

سن سباستین به خاطر سواحل، شهر قدیمی و زیبا و رستوران های درجه یک آن مشهور است. این شهر مجموعه ای فوق العاده از رویدادهای فرهنگی و سنت محلی قوی را به شما ارائه می دهد. شهر قدیمی مملو از بناهای دیدنی اطراف کلیسای جامع چشمگیرش است و پیشنهاد رستوران ها، بازارها و مغازه ها بی پایان به نظر می رسد. در سن سباستین چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد، ساحل La Concha یا آکواریوم تنها دو نمونه هستند. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

 Plaza de la Constitución

نبض سن سباستین را در این میدان شلوغ تماشا کنید. Plaza de la Constitución منطقه ای به مساحت 2000 مترمربع در مرکز شهر قدیمی سن سباستین است. در زمان خود، این فضای باز با پلان مستطیل شکل و محصور در ساختمان های چهار طبقه و گالری های قوسی شکل، در میان هزارتویی از کوچه پس کوچه ها در قلب شهر قدیمی، میدان گاوبازی بود. یک واقعیت عجیب این است که شما هنوز هم می توانید شماره صندلی های غرفه ها را در هر یک از بالکن هایی که میدان را احاطه کرده اند مشاهده کنید. این یک مکان ایده آل برای نشستن در تراس هر یک از رستوران ها و بارهای تاپاس در اطراف میدان می باشد. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

منطقه قدیمی شهر سن سباستین

شهر قدیمی، منطقه ای که مردم محلی آن را بخش قدیمی می نامند، شلوغ ترین محله در سن سباستین است. بیشتر ساختمان ها در اواسط قرن نوزدهم ساخته شده اند. حقیقت این است که پیچ و خم واقعی از خیابان های باریک مملو از بارها و مغازه های پینچو است. بازدید از ساختمان های نمادین این منطقه مانند کلیسای سان ویسنته و کلیسای سانتا ماریا دل کورو ارزش دارد. از میان تمام روش های بیان شده سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

ساحل La Concha

در یکی از زیباترین سواحل شهری اروپا آفتاب بگیرید. ساحل La Concha نواری به طول 1350 متر است که نام خود را مدیون خلیج صدفی شکل آن است. اغلب به عنوان یکی از زیباترین سواحل شهری در اروپا در نظر گرفته می شود، از هجوم دریای کانتابریا توسط کوه اورگول و کوه ایگوئلدو که دو طرف آن و جزیره سانتا کلارا در مرکز خلیج قرار دارد محافظت می شود. آفتاب گرفتن، شنا و کایاک سواری از جمله فعالیت هایی است که می توانید در طول اقامت خود انجام دهید. این ساحل مجهز به امکانات و خدماتی مانند توالت، دوش و کمد و همچنین ناجیان غریق و پست های اضطراری صلیب سرخ در تابستان است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

کوه ایگوئلدو

از فونیکولار قدیمی که در سال 1912 افتتاح شد، استفاده کنید تا به بالای کوه ایگوئلدو صعود کنید و از بهترین مناظر پانوراما از خلیج La Concha و سن سباستین لذت ببرید. کوه ایگوئلدو که درست در کنار شهر قرار دارد، مقصدی پربازدید است زیرا نقاط دیدنی مانند مجسمه عجیب Peine Del Viento ، فانوس دریایی و یک پارک تفریحی با سنت دیرینه را گرد هم آورده است. ترن هوایی را از دست ندهید. آیا به دنبال اقامت در ارتفاعات سن سباستین هستید؟ هتل Mercure San Sebastián Monte Igueldo در کنار پارک، بالای تپه قرار دارد، گویی لانه عقاب است. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا و دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

بازار La Bretxa

این بازار که در طبقه همکف یک مرکز خرید قرار دارد، بازاری زیبا و دیدنی است که به گفته فروشندگان، مشهورترین سرآشپزهای این کشور در آن خرید می کنند. می توانید زیتون، روغن، شراب، ژامبون ایبری و بسیاری محصولات دیگر را خریداری کنید که می توانید بدون هیچ مشکلی در چمدان خود قرار دهید. مانند بسیاری از بازارهای دیگر، گوشه‌ای وجود دارد که در آن غرفه‌هایی برای سرو تاپاس و دیگر غذاهای محلی وجود دارد. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک یونان (اقامت سرمایه گذاری یونان) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی یونان (اقامت بدون سرمایه گذاری یونان)، کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم یونان را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا را داشته باشید.

 

کلیسای جامع سن سباستین

کلیسای جامع سن سباستین در پایان قرن نوزدهم با پیروی از دستورات سبک نئوگوتیک ساخته شد. کلیسای جامع که در محلی به عنوان کلیسای جامع شبان خوب سن سباستین شناخته می شود، در جنوب شهر قدیمی واقع شده است. نور زیبا از پنجره های فرانسوی، فضای داخلی را روشن می کند و فضایی از آرامش ایجاد می کند. جاذبه اصلی کلیسای جامع، ارگان عظیم است که یکی از بزرگترین ها در اروپا است. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتییب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

 

جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین

با چشمان خود ستاره های بین المللی سینما را در یکی از مهم ترین جشنواره های جهان ببینید. خاستگاه جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین به سال 1952 برمی گردد و در حال حاضر این رویداد یکی از 14 جشنواره مهم هنر هفتم در جهان است. اولین نمایش اروپایی جنگ ستارگان در سال 1977 در اینجا برگزار شد و هر ساله تعدادی از معتبرترین بازیگران و کارگردانان فیلم ها از جشنواره بازدید می کنند. این جشنواره که در پایان سپتامبر برگزار می‌شود، معمولاً بر تولیدات آمریکای لاتین و فیلم‌هایی که به زبان‌های اقلیت اروپایی فیلم‌برداری شده‌اند تمرکز دارد. با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا بهترین مناطق در اسپانیا را جهت سرمایه گذاری اسپانیا و دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا و درنهایت دریافت پاسپورت اسپانیا را به شما ارائه خواهند کرد.

 

بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی در سال 2023 کدامند؟

 

بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی در سال 2023 کدامند؟

 

1- ویگو (گالیسیا)

این شهر که در استان پونتودرا در منطقه خودمختار گالیسیا قرار دارد، بر اساس مطالعه تهیه شده توسط OCU، به عنوان بهترین شهر با بالاترین کیفیت زندگی در اسپانیا در نظر گرفته شده است. ویگو با ارزیابی های خوبی در زمینه آموزش، پاکیزگی، امنیت و مراقبت از محیط زیست متمایز شده است. به همین ترتیب، به عنوان یکی از بهترین شهرها برای خانواده های دارای فرزند شناخته شده است، زیرا دارای موقعیت های زیادی از اوقات فراغت، ورزش و مکان های فرهنگی می باشد. با این حال، بزرگترین نقطه ضعف شهر گالیسی، عرضه کمیاب بازار کار و املاک است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

2- ساراگوسا (آراگون)

در رتبه دوم نظرسنجی OCU، ساراگوزا، مرکز استانی که نام او را یدک می‌کشد، قرار داده است. شهر آراگونی از همه جنبه هایی که در ارزیابی در نظر گرفته شده بود، مورد توجه شهروندان قرار گرفت. تنها نقطه ضعف ساراگوسا این است که به تلاش بیشتری در تمیز کردن و مدیریت زباله نیاز دارد. با این حال، از نظر تحرک، خدمات بهداشتی، اشتغال، تحصیل، فرهنگ، ورزش و اوقات فراغت، در بالاترین رتبه لیست قرار دارد. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

3- بیلبائو (کشور باسک)

در جایگاه سوم بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی، بیلبائو را می‌یابیم. در حال حاضر، این شهر در حال احیای فرآیند زیبایی‌ شهری، اجتماعی و اقتصادی است که توسط موزه نمادین گوگنهایم بیلبائو رهبری می‌شود. در نظرسنجی OCU، این شهر از بسیاری جهات مثبت ارزیابی شد، اما هزینه زندگی، بازار املاک و مستغلات به عنوان نکاتی برای بهبود در نظر گرفته شدند. از میان تمام روش های اقامت دائم، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

4- وایادولید (کاستیا و لئون)

در جایگاه چهارم، شهری در شبه جزیره ایبری، والادولید را می یابیم. این شهر نیز مانند ویگو یکی از شهرهایی است که رضایت از هزینه های زندگی در آن بیشتر است. به همین ترتیب، درصد قابل توجهی از مردم اعلام کردند که از بازار کار ارائه شده توسط مرکز استان وایادولید راضی هستند.

