مشاوره رایگان
شما اینجا هستید : موسسه مهاجرتی  -> وبلاگ >

وبلاگ

7 نکته در مورد زندگی در فرانسه که باید بدانید !
هیچ کشوری وجود ندارد که همه مهاجران را جذب کند. با این حال، قاره اروپا بیشترین تعداد مهاجران آسیایی را دارد که کشور شان را به امید زندگی بهتر، به مقصد کشور های اروپایی ترک می کنند. در سال 2017، 20.5 میلیون آسیایی به اروپا مهاجرت کردند. اقتصاد سالم و چشم انداز شغلی بهتر یکی از دلایل رایج مهاجرت به فرانسه است، اما تنها دلایل مهاجرت نیستند. فرانسه کشور زیبایی است که به دلیل فرهنگ، غذا و تاریخ غنی خود شناخته شده است. در واقع فرانسه یکی از اولین ابرقدرت های جهانی بود. بنابراین، جای تعجب نیست که در ژانویه 2016، مهاجران حداقل 11.8 درصد از کل جمعیت این کشور را تشکیل می دادند. این درصد به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا افراد بیشتری دلایلی برای مهاجرت به فرانسه پیدا می کنند.
چک لیست سفر خارج از کشور
همه ی ما افراد هر چند برای یک سفر کوتاه یک الی دو روزه هم برنامه ریزی می کنیم و لیستی از وسایل لازم و ضروری که باید در هنگام این سفر کوتاه همراهمان باشد را برای خودمان یادداشت می کنیم و خودمان برا برای یک سفر کوتاه آماده می کنیم . ما در این مقاله می خواهیم شما عزیزان را برای یک سفر طولانی و بزرگ تر از سفر یک الی دو روزه آماده کنیم . برای شروع یک سفر خارجی شما باید یک سری وسایل ضروری بنا به نوع سفرتان به همراه خود داشته باشید . اولین و مهم ترین وسیله ای که باید در هر سفری هر چند کوتاه و هر چند طولانی همراهمان داشته باشیم مدارک شناسایی می باشد . حتی ممکن است که گاهی اوقات از مدارکمان کپی هم تهیه کنیم تا در صورت مفقود شدن یکی از مدارک یا عدم دسترسی به کپی گرفتن از مدارک با مشکل مواجه نشویم . 
وسایل ممنوعه در پرواز خارجی کدامند؟
همه ی ما کم و بیش با مسافرت های خارجی در ارتباط هستیم و بهتراست این نکات را بدانیم که بردن  بسیاری از وسایل در پرواز های داخلی و خارجی جرم محسوب خواهد شد و بهتر است چنین وسایلی را با خود حمل نکنیم و قبل از شروع سفر ایرلاین خود را شناخته و در مورد قوانین بار و وسائلی که در این سفر ممنوع می باشد آشنا شویم.
تفاوت کارآفرینی و استارتاپ چیست؟
افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگر دارند باید فرق بیت کارآفرینی و استارتاپ را بدانند و بتوانند تفاوت این دو را تشخیص دهند.  هنگامی که تیمی تشکیل شده از چند نفر بر روی یک ایده ی جدیدی و و یا برای حل یک مشکلی که تا به حال راه حلی برای آن ارائهه نشده است زمانی را صرف می کنند و آن را تبدیل به یک نوآوری می کنند، در این زمان یک استارتاپی به وجود آمده است .  در استارتاپ شما فقط به نو آوری احتیاج دارید و در استارتاپ در امدی وجود نخواهد داشت زیرا بر پایه ی آزمون و خطا می باشد.   
چگونه بورسیه تحصیلی بگیریم؟
سوالاتی از قبیل اینکه چگونه بورسیه شویم ؟ چگونه بورسیه تحصیلی به دست بیاوریم  و سوالاتی دیگر از این قبیل ممکن است بیشتر اوقات در ذهن افرادی که خواهان بورسیه تحصیلی می باشد پیش بیاید . ما در این مقاله سعی داریم که به بیشتر این سوالات در ذهن شما جواب بدهیم .  دریافت بورسیه تحصیلی به هیچ عنوان کار ساده ای نمی باشد و دارای مراحل و فرآیندهایی می باشد . 