 

5- کوردوبا (اندلس)

شهری که 5 شهر برتر برای زندگی در اسپانیا را تکمیل می کند کوردوبا است که واقع در اندلس و مرکز استانی است که هم نام خود می باشد. کوردوبا سومین شهر بزرگ و پرجمعیت اندلس پس از سویا و مالاگا است و در بررسی OCU از نظر خدمات بهداشتی بسیار مطلوب ارزیابی شده است.

 

6- مالاگا (اندلس)

مالاگا ششمین شهر در لیست منتشرشده توسط OCU در مورد کیفیت زندگی ارائه شده توسط پرجمعیت ترین شهرهای اسپانیا است و تراز کلی نسبتاً مثبتی به دست آورده است. باید تاکید کنیم که این شهر دومین شهر پرجمعیت در اندلس و ششمین شهر در اسپانیا و همچنین بزرگترین شهر در میان شهرهایی است که پایتخت های منطقه ای نیستند.

 

7- والنسیا (والنسیا)

پایتخت باغ های توریا در نتایج نظرسنجی OCU در رتبه هفتم قرار دارد. والنسیا پس از مادرید و بارسلونا سومین شهر پرجمعیت و منطقه شهری اسپانیا است و طبق ارزیابی‌هایی که در این مطالعه صورت پذیرفت، ساکنان آن رضایت زیادی از املاک و مستغلات دارند.

 

8- گیخون (شاهزاده آستوریاس)

در جایگاه هشتم، گیخون را می‌بینیم، شهری اسپانیایی با طبقه‌بندی تاریخی که شاهزاده آستوریاس در آن واقع شده است و پرجمعیت‌ترین منطقه شهری می باشد. طبق نظرسنجی، این شهر پس از شهر ویگو، امن ترین شهر اسپانیا می باشد.

 

9- آلیکانته (والنسیا)

این شهر در مطالعه انجام شده توسط OCU در رتبه نهم قرار دارد. آلیکانته متعلق به منطقه والنسیا است و همانند بارسلونا و والنسیا یک شهر بندری محسوب می شود. این شهر در حال حاضر دومین شهر پرجمعیت در منطقه و یازدهمین شهر پرجمعیت در کشور اسپانیا محسوب می شود. در نظرسنجی بر اساس بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی، ساکنان آلیکانته رضایت مثبتی از اکثر خدمات به جز مدیریت زباله داشتند.

 

10- سویا (اندلس)

در بین 10 شهر برتر برای زندگی در اسپانیا، سویا، پایتخت منطقه خودمختار اندلس را می بینیم. سویا پرجمعیت ترین شهر اندلس و چهارمین شهر پرجمعیت اسپانیا پس از مادرید، بارسلونا و والنسیا است.

 

11- لاس پالماس د گرن کاناریا (جزایر قناری)

پایتخت جزیره گرن کاناریا، استان لاس پالماس و منطقه خودمختار جزایر قناری (پایتخت مشترک با سانتا کروز د تنریف) جایگاه یازدهم را در فهرست بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی در سال 2021 به خود اختصاص داده است. پالماس د گرن کاناریا بیش از 381 هزار نفر جمعیت دارد که آن را پرجمعیت ترین شهر جزایر قناری و نهمین شهر اسپانیا می کند.

 

12- مورسیا (منطقه مورسیا)

مورسیا در منطقه خودمختار مورسیا، رتبه دوازدهم را در نتایج ارائه شده توسط OCU در مورد کیفیت زندگی به دست آورد. در حال حاضر، مورسیا با بیش از 459 نفر جمعیت، هفتمین شهر پرجمعیت اسپانیا است.

 

13- پالما د مایورکا (جزایر بالئاریک)

پالما د مایورکا جایگاه سیزدهم را در لیست کیفیت زندگی OCU به خود اختصاص داده است. این شهر پایتخت جزیره مایورکا و منطقه خودمختار جزایر بالئاریک است که در بخش غربی دریای مدیترانه و در داخل جزیره واقع شده است. ساکنان  پالما بیان کردند که با توجه به جنبه های مثبت این شهر مانند مسکن، نظافت و مدیریت زباله، معیار قابل بهبود در این شهر امنیت خواهد بود.

 

14- بارسلونا (کاتالونیا)

شهر بارسلونا بر اساس مطالعات OCU در رتبه چهاردهم بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی قرار دارد. با این حال، بارسلونا علیرغم اینکه از سایر شهرها پایین تر است، از نظر معیارهای زیست محیطی و مدیریت پسماند و همچنین تحصیل ارزیابی خوبی دارد.

 

15- مادرید (مادرید)

مادرید به همراه بارسلونا در انتهای لیست بهترین شهرهای اسپانیا برای زندگی قرار دارند. در مورد پایتخت، جنبه هایی مانند آموزش، هزینه زندگی و خدمات بهداشتی وجود داشت که ارزیابی منفی دریافت کرد و موارد دیگر مانند مسکن که در درجه متوسط ​​ارزیابی شد. مادرید پرجمعیت ترین شهر در اسپانیا است که در حال حاضر بیش از 3300000 نفر در آنجا زندگی می کنند.

 

با این حال، باید تاکید کنیم که این مطالعه نتایج خود را بر اساس نظرات ساکنان در پرجمعیت‌ترین شهرهای اسپانیا بیان کرده است و معیارهایی مانند دسترسی به اشتغال و فعالیت‌های فرهنگی را برجسته می‌کند. با وجود این، باید در نظر داشته باشید که تصمیم برای زندگی در یکی از این شهرها یا در شهرهای دیگری که در این رتبه بندی قرار ندارند، به شرایط شما بستگی دارد. اکنون، در مورد شهرهایی که برای اقامت از طریق سرمایه گذاری و ویزای طلایی یا خرید املاک و مستغلات تصمیم گرفته اید، باید جزئیات بیشتری را بدانید تا روند خود را بدون دردسر انجام دهید.

شهر ماردید اسپانیا (Madrid)

معرفی شهر مادرید

مادرید پایتخت و پرجمعیت ترین شهر اسپانیا است. این شهر تقریباً 3.4 میلیون نفر جمعیت دارد و جمعیت کلان شهری آن تقریباً 6.7 میلیون نفر است. این دومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا (EU) است و منطقه شهری تک مرکزی آن دومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. این شهرداری 604.3 کیلومتر مربع (233.3 مایل مربع) منطقه جغرافیایی را پوشش می دهد. مادرید بر روی رودخانه Manzanares در بخش مرکزی شبه جزیره ایبری قرار دارد. پایتخت اسپانیا (تقریباً بدون وقفه از سال 1561) و جامعه خودمختار اطراف مادرید (از سال 1983) مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور اسپانیا است. این شهر در یک دشت مرتفع در حدود 300 کیلومتر (190 مایل) از نزدیکترین مکان ساحلی واقع شده است. آب و هوای مادرید دارای تابستان های گرم و زمستان های خنک است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی ایتالیا، اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک ایتالیا، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری ایتالیا می باشد.

 

اقتصاد شهر مادرید

جامعه شهری مادرید دومین تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا را دارد و تأثیر آن در سیاست، آموزش، سرگرمی، محیط زیست، رسانه، مد، علم، فرهنگ و هنر، همگی به جایگاه مادرید به عنوان یکی از شهرهای بزرگ جهانی کمک می کنند. مادرید به دلیل بازده اقتصادی، استاندارد بالای زندگی و اندازه بازار، مرکز اصلی مالی و قطب اقتصادی پیشرو در شبه جزیره ایبری و جنوب اروپا محسوب می شود. این منطقه شهری میزبان شرکت های بزرگ اسپانیایی مانند Telefónica، Iberia، BBVA و FCC است. این شهر بخش عمده ای از عملیات بانکی را در کشور اسپانیا و بیشترین تعداد صفحات وب را تولید می کند. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت یونان، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی یونان، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری یونان، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در یونان.

 

اعتبار بین المللی شهر مادرید

مادرید مقر سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد (UNWTO)، دبیرخانه کل ایبرو-آمریکایی (SEGIB)، سازمان ایالات ایبرو-آمریکایی (OEI) و هیئت نظارت بر منافع عمومی (PIOB) را در خود جای داده است. همچنین میزبان تنظیم‌کننده‌ها و مروجین بین‌المللی اصلی زبان اسپانیایی از جمله کمیته دائمی انجمن آکادمی‌های زبان اسپانیایی، مقر آکادمی سلطنتی اسپانیا (RAE)، موسسه سروانتس و بنیاد زبان اسپانیایی نوظهور (FundéuRAE) می باشد. در مادرید نمایشگاه های بزرگی مانند FITUR، ARCO، SIMO TCI و هفته مد مادرید برگزار می شود. مادرید میزبان دو باشگاه فوتبال مطرح در جهان، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید است. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری فرانسه، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک فرانسه، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای فرانسه یا اقامت طلایی فرانسه (ویزای طلایی فرانسه) می باشد.

 

آثار تاریخی شهر مادرید

در حالی که مادرید دارای زیرساخت های مدرن است، ظاهر تاریخی بسیاری از محله ها و خیابان های تاریخی و زیبای خود را حفظ کرده است. از دیدنی های آن می توان به پلازا مایور، کاخ سلطنتی مادرید، پارک بوئن رتیرو ( تاسیس سال 1631) و تئاتر سلطنتی به همراه خانه اپرای بازسازی شده 1850 اشاره کرد. ساختمان کتابخانه ملی قرن نوزدهم (تاسیس در سال 1712) حاوی برخی از آرشیوهای بسیار قدیمی و تاریخی، از مکان های دیدنی این شهر می باشد. بسیاری از موزه های ملی از جمله مثلث طلایی هنر، واقع در امتداد پاسئو دل پرادو و شامل سه موزه هنری است: موزه پرادو، موزه رینا سوفیا، موزه هنر مدرن و موزه تیسن-بورنمیسا، که تکمیل کنند آثار موزه است. همچنین کاخ و فواره سیبلس به یکی از نمادهای تاریخی شهر مادرید تبدیل شده است. شهردار مادرید خوزه لوئیس مارتینز-آلمیدا از حزب مردم می باشد. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک پرتغال (اقامت سرمایه گذاری پرتغال) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی پرتغال (اقامت بدون سرمایه گذاری پرتغال)، کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم پرتغال را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و پرتغال را داشته باشید.

شهر بارسلونا اسپانیا (Barcelona)

معرفی شهر بارسلونا

بارسلون شهری در ساحل شمال شرقی اسپانیا می باشد. این شهر پایتخت و بزرگترین شهر جامعه خودمختار کاتالونیا و همچنین دومین شهرداری پرجمعیت اسپانیا است. با جمعیت 1.6 میلیون نفر در محدوده شهر، منطقه شهری آن به شهرداری های مجاور متعدد در استان بارسلونا گسترش می یابد و حدود 4.8 میلیون نفر را در خود جای داده است که آن را به پنجمین منطقه شهری پرجمعیت اتحادیه اروپا پس از پاریس، مادرید و میلان تبدیل می کند. این یکی از بزرگترین کلان شهرهای دریای مدیترانه است که در ساحل بین دهانه رودخانه های لوبرگات و بسوس واقع شده است و از غرب به رشته کوه سرا د کولسرولا محدود می شود که بلندترین قله آن 512 متر (1680 فوت) است. شما می توانید با اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک یونان (اقامت سرمایه گذاری یونان) و اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی یونان (اقامت بدون سرمایه گذاری یونان)، کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم یونان را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و پرتغال را داشته باشید.

 

تاریخ شهر بارسلونا

بارسلونا که به عنوان یک شهر رومی تأسیس شد، در قرون وسطی پایتخت شهرستان بارسلون شد. پس از پیوستن به پادشاهی آراگون برای تشکیل کنفدراسیون تاج آراگون، بارسلونا، که همچنان پایتخت شاهزاده کاتالونیا بود، به مهم ترین شهر در تاج آراگون و مرکز اصلی اقتصادی و اداری این کشور تبدیل شد. تاج که تنها توسط والنسیا سبقت گرفت، اندکی قبل از اتحاد خاندانی بین تاج کاستیل و تاج آراگون در سال 1492 از سلطه اعراب توسط کاتالان ها خارج شد. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

 

میراث فرهنگی شهر بارسلونا

بارسلونا دارای میراث فرهنگی غنی است و امروزه یک مرکز فرهنگی مهم و یک مقصد عمده گردشگری است. آثار معماری Antoni Gaudí و Lluís Domènech i Montaner که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند، بسیار مشهور هستند. این شهر معتبرترین دانشگاه های اسپانیا (دانشگاه بارسلونا و دانشگاه پومپئو فابرا) را در خود جای داده است. مقر اتحادیه مدیترانه در بارسلونا قرار دارد. این شهر به دلیل میزبانی بازی های المپیک تابستانی 1992 و همچنین کنفرانس ها و نمایشگاه های در سطح جهانی و همچنین بسیاری از مسابقات ورزشی بین المللی شناخته شده است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

ارتباطات شهر بارسلونا

بارسلونا یک مرکز فرهنگی، اقتصادی و مالی در جنوب غربی اروپا و همچنین مرکز اصلی بیوتکنولوژی در اسپانیا است. به عنوان یک شهر پیشرو در جهان، نفوذ بارسلونا در امور اجتماعی-اقتصادی جهانی آن را واجد شرایط برای وضعیت شهر جهانی (بتا +) می کند. بارسلون یک شهر استراتژیک در زمینه حمل و نقل است که شامل بندر بارسلون که یکی از اصلی ترین بندرهای اروپایی و شلوغ ترین بندر مسافری اروپا، یک فرودگاه بین المللی، یک شبکه بزرگراهی گسترده و خط قطار سریع السیر با اتصال به فرانسه و بقیه اروپا فرودگاه بارسلون-ال پرات است که سالانه بیش از 50 میلیون مسافر را جابجا می کند. همکاران ما در مجموعه پلاتین ویزا برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا، دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

 

شهر والنسیا اسپانیا (Valencia)

معرفی شهر والنسیا

والنسیا پایتخت منطقه خودمختار والنسیا و سومین شهرداری پرجمعیت اسپانیا با 791413 نفر جمعیت است. همچنین این شهر مرکز استان والنسیا می باشد. والنسیا دارای منطقه شهری وسیعی با جمعیت حدود 1.6 میلیون نفر می باشد که یکی از مناطق شهری اصلی در دریای مدیترانه را تشکیل می‌دهد. این شهر در سواحل توریا، در ساحل شرقی شبه جزیره ایبری، در خلیج والنسیا، در شمال تالاب آلبوفرا واقع شده است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا می باشد.

 

تاریخ والنسیا

والنسیا در سال 138 قبل از میلاد به عنوان مستعمره روم تأسیس شد. در قرن هشتم در این شهر، سیستم‌های آبیاری و محصولات جدید به وجود آمد. فتح مسیحیان آراگون در سال 1238 اتفاق افتاد و درنتیجه این شهر پایتخت پادشاهی والنسیا شد. جمعیت شهر در قرن پانزدهم به دلیل تجارت با بقیه شبه جزیره ایبری، بنادر ایتالیا و سایر مکان‌های دریای مدیترانه رشد کرد و در پایان قرن به یکی از بزرگترین شهرهای اروپایی تبدیل شد. فعالیت اقتصادی شهر که قبلاً از ظهور اقیانوس اطلس به ضرر دریای مدیترانه در شبکه های تجاری جهانی و ناامنی ایجاد شده توسط دزدی دریایی در طول قرن شانزدهم آسیب دیده بود، پس از اخراج موریسکوها در سال 1609 یک مرکز بزرگ تولید ابریشم در قرن هجدهم دچار بحران شد. این شهر به عنوان مقر دولت اسپانیا از سال 1936 تا 1937 در طول جنگ داخلی اسپانیا خدمت کرد. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در فرانسه و اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا.