سوالاتی که در سفارت می پرسند؟
افرادی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت در کشور مورد نظر خود را دارند در بدو ورود به سفارت خانه از آن فرد سوالاتی پرسیده می شود که باید صادقانه پاسخگو باشیم . در ادامه یک سری از سوالات را برای شما بازگو خواهیم کرد:
ثبت شرکت در خارج از کشور
بسیاری از افراد از راه های مختلف اقدام به مهاجرت به کشور مورد علاقه و مناسب خود می کنند . روش بسیاری برای دریافا اقامت و مهاجرت وجود دارد که یکی از روش هایی که معمول می باشد ثبت شرکت در خارج از کشور و سرمایه گذاری می باشد. افرادی که قصد ثبت شرکت در خارج از کشور را دارند باید حتما در رابطه با میزان هزینه های ثبت شرکت، استانداردهای سرمایه گذاری، قوانین مالیاتی، ریسک های سرمایه گذاری و … اطلاعات کامل و کافی داشته باشند تا بعد ها دچار مشکل نشوند. افرادی که قصد اقامت از روش ثبت شرکت را دارند باید کشور مناسب را از نظر اقتصادی و توجه به استاندارد های سرمایه گذاری و با توجه به بودجه اقتصادی خود انتخاب نمایند.
ویزای شینگن چیست ؟
در دنیا ما شاهد ویزاهای متعددی می باشیم که هر کدام از این ویزاها در جهت عبور و مرور در کشور های خاص کابرد دارند . یکی از برترین و مهم ترین ویزاهای دنیا ویزای شینگن می باشد که در ادامه ی مقاله توضیحات لازم را ارائه خواهیم داد.  شینگن نام یک پیمان نامه ای می باشد  که در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ میلادی بین چند کشورهای اروپایی برگزار شد و هدف از این پیمان نامه از بین بردن مرزهای ملی برای ساختن اروپایی بدون مرزبود. 
ویزای تایپ D چیست ؟
کشورهای عضو منطقه شینگن هر اندازه در قبال ورود و عبور و مرور مردمان سرزمین خود آسان میگیرند اما در قبال افرادی که خارج از سرزمین خود می باشند و برای ورود به این حوزه نیاز به ویزا دارند بسیار سخت گیرانه کرده اند. و همانطور که می دانیم بسیاری از کشور های مطرح اروپایی به عضویت این منطقه و حوزه در آمده اند و به همین دلیل می باشد که ویزای شنگن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . ویزای شنگن دارای انواع مختلفی می باشد که ما در این مقاله در مورد ویزای شنگن تایپ D ( ویزای تایپ d یونان ، ویزای تایپ d آلمان ، ویزای تایپ d فرانسه ) خواهیم پرداخت.
جاب آفر چیست ؟
این سوال بیشتر برای افرادی پیش می آید که قصد مهاجرت به کشور مورد علاقه ی خود را دارند . بهتر است که قبل از مهاجرت و دریافت اقامت کشور مورد نظر خود حتما با روش هایی که می توانید اقامت خود را دریافت کنید آشنا شوید . همانطور که می دانید برای ورود به کشور مورد نظر خود و دربافت اقامت هر کشوری دارای قوانین و شرایط خاص خود می باشد که شما با توجه به انتخاب نوع کشور خود می توانید با قوانین و روش های هر کشور برای دریافت اقامت آشنا شوید . یکی از این روش ها که برای دریافت اقامت می باشد جاب آفر می باشد. شاید حتی تا به امروز این کلمه به گوشتان نخورده باشد ، ام اگر قصد آشنایی با روش های مهاجرت و دریافت اقامت را دارید با ما همراه شوید تا در این مقاله در مورد کلمه ی جاب آفر توضیحاتی را ارائه بدهیم .