 

بندر والنسیا

بندر این شهر پنجمین بندر پرتردد کانتینری در اروپا و دومین بندر شلوغ کانتینری در دریای مدیترانه است. این شهر در رتبه بندی شهرهای جهان به عنوان یک شهر جهانی در سطح گاما رتبه بندی شده است. مرکز تاریخی آن یکی از بزرگترین مرکزهای اسپانیا است که تقریباً 169 هکتار (420 هکتار) دارد. والنسیا به دلیل تاریخ طولانی خود دارای جشن ها و سنت های متعددی است، مانند فالز، که در سال 1965 به عنوان فستیوال مورد علاقه توریستی ملی اسپانیا و در نوامبر 2016 توسط یونسکو به عنوان میراث فرهنگی ناملموس معرفی شد. در سال 2022، این شهر به عنوان شهر جهانی و مقصد برتر برای مهاجران، بر اساس معیارهایی مانند کیفیت زندگی و مقرون به صرفه بودن انتخاب شد. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

شهر سویا اسپانیا (Seville)

معرفی شهر سویا

سویا پایتخت و بزرگترین شهر جامعه خودمختار اسپانیا در اندلس و استان سویا است. این شهر در پایین دست رودخانه گوادالکیویر، در جنوب غربی شبه جزیره ایبری واقع شده است. سویا دارای جمعیت شهری حدود 685000 نفر تا سال 2021 و جمعیت کلان شهری آن حدود 1.5 میلیون نفر است که آن را به بزرگترین شهر اندلس، چهارمین شهر بزرگ اسپانیا و بیست و ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا تبدیل می کند. شهر قدیمی آن، با مساحت 4 کیلومتر مربع (2 مایل مربع)، شامل سه مکان ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است: مجموعه کاخ آلکازار، کلیسای جامع و آرشیو عمومی هند. بندر سویا که در حدود 80 کیلومتری اقیانوس اطلس قرار دارد، تنها بندر رودخانه ای در اسپانیا است. پایتخت اندلس دارای دمای گرم در تابستان است و حداکثر دمای روزانه به طور معمول بالای 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) در ژوئیه و آگوست است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

تاریخ سویا

سویا به عنوان شهر رومی هیسپالیس تأسیس شد. سویا که پس از فتح اسلامی در سال 711 به نام اشبیلیه شناخته شد، پس از فروپاشی خلافت قرطبه در اوایل قرن یازدهم، به مرکز مستقل سویا تبدیل شد. بعداً توسط آلمورایدها و الموحدها اداره شد تا اینکه در سال 1248 به تاج کاستیل پیوست. قرن هفدهم در سویا نمایانگر درخشان ترین شکوفایی فرهنگ شهر بود. پس از آن، کاهش تدریجی اقتصادی و جمعیتی آغاز شد، زیرا شرایط نامطلوب در گوادالکیویر، انحصار تجاری را مجبور به نقل مکان به بندر نزدیک کادیز کرد. قرن بیستم در سویا شاهد مصیبت‌های جنگ داخلی اسپانیا، نقاط عطف فرهنگی تعیین کننده مانند نمایشگاه ایبرو-آمریکایی در سال 1929 و اکسپو 92 و انتخاب شهر سویا به عنوان پایتخت جامعه خودمختار اندلس بود. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در فرانسه و اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا.

شهر ساراگوسا (Zaragoza)

معرفی شهر ساراگوسا

ساراگوسا مرکز استان ساراگوسا و منطقه خودمختار آراگون، اسپانیا است. این شهر در کنار رودخانه ابرو و شاخه های آن، Huerva و Gállego، تقریباً در مرکز آراگون قرار دارد. در 1 ژانویه 2021 جمعیت شهرداری ساراگوسا 675301 نفر (پنجمین شهر پرجمعیت اسپانیا) در زمینی به مساحت 973.78 کیلومتر مربع (375.98 مایل مربع) بود. جمعیت کلان شهر در سال 2006 حدود 783763 نفر برآورد شده است. شهرداری بیش از 50 درصد از جمعیت آراگون را در خود جای داده است. این شهر در ارتفاع حدود 208 متری (682 فوت) از سطح دریا قرار دارد. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

فرهنگ و تاریخ شهر ساراگوسا

ساراگوسا در تابستان 2008 میزبان اکسپو 2008 نمایشگاه جهانی آب و توسعه پایدار بود. همچنین کاندیدای پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2012 بود. این شهر به‌خاطر فولکلور، غذاهای محلی و مکان‌های شاخصی مانند بازیلیکا دل پیلار، کلیسای جامع لا سئو و کاخ الجافریا مشهور است. به همراه La Seo و Aljafería، چندین ساختمان دیگر بخشی از معماری Mudéjar آراگون را تشکیل می‌دهند که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. Fiestas del Pilar یکی از مشهورترین فستیوال ها در اسپانیا است. ساراگوسا در شمال شرقی شبه جزیره ایبری، در فرورفتگی نسبتاً خشکی که توسط دره ابرو تشکیل شده است، قرار دارد. رودخانه ابرو در قسمت غرب، شمال غرب، شرق و جنوب شرق جریان دارد و در ارتفاع 205 متری از سطح دریا وارد شهر می شود و در ارتفاع 180 متری از سطح دریا از شهر خارج می شود. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

 

موقعیت جغرافیایی شهر ساراگوسا

این شهر در مرکز جغرافیایی شش ضلعی شهرهای اسپانیایی بیلبائو، مادرید، والنسیا، بارسلونا و شهرهای فرانسوی بوردو و تولوز قرار دارد. مساحت این شهرداری 973.78 کیلومتر مربع (375.98 مایل مربع) است که آن را نهمین شهرداری بزرگ اسپانیا می کند. در حالی که سواحل رودخانه تا حد زیادی مسطح هستند، قلمروی که در کنار آن‌ها قرار دارد می‌تواند زمینی ناهموار را به نمایش بگذارد که شامل موئلاها و دره‌ها می‌شود. ارتفاعات اطراف تا ارتفاع حدود 600 تا 750 متر از سطح دریا افزایش می یابد. مکان های نزدیک به پیچ و خم های ابرو دارای فروچاله هایی هستند که از فرونشست خاک غنی از گچ تشکیل شده اند که می توانند حوضچه هایی را تشکیل دهند. همچنین نمونه‌ای از تالاب اندورهیک فصلی، لا سولفوریکا، در تالاب‌های واقع در بخش جنوبی شهرداری وجود دارد. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

آب و هوای ساراگوسا

ساراگوسا دارای آب و هوای نیمه خشک می باشد، زیرا در یک حوضه وسیع قرار دارد که کاملاً توسط کوه هایی احاطه شده است که هوای مرطوب اقیانوس اطلس و مدیترانه را مسدود می کند. میانگین بارندگی سالانه 322 میلی متر (12.7 اینچ) با روزهای آفتابی فراوان است و بارانی ترین فصول بهار (آوریل تا مه) و پاییز (سپتامبر تا نوامبر) با خشکسالی نسبی در تابستان (ژوئیه تا آگوست) و زمستان است. دمای هوا در تابستان گرم است و به 44.5 درجه سانتیگراد (112.1 درجه فارنهایت) می رسد و در زمستان خنک است و به دلیل مه (حدود بیست روز از نوامبر تا ژانویه) باد سرد و خشکی می وزد. شما می توانید با اقامت تمکن مالی اسپانیا (اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت تمکن مالی یونان (اقامت بدون سرمایه گذاری یونان) و اقامت خرید ملک اسپانیا (اقامت سرمایه گذاری اسپانیا)، اقامت خرید ملک یونان (اقامت سرمایه گذاری یونان) کارت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم یونان را دریافت نمائید و تجربه زندگی در اسپانیا و یونان را داشته باشید.

 

شهر مالاگا (Málaga)

معرفی شهر مالاگا

شهر مالاگا مرکز استان مالاگا، در منطقه خودمختار اندلس است. این شهر با جمعیت 578460 نفر در سال 2020، دومین شهر پرجمعیت اندلس و ششمین شهر پرجمعیت کشور اسپانیا است. شهر مالاگا در جنوب ایبریا در کوستا دل سول ("ساحل خورشید") مدیترانه، عمدتاً در ساحل چپ گوادالهورس قرار دارد. هسته شهری ابتدا در فضای بین تپه جبلالفارو و گوادال مدینا توسعه یافت. مالاگا در جنوب شبه جزیره ایبری، در کوستا دل سول در سمت شمالی دریای آلبوران (غربی ترین بخش دریای مدیترانه) واقع شده است. در حدود 100 کیلومتری (62 مایلی) شرق تنگه جبل الطارق و حدود 130 کیلومتری (81 مایلی) شرق تاریفه (جنوبی ترین نقطه قاره اروپا) و حدود 130 کیلومتر (81 مایل) تا شمال آفریقا قرار دارد. رشته کوه (Montes de Málaga) بخشی از منطقه Penibaetic در شمال شرقی شهر قرار دارد. بالاترین نقطه در این محدوده Pico Reina است که تا 1031 متر (3383 فوت) از سطح دریا بالا می رود. مرکز شهر در اطراف دهانه Guadalmedina و نزدیک به دهانه Guadalhorce (جایی که فرودگاه قرار دارد) قرار دارد. نهر توتالان مرز شرقی مالاگا با شهرداری رینکون د لا ویکتوریا را تشکیل می دهد. جبلالفارو کوهپایه ای به ارتفاع 130 متر (427 فوت) است که از آن قلعه جبلالفارو و قلعه آلکازابا مشرف به شهر است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

تاریخ شهر مالاگا

تاریخ مالاگا حدود 2800 سال را در بر می گیرد و آن را به یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپای غربی تبدیل می کند که دائماً مسکونی بوده است. به گفته بسیاری از محققان، حدود 770 سال قبل از میلاد توسط فنیقی ها از صور به نام مالاکا تأسیس شد. از قرن ششم قبل از میلاد این شهر تحت سلطه کارتاژ باستان بود و از سال 218 قبل از میلاد تحت حاکمیت روم بود و به دلیل تولید گاروم از نظر اقتصادی رونق داشت. در قرن هشتم، پس از یک دوره حکومت ویزیگوتیک و بیزانس، تحت حکومت اسلامی قرار گرفت. در سال 1487، کاستیا در بحبوحه جنگ گرانادا، کنترل شهر را به دست آوردند. در قرن نوزدهم، شهر دچار یک دوره صنعتی شدن شد (که در آن بورژوازی محلی شکوفا شد) و به دنبال آن در یک سوم پایانی قرن تمام پارامترهای اجتماعی-اقتصادی کاهش یافت. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

 

اقتصاد شهر مالاگا

مهم ترین بخش های تجاری در مالاگا، گردشگری، ساخت و ساز و خدمات فناوری هستند، اما بخش های دیگری مانند حمل و نقل و تدارکات شروع به گسترش می کنند. مالاگا به عنوان مرکز فناوری تجمیع شده است و شرکت‌ها عمدتاً در پارک فناوری مالاگا (پارک فناوری اندلس) متمرکز شده‌اند. این شهر میزبان بزرگترین بانک منطقه، یونیکاجا، است و چهارمین شهر اسپانیا از نظر فعالیت اقتصادی پس از مادرید، بارسلونا و والنسیا است. از نظر حمل و نقل، مالاگا توسط فرودگاه مالاگا-کوستا دل سول و بندر مالاگا خدمات رسانی می شود، در حالی که شهر از سال 2007 به شبکه راه آهن پرسرعت متصل شده است. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

شهر مورسیا (Murcia)

معرفی شهر مورسیا

مورسیا شهری در جنوب شرقی اسپانیا، مرکز و پرجمعیت ترین شهر جامعه خودمختار منطقه مورسیا و هفتمین شهر بزرگ این کشور است. جمعیت آن در سال 2021، 460349 نفر (حدود یک سوم کل جمعیت منطقه) است. جمعیت کل منطقه شهری 672773 نفر در سال 2020 است که مساحت شهری 1230.9 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. شهر مورسیا بر روی رودخانه سگورا، در جنوب شرقی شبه جزیره ایبری واقع شده است. آب و هوای آن با تابستان های گرم، زمستان های معتدل و بارش نسبتاً کم است. مورسیا توسط امیر قرطبه عبدالرحمن دوم در سال 825 با نام مرسیه (به عربی: مرسیة) تأسیس شد. اکنون این شهر عمدتاً یک شهر خدماتی و یک شهرک دانشگاهی است. نکات برجسته برای بازدیدکنندگان عبارتند از: کلیسای جامع مورسیا و تعدادی ساختمان باروک، غذاهای محلی معروف، راهپیمایی هفته مقدس، آثار هنری مجسمه‌ساز مشهور مورسیا، فرانسیسکو سالزیلو، و فستیوال پریماورا (جشنواره بهار). یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

جغرافیای شهر مورسیا

شناخته شده ترین و غالب ترین جنبه چشم انداز منطقه شهری مورسیا، باغ  های بسیار زیبا می باشد. علاوه بر باغات و مناطق شهری، وسعت وسیع منطقه شهرداری از مناظر مختلفی از جمله بیشه های درختان کاج کاراسکو در رشته کوه های پیش ساحلی تشکیل شده است. یک پارک طبیعی بزرگ، Parque Regional de Carrascoy y el Valle، درست در جنوب شهر قرار دارد. این شهر به عنوان پایتخت کمارکا Huerta de Murcia به دلیل سنت طولانی کشاورزی و تولید و صادرات میوه، سبزیجات و گل، "باغ اروپا" نامیده می شود. مورسیا در نزدیکی مرکز یک دشت حاصلخیز کم ارتفاع به نام هوئرتا (باغستان یا تاکستان) مورسیا قرار دارد. رودخانه سگورا و شاخه سمت راست آن، گوادالنتین، از این منطقه می گذرد. این شهر، 43 متر (141 فوت) از سطح دریا ارتفاع دارد و مساحت آن تقریباً 882 کیلومتر مربع (341 مایل مربع) می باشد. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

 

آب هوای شهر مورسیا

مورسیا دارای آب و هوای نیمه خشک گرم همراه با زمستان های معتدل و تابستان های بسیار گرم می باشد. به طور متوسط بیش از 320 روز در سال همراه با حضور خورشید در آسمان است. همچنین گاهی اوقات در مورسیا باران شدید و سیل آسا می‌بارد. در سردترین ماه ژانویه، میانگین دما در روز 16.6 درجه سانتیگراد (62 درجه فارنهایت) و در شب 4.7 درجه سانتیگراد (40 درجه فارنهایت) است. در گرم ترین ماه، آگوست، محدوده دمایی از 34.2 درجه سانتیگراد (94 درجه فارنهایت) در روز به 20.9 درجه سانتیگراد (70 درجه فارنهایت) در شب می رسد. دما تقریباً همیشه حداقل در یک یا دو روز در سال به 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) می رسد. در واقع، مورسیا نزدیک به بالاترین رکورد ثبت شده در جنوب اروپا از زمان شروع رکوردهای هواشناسی در سال 1950 است. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

شهر پالما (Palma)

معرفی شهر پالما

پالما که با نام پالما د مایورکا نیز شناخته می‌شود (به طور رسمی بین سال‌های 1983 و 1988، 08-2006 و 16-2012) پایتخت و بزرگترین شهر جامعه خودمختار جزایر بالئاریک در اسپانیا است. این در ساحل جنوبی مایورکا در خلیج پالما واقع شده است. مجمع الجزایر کابررا، اگرچه به طور گسترده از پالما جدا شده است، اما از نظر اداری بخشی از شهرداری محسوب می شود. از سال 2018، فرودگاه پالما سالانه به بیش از 29 میلیون مسافر خدمات رسانی می کند. پالما به عنوان یک اردوگاه رومی بر روی بقایای یک سکونتگاه تالایوتیک تأسیس شد. این شهر در طول سقوط امپراتوری روم غربی مورد حملات وندال‌های متعددی قرار گرفت، سپس توسط امپراتوری بیزانس دوباره تسخیر شد، سپس توسط مورها (که آن را مدینه مایورقا نامیدند) و در قرن سیزدهم توسط جیمز اول آراگون مستعمره شد. پالما یک شهر بزرگ و بندر دریایی است که در جنوب غربی مایورکا، جزیره‌ای در غرب دریای مدیترانه و متعلق به مجمع‌الجزایر بالئاریک واقع شده است. مساحت شهر حدود 21.355 کیلومتر مربع (8.245 مایل مربع) با ارتفاع 13 متر (43 فوت) از سطح دریا است. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