مهاجرت بدون پول
بسیاری از افراد هستند که خواهان مهاجرت از کشور خود بنا به دلایل مختلف و دریافت اقامت دائم در کشور دلخواه و مناسب خود را دارند . این افراد ممکن است با روش های متععدی که برای هر کشور معمولا متفاوت می باشد در جهت اقامت خود اقدام کنند . به طور مثال از طریق خرید ملک – سرمایه گذاری و ... اما برخی از افراد دیگر می باشند که در آمدی بابت اینکه به کشور دیگر مهاجرت کنند ندارند . ما در این مقاله سعی بر این داریم که روش هایی که می توان بدون صرف هزینه ی زیاد اقدام به مهاجرت و دریافتن اقامت در کشور مورد علاقه و مناسب کرد را بیان کنیم .
همه چیز در مورد ویزای طلایی یونان
یونان در حال حاضر یک "ویزای طلایی" (در واقع یک ویزای سرمایه گذاری) دارد که به افرادی که در املاک و مستغلات به ارزش 250000 یورو (تقریبا 300000 دلار) سرمایه گذاری می کنند اقامت طولانی مدت اعطا می کند. که این مبلغ، حدود نیمی از آستانه سرمایه گذاری مورد نیاز برای ویزای مشابه در کشور هایی مانند پرتغال یا ایتالیا است که سرمایه گذاری لازم نزدیک به 600000 دلار است.
4 دلیل برای مهاجرت و اقامت در یونان
یونان کشوری گرم و با آب و هوای معتدل است. به دلیل برخورداری از آب و هوای شگفت‌ انگیز، مردمان مهمان‌ نواز، هزینه نسبتاً پایین زندگی و موقعیت مکانی آن، دسترسی آسان برای سفر به طیف گسترده‌ ای از کشورهای همسایه و سایر دلایل دیگر، یک انتخاب عالی برای مهاجران است. شما می‌توانید برای آخر هفته تان، برنامه سفر به لندن یا لبنان را بریزید. این کشور به دلیل پاکیزگی آب و هوا و همچنین داشتن مردمانی قانونمند، مکانی فوق العاده برای اتخاذ سبک سالمی از زندگی است. مردم یونان به صمیمی، مفید و دلسوز بودن شهرت دارند.
قوانین کشور اسپانیا
هر کشوری برای برقراری امنیت کشور و سرزمین خود دارای یک سری قوانین خاصی می باشد و حال اگر این کشور جزء کشور هایی باشد که ورود مهاجران به آن کشور زیاد باشد این قوانین نیز بیتشر می شود . یکی از این کشور ها که دارای قوانینی برای ساکنان و هممینطور افرادی که به آن کشور مهاجرت میکنند دارد کشور اسپانیا می باشد. این کشور به دلیل امکانات نسبتا بالای خود و هزینه ی نسبتا پایین نسبت به سایر کشور ها ورود مهاجران به این کشور نسبت به سایر کشور ها زیاد می باشد اما برای ورود به این کشور و زندگی در کشور اسپانیا باید یک سری قوانین را اجرا کرد و زیر پا گذاشتن این قوانین موجب برخورد دولت با شخص خاطی خواهد شد . در ادامه به توضیح یک سری قوانین این کشور در خصوص مهاجرت و اقامت به کشور اسپانیا می پردازیم :
زندگی در اسپانیا
در این مقاله قصد داریم زندگی در اسپانیا و نکات کشور اسپانیا برای زندگی را به صورت کامل برای شما توضیح بدهیم. هزینه های زندگی در اسپانیا ، معرفی شهر های مهم ، معرفی ارزان ترین و گران ترین شهرهای اسپانیا برای زندگی ، معایب و محاسن انتخاب اسپانیا برای زندگی و ... از موضوعاتی می باشد که در این مقاله به ان می پردازیم. لازم به ذکر است محتوای این صفحه به صورت مرتب بروزرسانی و تکمیل می گردد.
اطلاعات تماس با ما
تلفن دفتر تهران : 22021178  22021678    داخلی 3
تلفن دفتر بارسلونا :  0034658583483
آدرس دفتر بارسلونا : Barcelona lesseps velazques 3-5
آدرس دفتر تهران : مجتمع تجاری پالادیوم

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه مهاجرتی پلاتین ویزا می باشد .