 

جغرافیا شهر پالما

مرکز شهر پالما در شمال خلیج همنام (بادیا د پالما در زبان محلی کاتالان) واقع شده است. منطقه ای که به سمت شرق امتداد دارد، این شهر یک دشت حاصلخیز مسطح است که به نام Es Pla شناخته می شود. در شمال و غرب، این شهر با سرا د ترامونتانا، رشته کوه اصلی جزیره، و یک سایت میراث جهانی یونسکو هم مرز است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

آب و هوا شهر پالما

پالما دارای آب و هوای مدیترانه ای تابستانی گرم (Köppen: Csa) با میانگین دمای سالانه 18.2 درجه سانتی گراد (65 درجه فارنهایت) است. در سردترین ماه ژانویه، میانگین دمای بالا 15.4 درجه سانتیگراد (60 درجه فارنهایت) است، در حالی که متوسط دمای پایین 8.3 درجه سانتیگراد (47 درجه فارنهایت) است. در گرم ترین ماه، آگوست، میانگین دمای بالا 29.8 درجه سانتیگراد (86 درجه فارنهایت) و کمترین آن 22.5 درجه سانتیگراد (73 درجه فارنهایت) است. پاییز مرطوب ترین فصل است و گاهی اوقات باران های شدید و طوفان می بارد. میانگین ساعات آفتابی حدود 2800 در سال است. این شهر زمستان های معتدل و تابستان های گرم دارد. با توجه به اینکه قیمت خانه در اسپانیا بسیار مناسب و خرید خانه در اسپانیا بسیار معقول می باشد، همکاران ما بهترین مناطق در اسپانیا را جهت سرمایه گذاری اسپانیا و دریافت کارت اقامت دائم اسپانیا و درنهایت دریافت پاسپورت اسپانیا را به شما ارائه خواهند کرد.

شهر لاس پالماس (Las Palmas)

معرفی شهر لاس پالماس

لاس پالماس با نام رسمی لاس پالماس د گرن کاناریا، یک شهر اسپانیایی و پایتخت گرن کاناریا، در جزایر قناری، در اقیانوس اطلس است. این شهر مرکز جزایر قناری (به طور مشترک با سانتا کروز د تنریف) و پرجمعیت ترین شهر در منطقه خودمختار جزایر قناری و نهمین شهر بزرگ و پرجمعیت اسپانیا با جمعیت بیش از 38 هزار نفر در سال 2020 است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

موقعیت جغرافیایی شهر لاس پالماس

لاس پالماس در قسمت شمال شرقی جزیره گرن کاناریا، در حدود 150 کیلومتری (93 مایلی) غرب ساحل مراکش در اقیانوس اطلس واقع شده است. لاس پالماس آب و هوای گرم بیابانی را تجربه می‌کند که با جریان هوای خنک‌ جزایر قناری با دمای گرم در طول سال جبران می‌شود. میانگین دمای سالانه آن 21.2 درجه سانتیگراد (70.2 درجه فارنهایت) است. این شهر در سال 1478 تأسیس شد و تا قرن هفدهم پایتخت جزایر قناری به حساب می آمد. این محل خانه وزارت ریاست جمهوری قناری (مشترک در یک دوره چهار ساله با سانتا کروز د تنریف) و همچنین نیمی از وزارتخانه ها و هیئت های دولت قناری و دادگاه عالی دادگستری جزایر قناری است. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

 

آب و هوای شهر لاس پالماس

لاس پالماس دارای آب و هوای گرم بیابانی (BWh) با تابستان های گرم و خشک و زمستان های گرم است که آن را به عنوان آب و هوای گرمسیری طبقه بندی می کند. میانگین دمای سالانه آن 21.2 درجه سانتیگراد (70.2 درجه فارنهایت) تا 28 درجه سانتیگراد (82 درجه فارنهایت) در طول روز و 18 درجه سانتیگراد (64 درجه فارنهایت) در شب است. در ژانویه، سردترین ماه، دما معمولاً بین 19 تا 23 درجه سانتیگراد (66 تا 73 درجه فارنهایت و گاهی اوقات بالاتر) در طول روز و حدود 15 تا 16 درجه سانتیگراد (59 تا 61 درجه فارنهایت) در شب است. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

شهر بیلبائو (Bilbao)

معرفی شهر بیلبائو

شهر بیلبائو شهری در شمال اسپانیا، بزرگترین شهر در استان بیسکای و در کل کشور باسک است. این شهر همچنین بزرگترین شهر در شمال اسپانیا است. بیلبائو دهمین شهر بزرگ اسپانیا با جمعیت بیش از 340000 نفر در سال 2019 است. بیلبائو بزرگ با جمعیت بیش از 870000 نفر پنجمین منطقه شهری بزرگ در اسپانیا است. شهر بیلبائو در بخش شمالی مرکزی اسپانیا، حدود 16 کیلومتر (10 مایل) جنوب خلیج بیسکای با توسعه اجتماعی اقتصادی خوبی واقع شده است. هسته اصلی شهری آن توسط دو رشته کوه کوچک با ارتفاع متوسط 400 متر (1300 فوت) احاطه شده است. آب و هوای آن توسط سیستم‌های کم فشار خلیج بیسکای و هوای ملایم شکل گرفته است، دمای تابستان با آفتاب کم و بارندگی زیاد تعدیل شده است. محدوده دمای سالانه نسبت به عرض جغرافیایی آن کم است. آیا می دانید اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی اسپانیا و خرید ملک در اسپانیا و همچنین اقامت یونان از طریق تمکن مالی یونان و خرید ملک در یونان به ترتیب منجر به دریافت پاسپورت اسپانیا و دریافت پاسپورت یونان می شود.

 

اقتصاد شهر بیلبائو

پس از تأسیس آن در اوایل قرن چهاردهم توسط دیگو لوپز وی دی هارو، رئیس خانواده قدرتمند هارو، بیلبائو یکی از مراکز تجاری کشور باسک بود که در تاج کاستیا از اهمیت قابل توجهی برخوردار بود. این امر به دلیل فعالیت بندری پررونق آن بر اساس صادرات کالاهای پشم و آهن استخراج شده از معادن بیسکایان به سراسر اروپا بود. در طول قرن نوزدهم و آغاز قرن بیستم، شهر بیلبائو بالاترین سطح دوران صنعتی شدن را تجربه کرد و به دومین منطقه صنعتی اسپانیا، پس از بارسلونا تبدیل شده بود. در آن زمان یک رشد جمعیتی فوق العاده باعث الحاق چندین شهر مجاور هم شد. امروزه، بیلبائو یک شهر خدماتی پرشور است که روند احیای اجتماعی، اقتصادی مداومی را تجربه می کند که توسط موزه نمادین بیلبائو گوگنهایم آغاز شده و با سرمایه گذاری های زیرساختی مانند ترمینال فرودگاه، سیستم حمل و نقل سریع، خط تراموا، Azkuna Zentroa و پروژه های نوسازی Abandoibarra و Zorrozaurre ادامه یافته است. یکی از بهترین روش هایی که سالانه افراد بسیاری از طریق آن اقامت اسپانیا، کارت اقامت اسپانیا و درنهایت پاسپورت اسپانیا را دریافت می کنند از روشهای اقامت تمکن مالی اسپانیا، اقامت تمکن مالی یونان، اقامت بدون خرید ملک اسپانیا، اقامت بدون خرید ملک یونان، اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا و اقامت بدون سرمایه گذاری یونان می باشد.

 

دیدنی های شهر بیلبائو

بیلبائو همچنین خانه تیم فوتبال Athletic Club است که نمادی مهم برای ملی‌گرایی باسکی است زیرا فقط بازیکنان باسکی را تبلیغ می‌کند و یکی از موفق‌ترین باشگاه‌ها در تاریخ فوتبال اسپانیا است. در 19 مه 2010، شهر بیلبائو با جایزه شهر جهانی لی کوان یو، که توسط ایالت شهری سنگاپور، با همکاری آکادمی نوبل سوئد اعطا شد، شناخته شد. این جایزه که جایزه نوبل شهرسازی در نظر گرفته می شود، در 29 ژوئن 2010 اهدا شد. در 7 ژانویه 2013، شهردار آن، ایناکی آزکونا، جایزه شهردار جهانی 2012 را که هر دو سال یک بار توسط بنیاد بریتانیایی بنیاد شهرداران شهر به رسمیت شناخته می شود، دریافت کرد. دگرگونی شهری توسط پایتخت بیسکایان از دهه 1990 تجربه شده است. در 8 نوامبر 2017، بیلبائو به عنوان بهترین شهر اروپایی 2018 در جوایز Urbanism 2018 که توسط سازمان بین المللی آکادمی شهرسازی اعطا می شود، انتخاب شد. روش های دیگری برای دریافت اقامت دائم اسپانیا و کارت اقامت دائم اسپانیا وجود دارد از جمله اقامت ثبت شرکت اسپانیا، اقامت ثبت شرکت فرانسه، اقامت تحصیلی اسپانیا، اقامت تحصیلی فرانسه، اقامت کاری اسپانیا، اقامت کاری فرانسه، اقامت از طریق ازدواج در اسپانیا و اقامت از طریق ازدواج در فرانسه.

شهر آلیکانته (Alicante)

معرفی شهر آلیکانته

آلیکانته (به اسپانیایی: Alicante) شهری در منطقه والنسیا اسپانیا است. این شهر مرکز استان آلیکانته و بندری تاریخی در دریای مدیترانه است. جمعیت این شهر تا سال 2020، بیش از 330 هزار نفر بود که دومین شهر بزرگ منطقه والنسیا است. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

جغرافیای شهر آلیکانته

آلیکانته در جنوب شرقی شبه جزیره ایبری و در سواحل دریای مدیترانه واقع شده است. برخی از ویژگی های کوه نگاری بر روی زمین عمدتاً مسطح که شهر بر روی آن ساخته شده است، از جمله تپه های Cabo de la Huerta، Serra Grossa، Tosal و Benacantil افزایش یافته است. آلیکانته که در یک قلمرو خشک قرار دارد، فاقد هر گونه جریان آب دائمی است. با این حال چندین بستر رودخانه وجود دارد که با رامبلای متناوب مطابقت دارند. منطقه باتلاقی در شمال شرقی شهر به نام l'Albufereta وجود داشت، اما در سال 1928 خشک شد. این شهر دارای دو ناحیه در سرزمین اصلی است: Monnegre (بین شهرهای San Vicente del Raspeig، Mutxamel، Busot و Jijona) و Cabeçó d'Or. دومی شامل بخشی از کوه همنام Cabeçó d'Or (1209 متر بالاتر از سطح دریا) است. جزیره کوچک تابارکا در 8 مایل دریایی در جنوب شهر نیز متعلق به شهر آلیکانته است. پای راه پله اصلی ساختمان شهرداری (Ayuntamiento) نقطه صفر (cota cero) است که به دلیل تغییرات جزر و مدی حاشیه ای دریای مدیترانه در آلیکانته به عنوان نقطه مرجع برای اندازه گیری ارتفاع بالاتر یا زیر سطح دریا در هر نقطه در اسپانیا استفاده می شود. از میان تمام روش های بیان شده جهت دریافت اقامت شنگن، سریع ترین روش ها، اقامت سرمایه گذاری اسپانیا، اقامت سرمایه گذاری یونان، اقامت خرید ملک اسپانیا، اقامت خرید ملک یونان، اقامت گلدن ویزای اسپانیا یا اقامت طلایی اسپانیا (ویزای طلایی اسپانیا) و اقامت گلدن ویزای یونان یا اقامت طلایی یونان (ویزای طلایی یونان) می باشد.

 

آب و هوا شهر آلیکانته

آلیکانته دارای دمای معتدل زمستانی، تابستان‌های گرم و باران کم است که در دوره‌های اعتدال متمرکز است. مانند بقیه استان که دارای طیفی از انواع آب و هوای خشک است، شهر آلیکانته دارای آب و هوای نیمه خشک گرم (BSh) است. تغییرات روزانه دما به دلیل تأثیرات دریا معمولاً اندک است، اگرچه دوره های گاه به گاه باد غربی می تواند تغییرات دمایی 15 درجه سانتیگراد (27 درجه فارنهایت) یا بیشتر ایجاد کند. تغییرات دمای فصلی نیز نسبتاً کم است، به این معنی که زمستان‌ها معتدل و تابستان‌ها گرم است. میانگین بارندگی 311 میلی متر (12.2 اینچ) در سال و سپتامبر و اکتبر مرطوب ترین ماه ها هستند. به ندرت، بارندگی می تواند سیل آسا باشد و در یک دوره 24 ساعته به بیش از 100 میلی متر (4 اینچ) برسد که منجر به سیل شدید شود. به دلیل این بی نظمی، به طور متوسط تنها 35 روز بارانی در سال مشاهده می شود و تعداد ساعات آفتابی سالانه 2851 است. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

شهر کوردوبا (Córdoba)

معرفی شهر کوردوبا

کوردوبا یا کوردووا شهری در اندلس اسپانیا و مرکز استان کوردوبا است. این شهر سومین شهر پرجمعیت اندلس و یازدهمین شهر پرجمعیت در کل کشور است. این شهر عمدتاً در ساحل راست گوادالکیویر در جنوب شبه جزیره ایبری قرار دارد. زمانی که یک سکونتگاه رومی بود، توسط ویزیگوت ها تسخیر شد، به دنبال آن فتوحات مسلمانان در قرن هشتم انجام شد و بعداً پایتخت خلافت اموی در قرطبه شد. در طول دوره‌ حکومت مسلمان، قرطبه به یک مرکز پیشرو در تعلیم در جهان تبدیل شد و شخصیت‌هایی مانند میمونید، آوروئس، ابن حزم و الزهراوی را تولید کرد و تا قرن دهم به دومین شهر بزرگ تبدیل شد. اروپا پس از فتح مسیحیان در سال 1236، بخشی از تاج کاستیل شد. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

بناهای تاریخی شهر کوردوبا

نمونه‌های قابل‌توجهی از معماری های زیبا مانند کلیسای جامع Mezquita که در سال 1984 به عنوان میراث جهانی یونسکو نام‌گذاری شد و اکنون به یک کلیسای جامع تبدیل شده است. در شهر کوردوبا، مکان هایی که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده اند، از آن زمان به بعد گسترش یافتند و کل مرکز تاریخی کوردوبا، مدینه-آزاهارا و فستیوال د لس پاسیوس را دربرمی گیرند. کوردوبا دارای چهار مکان میراث جهانی بیشتر از هر جای دیگر جهان است. بسیاری از این معماری، مانند آلکازار و پل رومی، توسط ساکنان شهر بازسازی شده است. کوردوبا دارای بالاترین درجه حرارت تابستان در اسپانیا و اروپا است، با میانگین دمای بالا در حدود 37 درجه سانتیگراد (99 درجه فارنهایت) در جولای و آگوست. تابستان ها بسیار خشک است در حالی که زمستان های معتدل بارندگی مکرر دارند. کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

موقعیت جغرافیایی شهر کوردوبا

کوردوبا در جنوب شبه جزیره ایبری، در فرورفتگی متشکل از رودخانه گوادالکیویر واقع شده است که در جهت شرق-شمال شرقی به غرب-جنوب غربی شهر را قطع می کند. این شهر به وسعت 1254.25 کیلومتر مربع است که آن را به بزرگ‌ترین شهر اندلس و چهارمین شهر بزرگ در اسپانیا تبدیل می‌کند. شهر کوردوبا در مسیر میانی رودخانه و در ارتفاع ​​تقریبی 125 متر از سطح دریا قرار دارد. سه واحد چشم انداز اصلی در شهر شامل سیرا (مانند بخش جنوبی سیرا مورنا)، دره خاص و کامپینا است. چشم انداز این دره بیشتر در پیمونت متصل به سیرا می باشد و در نزدیکی مجاورت مسیر رودخانه تقسیم می شود. کمپینای میوسن، واقع در کرانه جنوبی گوادالکیویر، دارای منظره ای تپه ای است که به آرامی ارتفاع آن تا حدود 200 متر افزایش می یابد. همکاران ما بهترین شغل را برای مهاجرت به اسپانیا به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

آب و هوای شهر کوردوبا

کوردوبا آب و هوای مدیترانه ای گرم دارد. این شهر دارای بالاترین میانگین دمای روزانه تابستان در اسپانیا و اروپا است (با میانگین دمای 36.9 درجه سانتیگراد (98 درجه فارنهایت) در ماه جولای) و روزهای با دمای بیش از 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) در ماههای تابستان با وجود دمای نسبتاً خنک شبانه رایج است. این شهر دارای زمستان‌های معتدل‌تر و در عین حال خنک‌تر از سایر شهرهای کم ارتفاع در جنوب اسپانیا به دلیل موقعیت داخلی آن، بین سیرا مورنا و سیستم پنی‌باتیک است. بارش باران در سردترین ماهها متمرکز است. این به دلیل الگوی آب و هوای خشک تابستان است که در بخش‌های وسیعی از شبه جزیره ایبری دیده می‌شود. بارش توسط طوفان های غرب ایجاد می شود که اغلب از دسامبر تا فوریه رخ می دهد. این ویژگی اقیانوس اطلس سپس جای خود را به تابستانی گرم با خشکسالی قابل توجهی می دهد که بیشتر در آب و هوای مدیترانه ای معمول است. بارندگی سالانه از 600 میلی‌متر (24 اینچ) فراتر می‌رود، اگرچه مشخص شده است که از سالی به سال دیگر متفاوت است. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

شهر کوردوبا (Córdoba)

معرفی شهر کوردوبا

کوردوبا یا کوردووا شهری در اندلس اسپانیا و مرکز استان کوردوبا است. این شهر سومین شهر پرجمعیت اندلس و یازدهمین شهر پرجمعیت در کل کشور است. این شهر عمدتاً در ساحل راست گوادالکیویر در جنوب شبه جزیره ایبری قرار دارد. زمانی که یک سکونتگاه رومی بود، توسط ویزیگوت ها تسخیر شد، به دنبال آن فتوحات مسلمانان در قرن هشتم انجام شد و بعداً پایتخت خلافت اموی در قرطبه شد. در طول دوره‌ حکومت مسلمان، قرطبه به یک مرکز پیشرو در تعلیم در جهان تبدیل شد و شخصیت‌هایی مانند میمونید، آوروئس، ابن حزم و الزهراوی را تولید کرد و تا قرن دهم به دومین شهر بزرگ تبدیل شد. اروپا پس از فتح مسیحیان در سال 1236، بخشی از تاج کاستیل شد. راحت ترین و سریع ترین راه جهت بازدید اسپانیا و استفاده از مزایای زندگی در کشور اسپانیا، دریافت کارت اقامت دائم یونان و کارت اقامت دائم اسپانیا می باشد که با داشتن این کارت می توانید به راحتی در منطقه شنگن زندگی کنید.

 

بناهای تاریخی شهر کوردوبا

نمونه‌های قابل‌توجهی از معماری های زیبا مانند کلیسای جامع Mezquita که در سال 1984 به عنوان میراث جهانی یونسکو نام‌گذاری شد و اکنون به یک کلیسای جامع تبدیل شده است. در شهر کوردوبا، مکان هایی که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده اند، از آن زمان به بعد گسترش یافتند و کل مرکز تاریخی کوردوبا، مدینه-آزاهارا و فستیوال د لس پاسیوس را دربرمی گیرند. کوردوبا دارای چهار مکان میراث جهانی بیشتر از هر جای دیگر جهان است. بسیاری از این معماری، مانند آلکازار و پل رومی، توسط ساکنان شهر بازسازی شده است. کوردوبا دارای بالاترین درجه حرارت تابستان در اسپانیا و اروپا است، با میانگین دمای بالا در حدود 37 درجه سانتیگراد (99 درجه فارنهایت) در جولای و آگوست. تابستان ها بسیار خشک است در حالی که زمستان های معتدل بارندگی مکرر دارند. کشور اسپانیا برای زندگی بسیار مناسب می باشد. آشنایی به زبان اسپانیایی کمک می کند تا با مهاجرت تحصیلی به اسپانیا بتوانید کارت اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

 

موقعیت جغرافیایی شهر کوردوبا

کوردوبا در جنوب شبه جزیره ایبری، در فرورفتگی متشکل از رودخانه گوادالکیویر واقع شده است که در جهت شرق-شمال شرقی به غرب-جنوب غربی شهر را قطع می کند. این شهر به وسعت 1254.25 کیلومتر مربع است که آن را به بزرگ‌ترین شهر اندلس و چهارمین شهر بزرگ در اسپانیا تبدیل می‌کند. شهر کوردوبا در مسیر میانی رودخانه و در ارتفاع ​​تقریبی 125 متر از سطح دریا قرار دارد. سه واحد چشم انداز اصلی در شهر شامل سیرا (مانند بخش جنوبی سیرا مورنا)، دره خاص و کامپینا است. چشم انداز این دره بیشتر در پیمونت متصل به سیرا می باشد و در نزدیکی مجاورت مسیر رودخانه تقسیم می شود. کمپینای میوسن، واقع در کرانه جنوبی گوادالکیویر، دارای منظره ای تپه ای است که به آرامی ارتفاع آن تا حدود 200 متر افزایش می یابد. همکاران ما بهترین شغل را برای مهاجرت به اسپانیا به شما ارائه خواهند کرد تا با مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید کارت اقامت دائم اروپا و اقامت دائم شینگن را دریافت نمایید.

 

آب و هوای شهر کوردوبا

کوردوبا آب و هوای مدیترانه ای گرم دارد. این شهر دارای بالاترین میانگین دمای روزانه تابستان در اسپانیا و اروپا است (با میانگین دمای 36.9 درجه سانتیگراد (98 درجه فارنهایت) در ماه جولای) و روزهای با دمای بیش از 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) در ماههای تابستان با وجود دمای نسبتاً خنک شبانه رایج است. این شهر دارای زمستان‌های معتدل‌تر و در عین حال خنک‌تر از سایر شهرهای کم ارتفاع در جنوب اسپانیا به دلیل موقعیت داخلی آن، بین سیرا مورنا و سیستم پنی‌باتیک است. بارش باران در سردترین ماهها متمرکز است. این به دلیل الگوی آب و هوای خشک تابستان است که در بخش‌های وسیعی از شبه جزیره ایبری دیده می‌شود. بارش توسط طوفان های غرب ایجاد می شود که اغلب از دسامبر تا فوریه رخ می دهد. این ویژگی اقیانوس اطلس سپس جای خود را به تابستانی گرم با خشکسالی قابل توجهی می دهد که بیشتر در آب و هوای مدیترانه ای معمول است. بارندگی سالانه از 600 میلی‌متر (24 اینچ) فراتر می‌رود، اگرچه مشخص شده است که از سالی به سال دیگر متفاوت است. همکاران ما برای شما شرایطی را ایجاد خواهند کرد تا در کنار دریافت اقامت دائم اسپانیا یا دریافت اقامت دائم یونان، افتتاح حساب در یکی از بانک های معتبر اروپایی داشته باشید و credit card دریافت نمایید.

مهمترین نکات مثبت اقامت در اسپانیا چیست ؟
با دریافت اقامت دائم، به عنوان فردی با ملیت اسپانیایی محسوب می شوید، پس از دریافت کارت اقامت در اسپانیا، می توانید آزادانه در سراسر اتحادیه اروپا سفر کنید. تمدیدهای بعدی آسان تر است. در بعضی از موارد در 20 روز کاری ، اقامت انجام می شود.
نکات منفی اقامت اسپانیا چیست ؟
شما باید در پایان هر سال اقامت تان را تمدید کنید .
انواع مجوزهای اقامت در اسپانیا چیست ؟
2 نوع اقامت کوتاه مدت و اقامت بلند مدت از انواع مجوز های اقامت اسپانیا می باشد .
روش های مختلف اخذ اقامت اسپانیا چیست ؟
اخذ ویزای دانشجویی اسپانیا ، ویزای تجاری اسپانیا ، ویزا برای اقامت غیر پرسود ، اخد اقامت به وسیله مجوز کار و اخذ ویزای طلایی از انواع روش های اقامت در اسپانیا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .